разбита парола в ел.поща на АБВ

  • 38 993
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Нагли хлапета.
Предполагам, че се е изкушил от това
http://bezplatno-bg.com/viewtopic.php?t=607&start=0&post … sc&highlight=

# 121
  • Мнения: 2 957
И аз съм на мнение че трябва да говориш с родителите му.
Ако сега му се размине ще реши,че може да минава безнаказано и пак ще повтори.А и родителите му трябва да знаят с какво се занимава детето им на компютъра.

# 122
  • Мнения: 985
ами нали се обадих на доставчика му,хората казаха,че ще се обадят на родителите му. Rolling EyesПовече от това не мога да направя,поне за сега.Пък и няма как да му разбера телефонния номер. Naughty

# 123
  • Мнения: 545
това е добро начало. ако питаш мен - остави го, най-много да го направиш герой на махалата ако го привикат от БОП-а. поискай мейл с имена на подателя, в който сисадмин или собственик да ти обещава, че ще бъдат взети мерки, и спри дотук.

ами нали се обадих на доставчика му,хората казаха,че ще се обадят на родителите му. Rolling EyesПовече от това не мога да направя,поне за сега.Пък и няма как да му разбера телефонния номер. Naughty

# 124
  • Мнения: 985
да,а пък родителите най-много да го насърчат да продължава,нали като стане голям хакер, банки ще обира tooth

# 125
  • Мнения: 263
Хвана ме параноята и досега сменях пароли  Laughing

# 126
  • Sf
  • Мнения: 808
Поща в абв може да се блокира за 24 часа, ако някой ти знае юзър нейма, но не и паролата. Пробва 3 пъти с грешна парола и системата автоматично те изключва дори и после ти да си влезеш с парола.

Трябва да пишеш на админите и на другият ден акаунтът ти е оправен пак.

Жалко обаче като има такива случаи на нарочно въздействие. Спомняте си арена и замунда как не работеха поради хакване...

# 127
  • Мнения: 985
това, с лога, го пращаш до собственика на ip-тата с копие до админите на абв.бг

еди

Поща в абв може да се блокира за 24 часа, ако някой ти знае юзър нейма, но не и паролата. Пробва 3 пъти с грешна парола и системата автоматично те изключва дори и после ти да си влезеш с парола.

Трябва да пишеш на админите и на другият ден акаунтът ти е оправен пак.

Жалко обаче като има такива случаи на нарочно въздействие. Спомняте си арена и замунда как не работеха поради хакване...
това не е вярно NaughtyПри пет неуспешни опита с грешна парола,акаунта ти автоматично се блокира за 10 минути.Поне в АбВ е така,не знам за други. Wink

току що си гледах историята и туй хлапе ,днес следобед пак се е мъчело да влезне! #Cussing out

Последна редакция: сб, 03 ное 2007, 21:14 от T3-M4

# 128
  • Sf
  • Мнения: 808
Е, значи са го променили. Преди няколко години само беше при 3 неуспешни опита.

Още ли се дразниш на хлапето? Нали си върна пощата? Свали ли си всички важни файлове, адреси и писма?

# 129
  • Мнения: 985
Е, значи са го променили. Преди няколко години само беше при 3 неуспешни опита.

Още ли се дразниш на хлапето? Нали си върна пощата? Свали ли си всички важни файлове, адреси и писма?
ами дразня му се,в момента свалям,ама пощата ми е претъпкана. Confused

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Промени си тайния отговор да няма нищо общо с тайния въпрос. Така да се скъса да се опитва да влезе няма шансове. А това за BruteForce не вярвам да е стигнал чак до там. Пък и дори и да я използва, тя работи с библиотеки, цифри и букви. Ако използваш в паролата си и двете, примерно 10 символа, които да съдържат името на прабаба ти + част от ЕГН-то и номера на колата на мъжа ти(примерно), няма да му стигне един човешки живот докато ти разбие паролата.  Joy Ако има нерви да се занимава.  Twisted Evil

# 131
  • Мнения: 1 121
Е*ати и наглостта честно! Леле, чак аз почвам да се ядосвам!

Общи условия

Активация на акаунт