Ноември е, и студ настава, но Любовта в сърцата ни винаги сгрява!

  • 20 684
  • 485
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
Ихаааа какво начало на месеца - имаме си ново бебе. Честито на mcheuz и бързо възстановяване, а Виктор да расте здрав и палав за радост на мама и тате   bouquet.

Нека през този месец само хубави новини да валят тук.

Шерче, Ламко, нацелувайте бебочките от мен.

Моите денонощни смени отпаднаха за щастие.
 Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 280
Честито на мама Mcheuz и бебе Виктор, да са много здрави и мама да се възстановява бързо   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 369
Е това ако не е най-прекрасната новина за начало на месеца... Честито на мама mcheuz, да е жив и здрав бебчо Виктор, да расте весело и щастливо дете и да радва много мама,тате, кака, бате и нас:)) Има ли  някой номера на mcheuz, много бих искала да й пусна един смс да я поздравя...

Сега ако някой извади и положителен тест, ще заподскачам от щастие...

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ехаааа добър старт на месеца Hug
Честито бебе Виктор Heart Eyes Да расте здрав и палав за радост на мама и на тате Heart Eyes
ВРеме е наистина списъка да се размърда вече...да не идвам с шамарите...или да не посочвам Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 409
Сега ако някой извади и положителен тест, ще заподскачам от щастие...
Ще има,имам едно странно усещане,че този месец една сладурка ще ни зарадва,пък да видим.

# 20
  • Мнения: 280
Сега ако някой извади и положителен тест, ще заподскачам от щастие...
Ще има,имам едно странно усещане,че този месец една сладурка ще ни зарадва,пък да видим.

Ах ,че хубаво ,ама нека са повече от една  newsm10

# 21
  • Мнения: 123
777, бях сигурна,че токсоплазмозата ще ви е (-), че хистологията няма нищо да каже /на кого ли пък е казала нещо, патолозите дали изобщо вършат работа #2gunfire/. И за генетичните изследвания си мисля,че ще са (-). Направете ги за успокоение и се стягайте, Рита да ви включва в списъка и се залавяйте за работа luvbed

Ники нямам търпение да се захващаме с...... работа,но уви лекарите са непреклонни с техните 6 месеца и май ще чакаме още 5.Аз също се надявам резултата от генентичните изследвания да е също отрицателен.
Желая ти всичко хубаво и на теб и след 2 седмици да си зарадвала на резултати от изследванията ти така както от предните.Успех

Честито на щастливата майка и разбира се на щастливия татко.Да са живи и здрави и много да се радвам на синчето си

# 22
  • Мнения: 1 008
Страхотна новина! Честито на mcheuz и цялото семейство. Малкият Виктор да расте здрав и безгрижен!

helenapeeva, като се видим някой ден /надявам се скоро/ ще ти я дам да я изядеш  Laughing ... ако може да я хванеш,де  Laughing щото тя е едно шило дето само подскача и много не обича гушкане  ooooh!
Днес се видяхме за малко с _MEGI_ и се запознах с Мия. Тя е чаровница и ще става екзотична красавица с тъмни коси и светли очи  Grinning
KikiNiki специално за теб ще пия 2 питиета / макар че и от 1 ще съм опиянена/, понеже скоро няма да имаш тая възможност  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 098
Честит малък принц на мама mcheuz  Hug.
Да е жив и здрав и да радва всички около себе си.


Хубаво е че списъка се размърда, трябваше му един "ритник" в ... ,
ще гедам да не употребявам много мръсни думи при все, че научавам
нови бисери, ама лошото е и че ми влизат в употреба.Тази вечер бях на
"фък офф". Изненадващо месеца ми започва с разбиване на апартамента
при мами и тати. Добре че, са завзели парите и бижутата от съседните апартаменти
( не че е хубаво ) но на мами нищо не  липсва . Гадни наркомани, да мрЪт в кофите.
Като пристигнах при мама изпаднах в криза.Явно доста съм се поизнервила,
щом пих и успокоително. Треперех като лист,виках и ревах, после се и посмях истерично.
А, за мен само да ви предупредя, че новина няма, а и не мисля да ви изненадвам.
Оставям това за другите.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит син mcheuz!!!  bouquet
Ох че хубаво начало на месеца,дано продължи все така!
За малкото скокливо зайче Вики  Heart Eyes На живо е още по хубава Hug
rita_zita много неприятна история...добре че с  вашите всичко е наред.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 23:26 от _MEGI_

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 003
За мама mcheuz и бебе Виктор
Бъдете здрави и много много щастливи!
Работи се по въпроса за размърдването на списъка, към 8-9-то число ще се разбере  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 409
fever,стискам палци.Точно по това време миналата година се появиха при мен двете чертички.Пожелавам ти същия късмет. Hug
Ритка,много кофти,но важното е,че с ваште всичко е ок.

# 27
  • Мнения: 1 210
Честито на Mcheuz. Пожелавам на цялото семейство много здраве и щастие. Малкия Виктор да расте здрав, умен и чаровен.


Ето ме и мен. Нещо тази нощ са ме хванали караконджулите и не мога да спя, но след малко пак ще се паркирам в леглото с надеждата, че ще успея да заспя отново.

Фивър, стискам палци за положителен резултат.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 098
Фийвър, хайде да ни изнанадаш, че списъка много мързеливо си стои на челно местенце, ама ... явно е в цикъл и той  Mr. Green
Аз обещавам да направя корекциите по него утре, че нямам никакво време.
Приятен ден, и лека работа ви желая, а на гледащите малчугани, много целувки от мен.
777, да ти кажа, че като минат няколко месеца любимата ти сама ще разбере дали и е дошло
времето да се впусне отново в това хубаво приключение, да бременееш.
Аз съм на етапи, един месец искам, на другия не го искам, ама нали съм женка, та няма угодия.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 123
777, да ти кажа, че като минат няколко месеца любимата ти сама ще разбере дали и е дошло
времето да се впусне отново в това хубаво приключение, да бременееш.
Аз съм на етапи, един месец искам, на другия не го искам, ама нали съм женка, та няма угодия.  Mr. Green

Надявам се,че като жена знаеш по добре как се чуства тя.
Много се радвам на жени който си го признават.........,че  на вас жените трудно се угажда,но това ние съдбата.
Сега да не вземете на ме нападнете.Вие си го рпизнахте. Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт