Мъжете ви посягат ли ви?

  • 7 118
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 824
Разбира се,че никой няма право да раздава правосъдие със шамари!Друг е въпросът,че ние жените често изкарваме мъжете си извън релси LaughingМоят никога не ми е посягъл,но ако стане ще му е за последно!

# 61
  • Мнения: 2 723
Никой не ме е удрял.
Мисля, че е ужасно унизително.
Не знам как бих постъпила.
С времето се научих да не бъда крайна нито в постъпките си, нито в думите.

# 62
  • Мнения: 25
абсолютно никога не ме е докосвал.А и ако беше просто нямаше да съм с него.Колкото и да го обичам не бих позволи такова нещо.

# 63
  • Мнения: 27
Не ми е посягал. В нашето семейство аз съм избухливата.
И слава Богу

# 64
  • Мнения: 90
Мисля си че съм го докарвала до такова състояние, но той е запазвал самообладание и никога не ми е посягал. Макар че съм си го заслужавала, това ме  кара още повече да го ценя и обичам.

# 65
  • Мнения: 685
Бившият ми ме беше ударил с все сила по гърба... дори не искам да си спомням.
Пак си е шамар, извини ми се на другия ден, но какво от това?!  newsm78
Дори е имало предпоставки и друг път за насилие, но се е сдържал някак.
Май и затова е в миналото  Naughty

# 66
  • софия
  • Мнения: 636
НЕ!
И НИКОГА НЕ БИ ГО НАПРАВИЛСЛАВА НА БОГА!Подобни хора излизат от живота ми точно след 2 секунди! Чудя се как има жени, които търпят подобно поведение. ShockedЗа мен това е недопустимо.

# 67
  • Мнения: 520
Не.Само веднъж на шега ме шляпна.. нещо се лигавехме, но аз така му се разсърдих все едно ме беше пребил   smile3516

# 68
  • Мнения: 884
Виждала съм ръката му да виси във въздуха и да потреперва, готова да ме шамароса всеки момент...Гледах го право в очите-не мога да го спра-ако ме удари-ще ме смаже...Издърпа ме със същата тази ръка и ме прегърна много силно.Сега вярвам, че не би ме ударил никога.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Това всичкото ще го дам на моя мъж да го прочете. Да не си мисли, че аз съм голямо мрънкало и го ядосвам нарочно. И аз си  знам, че прекалявам с дудненето от време на време, ама не мога да си мълча. Но за 6 години не съм го ядосвала чак толкова, че дори да ми се разкрещи сериозно, камо ли да посегне. Има уникалния талант да ме игнорира напълно когато яхна метлата и даже не чува какви ги дрънкам. А пък аз щото съм гад гадна се сърдя, че не ми обръща внимание. Но не вярвам, че би му хрумнало даже да посегне. Дори не ме е нагрубявал, аз и това не мисля, че бих му простила. Просто никога не съм била свидетел на такова поведение у дома и сигурно ще се паникьосам.

# 70
  • Мнения: 5 026
Не,дано и не се случва  Praynig

# 71
  • Мнения: 1 043
Не, никога!
Знае, че ако ми посегне, ще му е пръв и последен път  Crossing Arms

# 72
  • някъде
  • Мнения: 4 959
не (само на шега сме си посягали)

# 73
  • Мнения: 669
Не, дано никога не се случва! Praynig
От патили знам- няма един шамар, посегне ли веднъж, повтаря дори да е след много време!

# 74
  • София
  • Мнения: 13 226
Има ли ли сте случаи в които мъжа ви да си "изпусне ръката" и да получите някой шамар?
Преди около месец имахме бурен скандал в къщи породен от абсолютна глупост за първи път от 10 години ми се прииска да удяря шамар на жена ми. Но все пак ми мина мисъл през главата..


Не, не ми се е случвало. Заедно сме 14 г. Обаче искам да ти кажа, че е имало случаи когато толкова съм го изкарвала от равновесие, че му е идело не само шамар да ми набуха  Crazy Crazy Crazy За щастие мъжа ми е спокоен човек по природа  Grinning А и то напрежението се усеща и аз съм спирала да го дразня  Wink

Общи условия

Активация на акаунт