Ноември е.

  • 4 645
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
От края на септември до средата на март изпадам в летаргия - много ми е омразна зимата, а за зима броя всички месеци, в които е абсурдно да отида на морето. И Коледните празници не ги обичам. И Баба Марта ме депресира. Чак като мине 8ми март /също нелюбим празник за мен/, започвам да се събуждам.
Виж, Великден ми е любим - иде топлотооооо!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
- да изнудя Анда пак да организира среща на езерото с лилиите за форумски майки и форумски деца.  Mr. Green

За това вече пуснах тема на съответното място. Анда обаче мълчи загадъчно.
Аз проверявам прогнозата за времето, за да изберем най-подходящата събота.

Днес ще изпека първите за сезона дюли с орехи и канела.
Обещавам да купя и тиква.

# 17
  • Видин
  • Мнения: 168
Това е моят месец.Всичко около мен е скорпиони,мъжо на 5,аз на 16 ,приятелката ,баща ми ....има още  :35
После почвам да се подготвям за Коледа .

# 18
  • София
  • Мнения: 3 421
  Ноември е месецът, в който съм родена - иска ми се тази година да имам хубав рожден ден - последните години все някое от децата е болно и естествено не ми е най-хубаво.
  Иска ми се да се организирам по отрано с подаръците, но вече не се каня, щото си знам, че няма да стане.
  Вече твърдо се заканих, че ще тормозя семейството, докато не се научи да пие чай.
 Искам нови чаши за вино - вече започнахме винопиенето.
 Да успея да направя есенен букет, за който се каня от миналата година.
 Обичам тиква, но не мога да ям и затова ще направя нещо с ябълки, дюли и канела - да замирише на есен.
 Успяхме вече с щерката да си направим есенен кът - баща й не ни разбира.
  

# 19
  • Мнения: 2 161
Месецът в който съм родена.Ще си изпратя много подаръци и мили пожелания.А защо пазарувате коледните подаръци през ноември?Аз винаги го правя през декември.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 456
.....А защо пазарувате коледните подаръци през ноември?Аз винаги го правя през декември.

Ами не знам за другите, но аз не купувам, а планирам какво да купя, че като тръгна да знам какво търся! А същинското пазаруване е Декември!

# 21
  • Мнения: 7 263
За мен това е един от най-прекрасните и пълни със семейни празници месец.
Обичам много Ноември, той ме изпълва с Коледни мисли и настроения.....
Той е нежен и все още доста цветен.
Красив е!

# 22
  • Мнения: 4 806
моите причини този път са прозаични: провалих подаръка за РД на палето, защото нямали нещото на склад. Сега реших да не го допускам.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
.....А защо пазарувате коледните подаръци през ноември?Аз винаги го правя през декември.
Защото нямам никакво търпение Rolling Eyes
И отчасти по причината на Асса - искам да съм готова, не като дойде време, да няма желаното нещо. Сега има поръчка за дядо Коледа за два коня - един мъжки и един женаски. Играчки. Ако още 2 седмици е твърда в желанието си, ще ги взема и прибера до Коледа, да не свършат (че мъжките коне се оказаха кът, вчера проверих).

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз като Асса и Бу - искам точно това, което съм решила. Сега Васи си е харесала пералня, трябва да я купя. Знам, че по Коледа ще има още 10 модела, но няма да е точно тази.

# 25
  • Мнения: 14 133
За мен е страхотен месец. Съпругът ми има рожден ден на 6,11. Чакам празника с нетърпение.  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 113
Имаме един календар с по два месеца на страница, на фона на характерния за сезона пейзаж и Лилия цопната някъде из него. Днес обърнах страницата на ноември и декември и се усмихнах- беше снежна - със снежен човек, магаренцето Йори и ... естествено отново Лили  Simple Smile
Та, този ноември планувам да:
- поприключа с бумащината, която ме е заляла
- да отделя два поредни делнични дни, в който да се занимавам изцяло с детето си
- да избягам със семейството си от града поне за три дни
- да устоя на изкушението да купувам коледни подаръци през този месец (имам чувството, че си крада от предстоящото удоволствие)
- да направя нещо, замислено от доста време, за мъжа си

# 27
  • Мнения: 1 520
Скоро имам рожден ден. Това е моят месец.  Laughing
И от сега ми е кеф.
Очаквам хубава среща и забавно парти с приятелки.
И хубави подаръци.
И после ще си чакам кротко Коледа.

# 28
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Обичам ноември откакто се роди дъщеря ми.Значи да и планирам рожден ден.Да отидем някъде семейно поне за един ден.

# 29
  • Мнения: 872
Цитат
От края на септември до средата на март изпадам в летаргия - много ми е омразна зимата, а за зима броя всички месеци, в които е абсурдно да отида на морето. И Коледните празници не ги обичам. И Баба Марта ме депресира. Чак като мине 8ми март /също нелюбим празник за мен/, започвам да се събуждам.
Виж, Великден ми е любим - иде топлотооооо!
И аз хич не я обичам зимата,много ми е некомфортно, неудобно с толкова дрехи, и това седене по къщите, заболява ме глава от гледане на толкова телевизия, никъде не ми се ходи зимата...

А  за подаръците, ако ги купя толкова рано няма да имам търпение чак до Коледа, ще ги подаря по-рано сигурно...

Общи условия

Активация на акаунт