Ноември е.

  • 4 648
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А  за подаръците, ако ги купя толкова рано няма да имам търпение чак до Коледа, ще ги подаря по-рано сигурно...
Разрешавам си тази драма, като й подарявам нещо в деня на покупката, но да е малко.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 867
А защо пазарувате коледните подаръци през ноември?Аз винаги го правя през декември.

За да ми стигне декемврийската заплата за вино и сирене за празниците.  Mr. Green

# 32
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ноември не ми харесва. Зима, ама не точно, но пак е студено. Като наближи февруари поне се задава плахо пролетта. Не обичам ноември.

И нищо не си обещавам да правя. Искам само повече уют.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 176
Ноември ... свързвам го с гънс, с един филм с участието на Киану Рийвс /месец любов мисля се казваше и именно месецът бе ноември/
Няма още украса, не ми е празнично, вали в повече /което нямаше да е проблем ако не беше студено/
Иначе декември месец започвам да си обещавам разни неща ... /още си вярвам  Grinning /

# 34
  • Мнения: 5 877
Айде де (за срещата), ама много студено бееее... ама ще помисля!
Ще ми трябват обаче съорганизатори, за да поемат част от отговорността за измръзналите носове Simple Smile
А иначе може да си направим и разходки с лодки по езерото Simple Smile

Иначе този месец съм доста по-заета от миналата година, но все пак съм замислила:

Да ида на кино, и този път не детско! Почва кинопанорамата. "Фадо" на Саура ми се струва точно за това време.
Да ида пак с детето на лодка, а може и с приятелки - намек, намек!
Да направим амджикнайсет вида супи. През декември така или иначе ще ми писне от готвене.
Да започна да събирам/сканирам материал за коледен семеен вестник, който да подаря на двата комплекта родители по Коледа.
Да сменя нещо в обзавеждането - не е интересно, но се налага.

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Да започна да събирам/сканирам материал за коледен семеен вестник, който да подаря на двата комплекта родители по Коледа.
Това ме интересува Simple Smile Сподели идеята (и осъществяването й) в детайли, да я открадна Simple Smile

# 36
  • Мнения: 281
Не знам дали това http://www.hbo.com/city/img/look/carrie/season06_2/ep92_carrie_pinkhat.jpg е през ноември.
Но ми харесва.
 Simple Smile

# 37
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Харесвам този месец - тогава е рождения ми ден. Този на свеки - също. Laughing И на бъдещия ми зет.
Чая с канела, ябълка и грозде подкарахме още от октомври. Коняка и рома - тоже.

Точка първа и единствена в плановете ми за месеца е да организирам среща на класа, догодина стават 20г. откакто сме завършили ooooh!. С една подточка - да институционализирам редовни дамски сбирки поне веднъж месечно (както мъжът ми си има "коч къмпани`с найт"). Наблизо има изключително подходящо за целта италианско ресторантче Laughing.

# 38
  • Мнения: 5 877
Simple Smile
Събираш снимки от годината - кой какво е правил, основни новини, един вид. Пишеш край тях кратки "статии" с пояснение, наместваш в подходяща програма (ако не знаеш QuarkXpress - като мен - и Word е подходяща Simple Smile )
Ошрифтяваш, слагаш кръстословица с разни домашни думи или с имената на домашните плюс още нещо, можеш да сложиш хороскоп, нагласяйки пожеланията си към съответния човек ужким като предстоящи събития за неговата зодия - абе каквото ти дойде наум. Ако имаш време да го правиш повече от една страница, можеш да сложиш рецепта  - примерно тип "Курабийки "Леля Ванче", интервю с някого и т.н. Но основното са семейните новини.
Аз мисля да сложа например концерта на щерката с "Пим-пам", когато каза от сцената "Мамо, пишка ми се".
Идеята не е моя, тъй че кради на воля.

# 39
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Всеки месец си носи своя чар! Ноември - родени са много от близките ми хора!
- Да направя картички за Р.Д.;
- Да продължим есенните разходки с дъщеря ми;
- Да посъберем още листенца и кестени;
- Да не пропускам билковите чайчета и традиционните срещи с приятели;
- Да се подготвим за декемврийските подаръци/поне със списъче!/;
- Да стана малко по организирана!;
- Ако мога да се науча вече да не ми пука от нищо!!!;
-Да си прочета книгите;
-Да стигна да отида вече на масаж!

и т.н., и т.н..........

# 40
  • Мнения: 494
Много мразя ноември.Мъглив,лигав,възстуден за моя вкус...Бррр...Единственото нещо в него,което ме кефи ,е че "много му върви" чай с ром Wink.Една моя позната все казва,че е така,защото съм била изпадала в нек'ва си Сатурнова дупка(имам рожден ден скоро,та затова било, казва тя-аз много не вярвам в тия работи...)

# 41
  • Мнения: 1 897
Да, ноември е.
Имаме годишнина от сватбата.
Започвам нова работа.
Годината е почти към края си,времето за равносметки наближава.

# 42
  • Мнения: 9 903
ще има рождени дни на корем, то е ясно. След Димитровден да се бачка е грехота, идва време за седенки.
Надявам се този месец да зарадвам повече хора наоколо, и по този начин - себе си.

# 43
  • Мнения: 648
   Моят месец! Голяма част от семейството ми са рожденници,заедно с мен. Надявам се на един хубав и истински ноември Hug

# 44
  • Мнения: 24
сина ми е роден днес на 1 ноември ставаме на 4 г.

Общи условия

Активация на акаунт