Време за лунатички- 01.11.2007 г., 23 ч. 18 мин.

  • 1 748
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
Ох, ама то и друга тема имало! Ама казвайте бе хора в старата тема, че има нова, да не се пише на две места.  Peace

Миранди, сигурно вече знаеш, но беше намаляваща луна. Следва новолуние - любимото ми!

# 31
  • Мнения: 6 958
Ох, ама то и друга тема имало! Ама казвайте бе хора в старата тема, че има нова, да не се пише на две места.  Peace

Миранди, сигурно вече знаеш, но беше намаляваща луна. Следва новолуние - любимото ми!

Не не знаех   Hug Мерси много за инфото   bouquet А кога е следващата дата?  newsm78

# 32
  • Мнения: 330
Следва лунуване на 10.11. /събота/ от 01.03 ч.
Гответе се, аз още от сега си заплювам място сред лунуващите  Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз  Peace

# 34
  • Мнения: 6 958
Следва лунуване на 10.11. /събота/ от 01.03 ч.
Гответе се, аз още от сега си заплювам място сред лунуващите  Mr. Green

Мерси много  Hug

Добре, че е събота (когато се дъня най яко), дано заради това, че е лунна диета успея да я предотвратя евентуалната издънка  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 362
Не можах да я удържа! Confused Изкушиха ме Twisted Evil
В петък излизахме и трябваше да хапна малко преди да пия нещо.Иначе през деня успях да издържа.
А за 10-ти не ме бройте.Канени сме на "свинско погребение" и ще мятам пържоли цял ден Sick

# 36
  • Мнения: 985
Малко със закъснение да се отчета от своето лунуване. Смъкнах 1,2 кг. Постарах се събота и неделя да не се тъпча с какво да е. Днес все още съм задържала свалените грамчета. Доволна съм. Чакам следващото лунуване.

Общи условия

Активация на акаунт