Предложения за категории за годишните номинации

  • 9 853
  • 244
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 155
Точкотрупци е страшна дума!  Mr. Green
На Лео е Wink

# 226
  • Мнения: 6 155
Заповядайте в темата за Годишните номинации 2007г.   Party

# 227
  • Мнения: 3 835
За категорията на как'Сийка, навалицата ще е голяма. Mr. Green Моят фаворит, със сигурност ще е различен от нейния. Sunglasses
Обаче, като прочетох миналогодишните номинации, много са ми неясни, та ако може и да обяснявате за какво иде реч.

Летящата, ай честит ти шиш N 8. Joy

# 228
  • Мнения: 6 155
За категорията на как'Сийка, навалицата ще е голяма. Mr. Green Моят фаворит, със сигурност ще е различен от нейния. Sunglasses
Обаче, като прочетох миналогодишните номинации, много са ми неясни, та ако може и да обяснявате за какво иде реч.

Летящата, ай честит ти шиш N 8. Joy
Тео, кои са ти неясни? Кажи да ги обясняваме навреме  Laughing

# 229
  • Мнения: 3 835
Тео, кои са ти неясни? Кажи да ги обясняваме навреме  Laughing

Сега вече прочетох разяснението в скобите, и ми се изясниха. Mr. Green

Но тая с точкотрупците, ако не бях прочела последните постинги, вероятно щях да я разтълкувам по съвсем друг начин.
И да не питам в оная тема, какво сега, трябва там да номинираме по категории? 

# 230
  • Мнения: 7 474

И да не питам в оная тема, какво сега, трябва там да номинираме по категории? 

Да  Peace само никове пишеш и готово  Hug

# 231
  • Мнения: 25 669
Как` Сийке, нещо против да прекръстим на Черна мерудия (точкотрупци) Laughing?

Нищо против Черната мерудия, ама моята идея беше друга - точно обратното на тази категория - за хората, които са били във форума през цялата година, но са писали много малко.  Laughing
Нещо като Кралицата на мълчанието или нещо такова.
И друго, така и не ми стана ясно що толкова се бърза, ама като сте рекли, коя съм аз да се цепя от колектива?  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 6 155
Как` Сийке, нещо против да прекръстим на Черна мерудия (точкотрупци) Laughing?

Нищо против Черната мерудия, ама моята идея беше друга - точно обратното на тази категория - за хората, които са били във форума през цялата година, но са писали много малко.  Laughing
Нещо като Кралицата на мълчанието или нещо такова.
И друго, така и не ми стана ясно що толкова се бърза, ама като сте рекли, коя съм аз да се цепя от колектива?  Mr. Green


Ъх. Обърка ни ти с тази номинация Laughing
Бързането е, за да се приключат анкетите до Нова година. Колкото повече ги размотаваме, толкова по-скучно става. Започват да изпадат на 2-3-4 стр. и само се побутват.
Номинацията, която предлагаш е нова и идейна. Но останалите номинации са за форумци, които чрез активно поведение Mr. Green са се проявили, докато тази е точно обратно. Мисля, че и доста би затруднила откъм номиниране - ще започне едно ровене по профили, дати на регистрация и т.н.
Ако има още хора, които искат да я включиме - няма проблем. Peace

# 233
  • под дъгата
  • Мнения: 630
... Но останалите номинации са за форумци, които чрез активно поведение Mr. Green са се проявили ...
Проявили се в Клюкарника или във форума изобщо?
Въпросът ми не е случаен. Базира се на вече направени предложения.

# 234
  • Мнения: 6 155
... Но останалите номинации са за форумци, които чрез активно поведение Mr. Green са се проявили ...
Проявили се в Клюкарника или във форума изобщо?
Въпросът ми не е случаен. Базира се на вече направени предложения.


Във форума. Например Мис Пикасо и Едисон...

# 235
  • Мнения: 3 835
... Но останалите номинации са за форумци, които чрез активно поведение Mr. Green са се проявили ...
Проявили се в Клюкарника или във форума изобщо?
Въпросът ми не е случаен. Базира се на вече направени предложения.


Буба Мара, и аз точно същото си мислех.

# 236
  • Мнения: 3 835
Biby, толкова много злато, а няма номинация "Златно сърце".

Нали няма проблем, че си редактирах целия пост, понеже ще ми е по-лесно да допълвам, а и на вас ще ви е по-лесно да броите.

# 237
  • Мнения: 6 155
Biby, толкова много злато, а няма номинация "Златно сърце".

Нали няма проблем, че си редактирах целия пост, понеже ще ми е по-лесно да допълвам, а и на вас ще ви е по-лесно да броите.

Тео, ако правилно разбирам "Златно сърце", по напред в темата Тони направи един коментар, който напълно подкрепям.

# 238
  • Мнения: 3 835
Тео, ако правилно разбирам "Златно сърце", по напред в темата Тони направи един коментар, който напълно подкрепям.

Докато го намеря това мнение. Crazy Не, нямах предвид благотворителност, в този смисъл и аз подкрепям Тони. Но си права, може много хора така да възприемат категорията.

# 239
  • Мнения: 1 216
Сега видях темата с номинациите. Голяма скука, нищо ново и интересно и тази година. И победителите са толкова предсказуеми.  А имаше добри предложения.

Общи условия

Активация на акаунт