ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 4

  • 21 684
  • 397
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 914
някой знае ли нещо за Нанди  Thinking
не се е мяркала скоро
Виждам я че се мярка набързо,вероятно има много работа,затова не е писала тук,а трябваше да води Мимчето на очен,дано сподели нещо хубаво Praynig

# 136
  • Мнения: 147
Благодаря на всички за хубавите думи.
Вярно че имаме много поводи да се почерпим но Вие решавате кога и как да стане.Липсвахте ми мили момичета. Hug Joy
Нека само хубави новини имаме от сега нататък и да се бориме за тях защото нашите деца го заслужават пък и ние самите имаме право на на това. newsm10 newsm51

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 12:51 от мими80-баба Ви

# 137
  • Мнения: 3 914
Момичета,харесва ли ви коледното ми оформление Laughing?
Обичам бебешки дупета Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 4 053
Момичета,харесва ли ви коледното ми оформление Laughing?
Обичам бебешки дупета Heart Eyes

не  Mr. Green
сложи на Вики такава шапка и я снимай по голо дупе  Wink

# 139
  • Мнения: 388
Току що даваха и нашия доктор в "Часът на мама"  Mr. Green. Говори за запушването на слъзните канали.

# 140
  • Мнения: 3 914
Току що даваха и нашия доктор в "Часът на мама"  Mr. Green. Говори за запушването на слъзните канали.
М да, как ги целя самооооо, не пропускам Mr. Green
Голям сладур е ,и той е страхотен лекар, за пропусналите като излезе в Нетера ще го покажем Peace

# 141
  • Мнения: 6
Здравейте на всички!
Viki i mama, вече съм на линия.
На Viki БРАВО newsm74, а на мамата на Viki и на всички останали мами и БАБИ вяра, надежда, много търпение и   newsm17
На д-р Константинов   bouquet за изчерпателния и успокояващ отговор.
№ 1 сте всички
  love001

# 142
  • Мнения: 247
Здравейте мами  Simple Smile
Вижте как ни подготвя за Коледа едно елфче http://www.elfyourself.com/?id=9505506999
А тук си направете и вие http://www.elfyourself.com

# 143
  • Мнения: 3 914
Вижте как ни подготвя за Коледа едно елфче http://www.elfyourself.com/?id=9505506999



Хааа .....познах яяяя Heart Eyes
Много сладко Hug

Здравейте на всички!
Viki i mama, вече съм на линия.
На Viki БРАВО newsm74, а на мамата на Viki и на всички останали мами и БАБИ вяра, надежда, много търпение и   newsm17
На д-р Константинов   bouquet за изчерпателния и успокояващ отговор.
№ 1 сте всички
  love001

Радвам се ,че и ти си тук вече Hug

# 144
  • Мнения: 3 914
  kristina1980 ,извинявай че ще те коментирам, ама нали знаеш че ми идва отвътре Wink
Провокираха ме въпросите ти към доктора, изглежда не си разбрала част от неговия отговор и затова..............


"Казвате, че хипоплазията е вторична. Какъв брой влакна трябва да има, за да е такава /вторична/? И от този брой влакна, какъв % виждане се предполага да има"

Хипоплазията е вторичен елемент от първичното заболяване,т.е. находката от ЯМР или общо казано диагнозата е : цитирам доктора-"Така описано състоянието на Вашето дете е от по-леките форми на агенезия на корпус калозум",това е заболяване на част на мозъка,а хипоплазията е последствие.
Другото....,никой не може да каже какъв процент от нервни влакна работят,самата ти го казваш,те са милярди Wink,доктора го казва ясно-"Бъдещето ще покаже",ако имаше възможност някакъв апарат да брои работещите влакна ,той щеше да ти каже Peace
Така формулиран отговора на Константинов ,според мен,факта че Али се развива добре и зрително даже,значи той смята че  /пак цитирам/:"зрението ще е задоволително"
За мен това е прекрасно очертано бъдеще ,предвид първоначалните прогнози Hug

Пак моля да ме извиниш,но ми се сториха малко повърхностни въпросите,ще си помисли ,че не си прочела отговора му, или поне не внимателно Wink,а аз не искам да си мислят това за теб Hug

# 145
  • Мнения: 247
Мамчета, къде стееееее ? Виртуалния бар не работи ли тази вечер? Аз ви предлагам вместо виртуален да си направим on-line такъв. Сипвам си чаша мавруд и ви казвам  cheers!

# 146
  • Мнения: 4 053
ooooooo мавруд, кой го сипва  smile3506


майката на Вики къде е,да не ми се налюти заради коментара за коледното оформление,
искам си Вики пък  Crossing Arms

# 147
  • Мнения: 247
... ами една баба предлага вино, но всеки според вкуса и наличностите  Laughing а аз съм на вино, защото Банско, сняг и вечер ми се римуват най-добре с тази напитка

# 148
  • Мнения: 3 914
... ами една баба предлага вино, но всеки според вкуса и наличностите  Laughing а аз съм на вино, защото Банско, сняг и вечер ми се римуват най-добре с тази напитка
Е завидях ти Mr. Green,не за виното щото аз не обичам ,а че си в планинатаааааааа Hug




майката на Вики къде е,да не ми се налюти заради коментара за коледното оформление,
искам си Вики пък  Crossing Arms

Искаш ама нямааааааааа.Ей ама си оса Mr. Green Joy
как да ти се налютя бе,на теб немога Laughing

# 149
  • Мнения: 4 053
айде сипвай нещо   newsm24

Общи условия

Активация на акаунт