ДЕЦА С ОЧНИ ПРОБЛЕМИ- 4

  • 21 718
  • 397
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 147
На целия бар наздраве .Не е рано за нищо дори и за пиене стига да имаш желание отпускайте му края и си живейте живота както знаете защото той и без това за нас е малко труден.Аз вече не се опитвам да дърпам юздите защото разбрах че нямам власт на всичко.Ха наздраве.

# 181
  • София
  • Мнения: 5 074
Малиииии, нещо те изтървахме, с това ранно поркане  newsm78

# 182
  • Мнения: 388
Добър ден! Хайде на почерпката! Днес Тери става на 1 годинка!


по едно Bloody Mary


а това специално за Баба хулиганка

# 183
  • София
  • Мнения: 5 074
Да е жив и здрав Тери, да радва мама и тати, и гоооолям да порасте.   Ееее, най-после съм почерпена качествено newsm51

# 184
  • Мнения: 3 914
ЧРД малък,сладък Тери Heart Eyes
Мимчо,пожелавам ви цялото щастие на света Hug

# 185
  • Мнения: 247
mim4o,  да ви е живо и здраво детенцето, много да ви радва и вие много да го слушкате   bouquet

# 186
  • Мнения: 147
mimi 40 .Честито на Тери здраве и късмет за всички вас. Hug Heart Eyes
mimi 40  специална почерпка за баба хулиганка а за останалите баби няма ааааааааааааааааааа не така.

Бабо хилуганке не ме  засрамвай че чак се изчервих .

# 187
  • Мнения: 247
И да знаеш mim40, че имаш страхотен късмет, че Тери е скорпионче, независимо от всички приказки, дето говорят по адрес на скорпионите. Предстоят ти безброй изненади с него, вЕрвай ми, от личен опит ти го казвам, няма да живееш скучно.

# 188
  • Мнения: 247
 Joy Joy Joy моля ви, прочете това ако ви предстои смяна на гумите  Joy Joy Joy
http://www.dnes.bg/article.php?cat=10&id=43790

# 189
  • Мнения: 388
Ихаааа, каква бърза реакция! Много хубави пожелания сте ни написали, момичета!  Hug Да сте живи и здрави и вие и вашите дечица и внучета!   bouquet Много усмивки и щастие ви желая!
mimi 40  специална почерпка за баба хулиганка а за останалите баби няма ааааааааааааааааааа не така.
мими80-баба Ви, тя "поръчката" на Баба хулиганка даже позакъсня доста.... Казвай бързо какви желания имаш да сипвам...  Mr. Green

# 190
  • Мнения: 3 914
Днес mim40  е на смяна в нет бара,сипвай квото има Mr. Green

# 191
  • Мнения: 147
mim 40  сипвай бързо каквото имаш на сърце че стана обяд че ще взема да закъснея с пиенето после ще ми е кофти.

# 192
  • Мнения: 388
Хаха, ще изчакам все пак, че да не ви напоя с нещо дето не ви понася... пък и мезето...и то трябва да е прясно  Mr. Green   chef
banskobg, на мен сестра ми е скорпион и мога да кажа, че е голям чешит. Кака ми е и като бяхме малки само ме тормозеше. Биехме се на общо основание  Crazy. Тери трябваше да е козирог и понеже много не разбирам не знам това (предварителния план) дали оказва някакво влияние  newsm78 Демек да е някаква компилация между 2те зодии. Иначе според мен най-хубавата зодия е зодия "човек"  Wink.

# 193
  • Мнения: 3 914
(предварителния план) дали оказва някакво влияние  newsm78 Демек да е някаква компилация между 2те зодии.
То и при нас положението е такова, леле ква компилация ще е м/у риби и теле ooooh! Mr. Green

# 194
  • Мнения: 388
Бързам, бързам! Хайде като за обяд нещо по-така...


Мале, не знам някой ако надникне в нашата тема какво ще си помисли .... "тия са на мотики нон-стоп"  Joy
Аз съм риби - супер!!!!

Общи условия

Активация на акаунт