преумората - невидим враг №1 - трикове да се борим с нея

  • 5 088
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 412
по повод думите на  ari_anka, че се разтоварва с мисли за децата, когато пораснат - това е една истина, че докато децата не пораснат, няма как да оправим много положението. Аз също се зареждам от мисълта, как Дара ще порасне и ще ми остава повече време. В Дом и семейство имаше една тема "Преоткрих себе си...", темата не е много интересна, но когато я зачетох видях лентичката на потребителката - деца й са станали на 11 и 8 години и тя започва ном живот.
По повод на любознатена, че сме много разсеяни, това също ми се струва последствие от майчинството и че няма как да го преодолеем. Преди да родя имах 10 години много задълбочена кариера, а сега чувствам, че не мога да работя същото, защото мисълта за детето ми е все около главата. Но това също ми се струва даденост, та трябва да си направим живота според новите условия.

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 4 412
Да, това е темата, взима съвсем друг обрат, но ми направи впечатление, че децата й са вече пораснали. Явно периода на порастването е много сложен за жената и често у свързан с преоткриване, приемане, промяна. Замислих се, че докато детето ти е преди 6-7 години, или да приемеш даденостите около него,  просто няма как да кажеш преоткриеш себе си....

Общи условия

Активация на акаунт