За и против сватбата

  • 3 711
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 167
Здравеите момичета,ще се включа и аз да ми дадете савет.Доиде време и аз да сключа брак,обаче се чудя дали да правим сватба или не,вие как мислите?Само да се уточня че не сам против брака.

Аз съм от тези, които не са имали сватба.
оженихме се в сложен и тъжен момент, затова само се подписахме в присъствието на шепа ( почти непознати за мен) хора.
Съжалявам. Съжалявам, че не съм имала рокля, нормално тържество, църковен ритуал.. цялата атмосфера  и пр.
От друга страна цял живот  ще си оставям място за мисълта, че това можем да го направим, когато си пожелаем. Независимо, че сме женени, аз си разглеждам сватбени рокли, торти и ресторанти  Laughing Откачено е. Но ще стане.

# 31
  • Мнения: 25
Страхотно е да си спретнеш сватба Peace....особенно ако е с човека когото наистина обичаш....а и да се види една жена като булка поне въднъж-  си заслужава Peace Peace
е за какво ще се жениш ако не е за човека дето обичаш.то по тая логика може всяка седмица да се женим-за съседа,за продавача,за вестникаря.........
Хайде без нападки за нечие изказване  Stop.....Естественно че човек се жени за този когото обича Peace... но понякога стават грешки и на тоя ред-...не се женете всяка седмица Crazy
Като ще е сватба да е от любов Peace
ми то и на мене ми е такава идеата за нещата.извиняваи ако е прозвучало грубо Embarassed

# 32
  • Мнения: 17 407
За брака съм, но категорично против сватбата. Не смятам за загуба това, че не сме имали сватбено тържество( не поради липса на сресдства, въпрос на виждане)

# 33
  • София
  • Мнения: 1 775
Да, за мен беше повод да събера хората, които уважавам. Изкарахме си страхотно и не съм съжалявала. Колкото до бялата рокля бях по- ентусиазиранада избера рокличките на шаферките. Толкова бяха сладки, а и много щастливи. Бяха със същите рокли като моята и се оглеждаха и радваха  Heart Eyes.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 588
Както вие си прецените.
Ние само се подписахме и след това се почерпихме с най-близките в един ресторант. Пак беше хубаво.  Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 1 020
Ако имаш възможност, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да си направиш сватба. Няма по-хубави моменти, макар знае ли човек, може и втори път да бъде булка.  LaughingТова в рамките на шегата разбира се. Ние нямахме възможност, само подписахме, не че съжелявам, но със сигурност щях да съм много по-щастлива ако бях в бяла рокля. Сега като се замисля пък какво търчане е за една сватба и как тя после минава за един миг.

# 36
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
ЗА сваТба  Peace
Никога няма да разбереш какво е усещането, ако не си направите сватба Wink

# 37
  • Мнения: 5 026
За, харесва ми  Peace

# 38
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
за, две са зад гърба ми! събитието е неповторимо! трябва да се опита и изживее!

# 39
  • на морския бряг
  • Мнения: 50
Един незабравим ден от живота ти!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
Зааааааааааааааааааааааааа PeaceМного  ми хареса и  искам всяка година пак и пак да се омъжвам Laughing

# 41
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
пише се сваТба хора, моля!

Иначе някой по напред беше казал, че бракът се прави от двама души, а не от един подпис. Така говори човек, който приравнява институцията на брака до подпис. Аз ще кажа, че всъщност БРАКЪТ не е само подпис, бракът е мнооого повече и за да е истински този брак, трябва да се мине и през гражданското, и през църквата. Не всяко гадже е съпруг, нали?

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Peaceза

# 43
  • Мнения: 17 407
Истинският брак зависи само и единствено от сключилите го- от това те как го усещат. Не е задължително д  преминава през където и да е. Това е според мен Peace

# 44
  • Мнения: 1 568
В момента против,преди -да!
Ако е първи ...може! Но аз вече не искам!

Общи условия

Активация на акаунт