Детски център Островът на съкровищата - били ли сте там?

  • 6 723
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честита Коледа на всички! Здраве и късмет!   bouquet

# 31
  • Мнения: 773
Ние бяхме на коледно парти на 25 там. Готино е клубчето. само, че самата организация не ми хареса. Обещаха да няма много деца, но според мен бяха в повечко. Каките не бяха подготвени за различните възрасти на децата. Опитаха се да ги накарат да играят разни игри, но поради различната възраст и поради голямата бройка на децата, нищо не се получи. Даже към края на партито май им писна и всяка си седна в различен ъгъл и само гледаха. Честно казано очакванията ми бяха съвсем различни.

# 32
Преди 2 дни празнувахме там рожден ден на детето. Много съм доволна, каките се занимаваха през цялото време с децата,хранеха ги, измисляха им игри.Храната за гостите бе повече от добра, вадеха всичко топло и току що приготвено.
Наем НА ЗАЛАТА-50ЛВ.
Меню/дете-7лв
Торта-40лв
Кетъринг+алкохол за гостите, общо ми излезе 500лв. за 12 деца+16 големи

# 33
  • Мнения: 7 640
не е евтино, да ти кажа Confused, но важното е, че сте доволни, а и доста хора сте били.

# 34
  • Мнения: 22 924
И аз се замислям за това местенце,скоро моя юнак стана на 5.какво представлява "Пиратскто парти"?

# 35
  • Мнения: 1 608
Ние празнувахме там, а и често ходим.
Доволна съм като изключим странните течения, които парвят климатиците.

# 36
  • Мнения: 7 391
                    Ние бяхме в този клуб на 9 декември.Стана грешка с часа , но за сметка на това гостите ни стояха почти четири часа .След нас нямаше друго парти.За грешката си беше виновна дъщерята,не персонала и въпреки това бяха любезни и внимателни.Най-малката беше на 1 г 1 м и през цялото време се занимаваха  И с нея.За първи път седнахме възрастните и нямахме грижа дали някой ще се претрепе.И другото което ме впечатли - отново за ПЪРВИ път видях деца да се хранят на партито и да омитат всичко,вкл. и тортата.До сега където и да съм била никой не поглежда към масата,като изключим духането на свещичките. Mr. Green Децата бяха преобличани в различни костюми,играха,пяха и т.н. Близо 4 часа спокойствие за възрастните.И за минутка децата не бяха оставени сами.Беше заплатено  за артисти и може би това е разликата от обикновените партита . Присъствахме и на друг рожден ден без тези екстри и протече по скучничко.Разликата в цената между двете партита е 60 лв /хонорара на артистите,които всъщност свършиха великолепна работа/.

Общи условия

Активация на акаунт