Бебето ми излиза от проходилката

  • 1 529
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: tedi_b
Обличай хубаво и пускай на пода!
Аз съм много против проходилките, особено на тази възраст.

Любопитно ми е на каква възраст си ЗА проходилките? Laughing

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Конкретното ми мнение в случая е слагай детето на проходилката колкото искаш само че ако можеш нагласи седалката така че да му стига проходилката до гърдите или пък сложи някакви тежести в долната част на проходилката така че да не се обръща. Ако проходилката ти е с широка долна част не са много шкафовете в които може да бръкне защото проходилката опира в шкафа и детето не може да стигне до него, така че може да го оставиш за няколко минути. А можеш и да си обезопасиш шкафовете. Големия ми син е гледан в проходилка - страхотно изобретение. Не знам дали е правилно за детето (това май и лекарите не могат да докажат) обаче за майката е страхотно облекчение. При варианта с пълзенето между другото може да погълне много повече неща и да стигне до много повече забранени места - ако някой твърди че е по-безопасно.

# 17
Здравеите, и аз съм на мнение че проходилката е вариант за да свършиш нещо. Аз вече рядко мога да го оставя в нея защото той докопва много работи, но поне не лази с кучето по пода. Пробвала съм да го оставям да си лази на воля но това определено в моя случай е много по опасно. За сега установих че за да е всичко на ред веднага щом се сабуди излизаме на вън. И сега го слагам само докато му приготвя манджата. Иначе преди като беше по-малък и му бяха по-къси ръцете ми беше значително по лесно, но... растем какво да се прави.

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: katya
но... растем какво да се прави.


дъщеря ми и тя порасна ..........без проходилка.
как ли порасна без проходилка, да се чуди човек. newsm78

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: makrust
варианта с пълзенето между другото може да погълне много повече неща и да стигне до много повече забранени места - ако някой твърди че е по-безопасно.


а пък тия  Laughing тъпаци в Канада ги забраниха със закон, защото са много безопасни. да им се чуди човек.

# 20
  • Мнения: 46 518
Цитат на: Liorena
Цитат на: makrust
варианта с пълзенето между другото може да погълне много повече неща и да стигне до много повече забранени места - ако някой твърди че е по-безопасно.


а пък тия  Laughing тъпаци в Канада ги забраниха със закон, защото са много безопасни. да им се чуди човек.


Аз си мислех, че и в Америка са забранени, но наскоро видях снимки на едно бебе в проходилка  Shocked

Иначе и аз се чудя какво да я правя. На пода /гранитогрес/ не иска, след като си тресне 2-3 пъти главата или краката, започват писъци и рев. В кошарата й доскучава след около час игра, а на столчето се върти като животинче  ooooh!

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: nikol78
Цитат на: Liorena
Цитат на: makrust
варианта с пълзенето между другото може да погълне много повече неща и да стигне до много повече забранени места - ако някой твърди че е по-безопасно.


а пък тия  Laughing тъпаци в Канада ги забраниха със закон, защото са много безопасни. да им се чуди човек.


Аз си мислех, че и в Америка са забранени, но наскоро видях снимки на едно бебе в проходилка  Shocked

Иначе и аз се чудя какво да я правя. На пода /гранитогрес/ не иска, след като си тресне 2-3 пъти главата или краката, започват писъци и рев. В кошарата й доскучава след около час игра, а на столчето се върти като животинче  ooooh!


лелее Никол колко сте пораснали #Milti пу пу, живи и здрави Grinning

# 22
  • Мнения: 46 518
Цитат на: Liorena
лелее Никол колко сте пораснали #Milti пу пу, живи и здрави Grinning


Гъбки, гъбки, растат, а ние поливаме  Wink  И все повече заприличват на човечета  Grinning

# 23
  • Мнения: 5 468
Ей, пак се развикахте против проходилките.
И аз сега, какво да направя като слагах моето дете в проходилка? Освен да се обеся на терасата и да оставя писмо до мъжа ми, да ме снима и да публикува тука снимката??? Thinking Незнам... Дали пък да не измисля нещо друго? Thinking
Племенницата ми също израсна в проходилка - краката са й прави като струни, проходи си съвсем нормално на 1 годинка. Примери - бол. И каква е гаранцията, че ако не се слага в проходилка детето, ще е супер всичко? Айде да не се случва Praynig.
И моето взе да излиза от нея и на третия път като излезе, спрях да я слагам вътре. Сега щъка по пода, ама пък какво? Влезе в кухнята и си изгори ръцете на стъклото на фурната. А като беше в проходилката, не можеше да влиза в кухнята, пералнята й пречеше. Всяко нещо си има плюсове и минуси, айде сега....

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: Liorena
Цитат на: makrust
варианта с пълзенето между другото може да погълне много повече неща и да стигне до много повече забранени места - ако някой твърди че е по-безопасно.


а пък тия  Laughing тъпаци в Канада ги забраниха със закон, защото са много безопасни. да им се чуди човек.

Според мен и в щатите и в канада са тъпаци като гледам как си отглеждат децата с бургери и телевизия ама това е друга тема.
Аз съм ЗА проходилките.

# 25
  • Мнения: 384
Цитат на: makrust
Цитат на: Liorena
Цитат на: makrust
варианта с пълзенето между другото може да погълне много повече неща и да стигне до много повече забранени места - ако някой твърди че е по-безопасно.


а пък тия  Laughing тъпаци в Канада ги забраниха със закон, защото са много безопасни. да им се чуди човек.

Според мен и в щатите и в канада са тъпаци като гледам как си отглеждат децата с бургери и телевизия ама това е друга тема.
Аз съм ЗА проходилките.


Де гледаш бре булка, по ТВ-то ли? Гледай,гледай

# 26
  • Мнения: 2 575
Погледнах набързо темата и мненията и нямам намерение да влизам в спор за или против проходилките, само мога да кажа, че Ясен имаше пеиод от около 2 месеца в проходилка ( на 10 месечна възраст), когато беше един от най-спокойните ми моменти зимата вкъщи с него  - и чинии можех да мия и с едно око да го гледам къде е и какво прави и пипа , и с прахосмукачка можех да чистя, пък дори и на РС-то да седна спокойно, но...........никога не съм го оставяла без надзор, а камо ли и сам в стая ( е, то при нас всичко е общо едно голямо помещение). Важно е според мен проходилката да е СИГУРНА И УДОБНА -  в това отношение Чико НЯМА аналог.
А да не споменавам колко ръбчета са недостижими за главичката благодарение на буферите на проходилката.

Общи условия

Активация на акаунт