суче много често

  • 1 391
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 757
И ние сме като вас. Само дето кърменето през 1,5-2 часа се осъществява нощем, в интервала 12-6 часа. После може и 4 часа да не ядат, явно добре задоволени след нощното плюскане. Опитвам се да гледам позитивно. Иначе ще хвърля топа ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 157
Ние сме на същата възраст и със същия проблем(проблема е от седмица).Педиатърката каза,че не е задължително да е винаги гладен-поняколга иска само да ме ползва за дъвка и за компания,затова въпреки че четох много отрицателни мнения вече му давам залъгалка и му предлагам вода.Сега има мир и любов.Simple SmileПробвай със залъгалка,при вас може също да мине номера

# 17
  • Мнения: 30
i az mu davam no ia plue,a za voda ne mu davam.ot dva dena po4na prez 2h mislia vsi4ko e normalno,a i vsi4ki mneniia me obedixa v tova mnogo mi pomognaxte blagodaria mnogo  bouquet

# 18
  • Мнения: 5 026
Защо да не е нормално?Иска-суче!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 82
И ние като по малки сучехме по често през 2 часа горе долу. Сега е  в режима си, но е голям гладник. Така , че не се притеснявай.

# 20
  • Мнения: 1 098
Аз също кърмя толкова често,смятам че е нормално. Бебчето ми се чувства добре и аз съм спокойна Peace

Общи условия

Активация на акаунт