Колко харчите?

  • 9 663
  • 161
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 750
Имам едни 1500 лв. лично за мен всеки месец!Харча ги до последната стотинка....и понякога отгоре! Blush
Жена съм....искам си своето!Това е положението! Mr. Green

# 151
  • Мнения: 13 512
Имам едни 1500 лв. лично за мен всеки месец!Харча ги до последната стотинка....и понякога отгоре! Blush
Жена съм....искам си своето!Това е положението! Mr. Green
не слушаш много май,а? Бая са те орязали. Wink
Я се вземи в ръце:-)

# 152
  • Мнения: 750
Имам едни 1500 лв. лично за мен всеки месец!Харча ги до последната стотинка....и понякога отгоре! Blush
Жена съм....искам си своето!Това е положението! Mr. Green
не слушаш много май,а? Бая са те орязали. Wink
Я се вземи в ръце:-)
Ми...толкоз съм заслужила! Blush
Ако слушам...мое и повече.Ама аз нали съм лоша! Mr. Green Mr. Green
Ей...Монде! Hug

# 153
  • Мнения: 13 512
Ми...толкоз съм заслужила! Blush
Aaaaaaми! Хич не бих го търпяла! Той направо на сухо те е оставил. Не че съм от тия, ама  да ти кажа.... сигурно си има любовница и затова толкова малко ти заделя.

# 154
  • Мнения: 750
Ми...толкоз съм заслужила! Blush
Aaaaaaми! Хич не бих го търпяла! Той направо на сухо те е оставил. Не че съм от тия, ама  да ти кажа.... сигурно си има любовница и затова толкова малко ти заделя.
Ох.... rotfImao rotfImboнемога повече с теб ма Монде! Joy
На глас се хиля.... hahaha
Кефиш! Mr. Green

# 155
  • София
  • Мнения: 3 390
Може да се каже, че харча много малко за себе си-средно 20 лв на месец.

# 156
  • Мнения: 5 103
Ми...толкоз съм заслужила! Blush
Aaaaaaми! Хич не бих го търпяла! Той направо на сухо те е оставил. Не че съм от тия, ама  да ти кажа.... сигурно си има любовница и затова толкова малко ти заделя.
Хммм Монде накараме да се замисля за моя hahaha колко ли си има

# 157
  • софия
  • Мнения: 2 140
Харча разумно,пазарувам за себе си,когато имам нужда от нещо.Естествено гледам да си поддържам косата в приличен вид.Но просто не мога да си позволявам да си купувам постоянно разни нещица.

# 158
  • Мнения: 6 167
Не съм правила сметка. А и зависи от какво имам нужда.
Имам склонност към обувки, чанти, часовници и там може да попрекаля на моменти ( все по-рядко).
Обичам да пазарувам на намаления .Има магазини, в които не влизам ако няма разпродажба ( Бенеттон, Макс Мара, Найк уомън ) Горе долу на 2 месеца ходя на фризьор, който струва около 80 евро. Козметик и той толкова, но там ходя по-рядко. Та, не е някаква постоянна сума. Може да похарча и 500 евро в някой месец, а може да има и месеци без нищо да си купя.
Специално  фризьорът - зависи кой къде ходи, аз в София ходех при Душкини, Бигуин. Цените там са високи, боя, подстригване, сешоар.. под 60-70 лева трудно ( говоря за преди година и нещо, отдавна не съм ходила).  Спрях да ходя в БГ, защото тук селската фризьорка най-изненадващо за мен се оказа много по-добра от прехвалените софийски коафьори.

# 159
  • Мнения: 59
изобщо не съм от тия дето харчат много,купувам си неща които ми трябват ...е някой месец се отпускам защото моя е изкарал повечко парички- и иска да ме поглези...но не съм от тия дето само мранкат да имат повече и повече. . .не съм такава

# 160
  • София
  • Мнения: 980
Прекалено много харча ,предимно за фризьри,козметици,маникюристи,дрехи,а особено много за  чанти и обувки /от който половината не са ми удобни/  Embarassed

# 161
  • Мнения: 452
аз станах голяма скръндза напоследък ..... преди много харчех за скъпа козметика ,дрехи ,обаче откак почнах ремонти по апартаментите - много взех да се стискам за козметика и дрехи ... купувам само необходимото и докато не свърши ново не се купува - например крем - докато не го изхабя не купувам друг ,същото е и с червилата - имам три - повече не купувам ,преди имах по 20 - 30
руж- един пудра -една , и така нататък
напоследък нещо се поотпуснах ,но май пак ще затегна режима- наистина така не им минава срока на годност и не стоят неизползвани .....хубаво е човек да се контролира

Общи условия

Активация на акаунт