ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 10

  • 17 125
  • 343
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 454
Много, много мрачно ми е днес...и май така се чуствах и вчера и сега си чета едни блогове...и една жена написала :

"спри да си повтаряш, че си уморена. За мозъка ти, всяка мисъл е команда, която се изпълнява. По-добре е да го изпълваш с мисли за радост и енергия от прибирането. Днес се храни добре, пий много вода и спи колкото се може повече."

Ще взема да се усмихвам повече...и да ми дойде желанието за диети и всичко!

Кафе за стопляне на плановете за довечера ?

# 46
  • Мнения: 603
Daisi4ka за теб мила, за да ти дойде настроението.. и много усмивки за останалите момичета

# 47
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
ДОБРО УТРО!
Къде сте всички!
За ранобудните по кафенце
 

Успешен ден!

# 48
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Деата, как върви режима на Дюкан?
Ти колко протеинови дни прави?
Имаш ли книгата?
Пиеш ли някакви слабителни чайчета?
Боже, колко въпроси!(малко ме е срам smihesorry smihesorry)

# 49
  • Мнения: 1 454
Добро Утро и от мен!

Вчера беше супер вечерта...взех се в ръце и...се развеселих малко и ..тръгнах на лов за една книга, която исках да си купя...голям смях беше , че почти всички книжарници бяха затворили..но както и да е...

Веднага като се прибрах хапнах салата от настъргани моркови с кисело мляко (объркани) и малко черен пипер, оцет и сол...-СуПер стана! Много готина! След това и на солариум успях да отида ...изобщо...най-сетне една ползвотворна вечер, въпреки студа, тъмницата и въпреки дори това, че на места ръмеше!

Хихихихих:)
Много съм happy!
Днес съм си взела сурови белени тиквени семки и...мисля да си смеся от тях за обед с киселото мляко, защото нямаше ленено семе...
и довечера мисля същата салата, че много ми хареса!


Хайде чакам ви всички с чаша ароматно и горещои кафе!

# 50
  • Мнения: 603
Добро утро и от мен момичета  newsm46  food010 Аз сега си пия кафенце и протеинов шейк, и отивам да тренирам.  jump Да ви се похваля-от днес ще имам и пътечка и масажор у нас,и стана един малък фитнес,та тренировката ще ми е още по-дълга и пълноценна  newsm44
Daisi4ka, ти си нашата гордост  Hug все така давай с режима и айде да видиш - на сантиметъра.  Hug
Приятен и усмихнат ден на всички    Nature Sunny babydust7 Вън е доста студено, и аз как изобщо не съм зиморничева  cold cold , но пък няма да си проваляме деня сега,заради студа  Hug

# 51
  • Мнения: 488
Здравейте, красавици! Радвам се на успехите на всички ви, за това, че издържате!!!
Специални поздрави за удържането на фронта, Дасичка, Усмивка, ... и всички.

Моя кантар нещо ме шашави. Вчера с ужас видях, че показва 58, днес - 56.5. Магнитни бури - има ли и те ли му влияят... Не е възможно да са такива позаканията, нищо не съм вземала, никакви разлики в режима на хранене. Дори снощи пийнах чашка чудесно домашно вино, хапнах си агнешка супа (мммм), за втора вечеря забърках мляко с мюсли... Абе - обгрижвам се добре откъм храната.

Та, днас още не зная точно какво ще хапвам, но ще споделя. И имам чувството, че тия 55 няма скоро да ги видя на кантара... #2gunfire

# 52
  • Мнения: 1 454
Усмивчице...честито за пътечката...! И аз много искам да имам , но...никак нямаме място - едва стига за велоергометъра Simple Smile
А като напишеш "протеинов шейк" - направо...чак ми се допива и на мен...как се казваше това качество..."пощелива съм"....

Обличай се и отивай да събираш витамин Д от слънчицето навън...СТудено е , но когато има слънце мен ме тонизира...!
 Kissing Heart lovekiss Kissing Heart


Мацинка, ще ги видиш бе пиле...то ако така си сваляш...странно е наистина , но знае ли човек...чудя се...дали пък не си свикнахме организмите на малко килограми...може да е заради луната нали беше намяляваща...  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 3 453
Добро утро сладурчета Hug Аз съм си режимна и се продължавам точковата диетка Laughing Имам доста работа и наминавм за бързо ooooh!

Усмивка, честито за пътечката  bouquet

Маце, радвай се миличка  bouquet и не му мисли. Hug

Дайси, много се радвам че си толкова щастлива и весела отново Hug Laughing

b_ivanova, книга не ти трябва. В темата за Дюкан има много инфо Hug

# 54
  • Мнения: 157
Привет мацки ! Аз от днес съм на ударен режим на Дюкан пак да видим тези килограми дали ще ми се опрат.

# 55
  • Мнения: 1 454
Хммм защо пак ми се губите бе мацки...свърши лятото, свърши лежерния сезон и се заработихме много...

Току-що обядвах...натурална активия с въпросните сурови тиквени семки...мъничко горчат...и добре, че...така поне няма да ям много от тях понеже не ми харесват!

# 56
  • Мнения: 3 453
Лелеееее никой няма #Crazy #Crazy #Crazy

Хади лека вечер ако някой се появи и до утре Hug

# 57
  • Мнения: 305
Криси лека и на теб.
Усмивче честита пътечка със здраве да си я ползваш  Hug
Мама Кераца ще ги стигнеш,не се безпокой   bouquet
Дайсичка браво за режимчето,все така да продължаваш   bouquet
Йоанчето късмет с Дюкан
Михилена,Иванова,Деата къде сте?   bouquet  bouquet  bouquet
На другите   bouquet

# 58
  • Мнения: 603
Здравейте момичета  Hug Аз съм втора смяна и намям възможност да пиша през деня.
Днес като първи протеинов ден изкарах без прегрешения,за отчет : кафе,два протеинови шейка,три парчета кашкавал,50гр. пил. месо,и вода. Направих си график на едно листче, и режим до края на месеца, който позволява само 3 прегрешения и то малки  Naughty С тренировката днес съм на 100 коремни преси , и няколко упражнения за краката. Утре сутрин ще си пробвам пътечката,заедно с колелото и др. упражнения.  Party  Party Нямам търпение чак.
Ванче, как си? Режимна ли си?
Криси, радвам се че точковата ти върви.Работата понамаля ли малко?
Daisi4ka, пробвай и Активията с мюсли- обожавам я.
Мими, Мами,Миксилена,Иванова,Деата къде стее?? Надявамсе да сте режимни  Thinking
Приятна вечер момичета  Hug

# 59
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Деата, как върви режима на Дюкан?
Ти колко протеинови дни прави?
Имаш ли книгата?
Пиеш ли някакви слабителни чайчета?
Боже, колко въпроси!(малко ме е срам smihesorry smihesorry)
сори ,че сега чак отговарям, но днес бях  Crazy  Hug
Иначе режима си върви ,само че днес се изложих и съм яла много малко, сутринта само мляко с трици и кафе с прясно мляко или по-скоро прясно мляко с кафе,на обяд, малко филе с 1 домат, после  1 кола лайт, към 5 пак филе с малко филаделфия, и сега си доприготвям риба с подправки на фурна и една зелена салата...и пак изпих 1 кола лайт ,че нещо са ми малко течностите....
Направих 5 протеинови дни без проблем, като всеки ден посещавах 00 / това е проблем при протеиновите дни ,но за щастие аз не съм пропуснала ден/
Нищо слабително не пия освен триците сутрин в млякото заедно с малко ленено семе...не съм се мерила от вчера, но панталоните ми вече провиснаха на краката  Wink
А ти ? Докъде я докара?

Общи условия

Активация на акаунт