mazilata na beb4etata

  • 1 837
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 733
Бюбхен, Нивея и Хип

# 31
За тяло всичко е на Sanosan-от душ-гела, олио за тяло, крем против подсичане, само за лицето ползвам Мустела, защото се обрива лесно. В тази комбинация съм доволна.

# 32
# 33
# 34
# 35
  • Мнения: 2 677
Бюбхен.

# 36
# 37
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз се запасих предварително с Клоран, но какво виждам- на етикета на български пише :препоръчителна цена", която е по-висока от цената, коята платих  Thinking.Проверих, нещата са си в срок на годност, купих марката заради нея самата, не заради цената, но започвам да търся нередности, защото не знам как в Штъркел ще продават ПОД препоръчаната от вносителя цена? Дали има нещо нередно?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 967
Ползваме Бюбхен и Нивеа Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 1 423
Бюбхен ползваме, доволна съм  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
Ползвам Бюбхен, доволна съм  Peace

# 41
  • Мнения: 469
На Жорко най му понася козметиката на Хип. Peace

# 42
  • Мнения: 469
Аз се запасих предварително с Клоран, но какво виждам- на етикета на български пише :препоръчителна цена", която е по-висока от цената, коята платих  Thinking.Проверих, нещата са си в срок на годност, купих марката заради нея самата, не заради цената, но започвам да търся нередности, защото не знам как в Штъркел ще продават ПОД препоръчаната от вносителя цена? Дали има нещо нередно?

Според мен производителите са направили някаква промоция - и аз така миналата седмица купих стерилизатор на Авент с около 4 лева по-евтин от препоръчаната цена на кутията, но знам че сега в някои аптеки върви промоция на Авент и продават продуките им с 1% намаление.

# 43
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Нивея и Бочко за дупето.

# 44
  • Мнения: 1 477
Ние ползваме само Бюбхен-крем против подсичане, олио, шампоан и душ-гел.

Общи условия

Активация на акаунт