Споделете - 29

  • 21 120
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Нямаше за малко форум...  Thinking

Видях темата Кисело зеле и ми се прияде  Mr. Green

Отивам да надникна развитието на една тема в друг форум, която вече ме избива на смях.  Laughing За едно руско девойче от Москва, наскоро омъжило се за българин в Разград и оплакванията й.  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 242
Нямаше за малко форум...  Thinking

Видях темата Кисело зеле и ми се прияде  Mr. Green

Отивам да надникна развитието на една тема в друг форум, която вече ме избива на смях.  Laughing За едно руско девойче от Москва, наскоро омъжило се за българин в Разград и оплакванията й.  Laughing

Никаква духовна храна не ти трябва на тебе. Joy
За тебе само хляб и зрелища. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 918
Виждам, че сте забравили да пиете Mr. Green Хайде наздраве.......живи и здрави до следващите избори Laughing

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ми забравили! Сопрано си кюта, уплаши се от нас, щот сме мега ящни и така. Ама ше дойде и той да каже "наздраве" по някое време, надявам се.
Имам номинация за клюкарка  Thinking
Исках и друго да споделя, но не е хубаво и ще си замълча.

# 34
  • Мнения: 503
А, хич даже!(за пиенето). Аз още в предната тема обявих, че ще пия тази вечер. Докато бяхме на гости на едни приятели, си общувах с едно дете аутист (детето на други приятели). Не знам дали тук му е мястото или ..абе, и аз не знам... общувахме си съвсем добре, очевидно напредва момчето. Е, не можах да му обясня правилата на морския шах, така че да си поиграем, ама...Те и без това не се поддават на правила. А и е само на седем години. Въпреки това се чувствах разбрана.

# 35
  • Мнения: 1 512
Споделям, че аватарът на Лалка буди гузната ми съвест.
Гоня крайни срокове и в същото време се подмотвам из Клюкарника.
А Естер да не ми приказва за шоколад по тъмни доби.

# 36
  • Мнения: 9 903
споделям, че не успявам да се доредя до форумите. Изпускам много теми, даже номинациите ще изпусна  ooooh!

# 37
  • Мнения: 503
Споделям, че смятах да се снимам в стил аватара на Лалка, с подпис "Ти ака ли днес?" Само, дано не повтарям някой.

# 38
  • Мнения: 5 577
Praynig  Кажете ми моля, че ми е спешно - годишния профилактичен преглед на дете от педиатър или лич. лекар се извършва?

# 39
  • Мнения: 5 370
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238177.0

Моля, ако някой знае повечко-да помага.
Вергилия-твоето дете при кого го водиш на прегледи? Педиатър или ДжиПи?

# 40
  • Мнения: 1 113
Верги, личният лекар на детето трябва или да е педиатър, или да има назначен към неговата практика такъв. Педиатър извършва прегледа. Поне аз така знам.

# 41
  • Мнения: 2 212
Тази нощ сънувах форума, бяхме на някакъв си аквапарк и с Блонди се пускахме по една пързалка и си клюкарехме за форума  Crazy

# 42
  • Мнения: 442
Praynig ..........................................

отивай при желязкова - тя е твоят човек.

малко ме стресира аватарът на лалка, ама ми харесва.
на един колега вчера му се е родила дъщеричка - белослава. да му е жива и здрава!
мъжът ми май е бил с мъжът на тити в едно заведение в петък вечерта... ако е разбрал правилно. тити?


# 43
  • Мнения: 4 585
Три пъти и казах на мед сестрата. Не искам лепенка! Без лепенка! Не ми слагайте лепенка!
Мац! И ми сложи! Довечера ще скубем козина. Ако знаех, щях да си избрусна ръката около вената.
Обаче чашката за урина напълних до ръба и баааавно я сложих на пезулчето.
Да не си помислите, че нарочно. Ал сънъ, златен дъжд от Волф.

# 44
  • Мнения: 25 633
мъжът ми май е бил с мъжът на тити в едно заведение в петък вечерта... ако е разбрал правилно. тити?


Хохохо, мъжете ви вече започнаха да си правят общо алиби, а? А извинителни бележки носят ли?  Joy

Вергилия, моят син си ходи на профилактични прегледи при джипито. Само че тя само тегли, мери, проверява очи, гръбнак и подобни, не дава бележки за изследване на кръв и урина. Длъжна ли е да пуска и такива изследвания?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт