Споделете - 29

  • 21 118
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 1 616
А при нас е дъждовно... Уговорих се днес да пробутам детето на мама и татко, че са канени на сбор в едно съседно село и да го разходят по сергиите. Аз пък започвам да се боря с около 70 тетрадки с преразкази... Cry Но може и да се провалят плановете - на този дъжд...

# 1 051
  • Мнения: 25 634
Кой каза сняг?   Crazy
При нас е дъжд. Кой знае дали ще имаме сняг и тази зима...  Tired

# 1 052
  • София
  • Мнения: 2 840
Сняг е при нас.
И натрупва.Пада бавно и меко.

# 1 053
  • Мнения: 9 903
Сняг е при нас.
И натрупва.Пада бавно и меко.
бавно и меко друг път, при нас лети почти хоризонтално, съща виелица си е Simple Smile

# 1 054
  • Мнения: 1 992
Тук капе дъжд. Какво друго да е. Искам сняг.

# 1 055
  • София
  • Мнения: 2 840
Сняг е при нас.
И натрупва.Пада бавно и меко.
бавно и меко друг път, при нас лети почти хоризонтално, съща виелица си е Simple Smile

София е голяма.Ей го доказателството Mr. Green
В центъра съм и......тихо се сипе вторият сняг, галено щипе бузките пак...

# 1 056
  • Мнения: 1 895
Още една от центъра софийски - потвърждавам, меко и обилно се сипе. Задният ни двор е като приказка на братя Грим - бели, гърбави дървета и храсти, само джуджетата липсват.
Обличам се и отивам да пробвам как е навън Laughing Сутринта като се събудих се почувствах на 10 години Laughing
Винаги се радвам на снега в началото и после като се скиши или заледи и ми се отщява да си подавам  дори носа от прозореца.

# 1 057
  • Мнения: 3 405
Тук дори дъжда спря. Някакво слънчице се мъчи да пробие. Има вятър. Гадно  Confused
Време е за нова тема, да я пускам ли (не съм пускала споделете все още)?

# 1 058
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
бавно и меко друг път, при нас лети почти хоризонтално, съща виелица си е Simple Smile
Ами и аз в центъра се водя, Оборище-Мадрид, но и при нас е така, и вятър вее.
Не искам пък Close
Колата ми е боса, ще трябва да тичам спешно във виелицата да я обувам... в случай, че изобщо издрапам по рампата, де Crazy
После в офиса по задачки, те не ми мърдат, с автомобил или без.
За пръв път и любимият не се радва на снега, 65 000 кв.м. фундамент му висят за изолация, от години я чакаме тая поръчка.
Хайде, снежко, беж в планината Peace. И ние натам, като избутаме задачите Wink.

# 1 059
  • Мнения: 3 405
Споделете - 30

Моля, заповядайте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт