Споделете - 29

  • 21 141
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 4 300
Статията за женското приятелство ми хареса.
Едно ми е криво такова, полуядосано, полупримирено. Половинката има РД.

Джей Джей, дай цялото изречение- би могло да е administrative limitation / ban.

A..и днес се опитах да открия на рафта шоколада на ЛЗ, за който говореше Естер. Не можах, но си купих обикновен ЛЗ- не е лош, малко като секс със старо гадже, с който си се разделила преди няколко месеца Mr. Green

# 1 006
  • Мнения: 4 586
А, в такъв случай черният Своге е като секс с мулатка.

# 1 007
  • Мнения: 4 806
A Lindt?

Както и да е, аз да си кажа моето си.
Получи се денят ми. Радва ме. Направих доста нови и нелоши неща. Взех решения. Изпуших над две кутии цигари. Кафетата не ги знам. Но ще спя спокойно.
И петъкът се получи във форума. Май отдавна не е. Добре се изнесох навреме оттук.

# 1 008
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Искам да споделя на моя мъж реплика от преди 5мин Laughing Свеки е донесла буркан домашно кисело мляко за Иван-Асен, аз разбира се още и се сърдя, от преди месец. 
"Дали утре ще дадеш кисело мляко на Иво?" - Тодор
"Да, въпреки, че е от майка ти." - аз
"Не е от майка ми, от крава е." Joy - пак Тодор Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 20:18 от Янтра

# 1 009
  • Мнения: 2 891
Рокси, златна си.

# 1 010
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям, че дзнес беше последният ден от един много важен етап от живота ми и сега не знам тъжна ли се чувствам или свободна, или и двете....

# 1 011
  • Мнения: 25 710
Споделям, че дзнес беше последният ден от един много важен етап от живота ми и сега не знам тъжна ли се чувствам или свободна, или и двете....

Ъъъ, изритала си някого?  newsm78

# 1 012
  • София
  • Мнения: 1 783
Аааа, не ако имаш пpeд вид мъж ми  Mr. Green. В пpофесионален план.

# 1 013
  • Мнения: 3 423
Янтра, смятам за проява на лош вкус
да визираш по такъв начин майката
на съпруга си, но и баба на детето ви.

Споделям, че снимката в подписа на Вълка
яко тича на духа на всичките му изказвания.
Аха, да заговори.

# 1 014
  • Мнения: 25 710
Аааа, не ако имаш пpeд вид мъж ми  Mr. Green. В пpофесионален план.

В професионален план всичко е на печалба.
Веднъж ме съкратиха. Много зле го изживях. Ама после стана така, че шофьорът на фирмата получи инсулт на волана. Ако не ме бяха съкратили, щях да седя до него. Имало късмет детето ми.  Rolling Eyes

# 1 015
  • Мнения: 822
Вчера учителят на моя дечко ми се обади,за да го похвали,че си пише името и числата от 1 до 10 сам.На 4 и половина е и ми се струва,че е напълно в реда на нещата,но учителят му явно иска да ни поощри.Та хем ми стана гъделиво,хем леко горделиво,при все че не съм много амбициозна мама...А учителят е едно 24-годишно симпатично хлапе.Чак ми се прииска и аз да съм ученичка,но поне в 11-ти клас...
Едва сега успях да изгледам клипчето за Калоянчо.Ще ме питат,кой ме е бил през очите...Роди се 3 седмици преди моя син... Sad

# 1 016
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Янтра, смятам за проява на лош вкус
да визираш по такъв начин майката
на съпруга си, но и баба на детето ви.
Ама жена, то синът и го каза това. Отивам да редактирам да стане ясно, че Тодор го е казал Simple Smile И той май не го каза, нарочно, не се замисли Simple Smile

# 1 017
  • София
  • Мнения: 1 783

В професионален план всичко е на печалба.
 
В моя случай става въпрос за края на платената ми специализация по вътрешни болести, която продължи 5 години, в които работих ангария на системата и изкарах на много хора заплатите. Обаче... натрупах голям опит самочувствие. Сега ме чака изпит за специалност, а после неизвестност. Това е...

# 1 018
  • Мнения: 17 409
Ха, колежка си значи, не знаех. УСпех!
Аз също си плащам специализацията и перфектно те рабирам.

# 1 019
  • Мнения: 25 710
Сега ме чака изпит за специалност, а после неизвестност. Това е...

Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт