Коледата се задава,ТЪРНОВСКАТА мама подаръците стяга!

  • 9 069
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Казвай, де! Няма време да излизам сама, да използвам татито с колата  Wink

# 61
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Казвай, де! Няма време да излизам сама, да използвам татито с колата  Wink

Казах де,на авенюто има поне 3 магазина,в които се продават детски обувки,по Габровски пак се сещам за 1-2,в Geox също има,в Хипо и Лъки ленд/ в първия не стъпвам,но като съм ходила са имали/.От толкова магазини,ако не му намериш

# 62
  • Мнения: 98
Майчета,къде сте всички?Много е "тихо" във форума.................Нямам търпение да разбера renyto  дали е родила и какво е-момиченце или момченце!Хубав ден на всички Hug

# 63
  • Мнения: 61
Здравейте и от мен мили мами! Съжелявам, че не можах по-рано да се разпиша в новите темички, но причината е една от най-хубавите  smile3522 - на 12.10.2007 г. се роди Диляна (сладката принцеса на мама).
----
Тед Ка, освен че искам да те поздравя за страхотното оформление, моля по възможност да актуализираш списъка с мамите и техните съкровища: мама Петя - 28.07.1979 и Диляна - 12.10.2007г.

# 64
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен мили мами! Съжелявам, че не можах по-рано да се разпиша в новите темички, но причината е една от най-хубавите  smile3522 - на 12.10.2007 г. се роди Диляна (сладката принцеса на мама).
----
Тед Ка, освен че искам да те поздравя за страхотното оформление, моля по възможност да актуализираш списъка с мамите и техните съкровища: мама Петя - 28.07.1979 и Диляна - 12.10.2007г.
Честито момиченце,да ви е живо и здраво и само да ви радва! newsm51

# 65
  • Мнения: 927
честита принцеска, Пепи-то!! Само радост да ви носи!!

# 66
  • Мнения: 1 546
Честита бебка, Пепи-то!  bouquet Hug

# 67
  • Мнения: 195
Честита дъщеричка,Пепи-то,  да расте здрава и усмихната!!!

# 68
  • Мнения: 1 033
Здравейте! Нахълтвам в темичката ви с една питанка и ще съм много благодарна, ако ми помогнете. Интересува ме има ли в Търново занималня или детски кът, където бих могла да оставя дъщеря си за 5-6 часа? Тя е на почти 6 години, в петък съм на обучение в прекрасния ви град и се налага да я взема с мен и сега умувам и търся някакъв вариант за спясяване на положението.
Предварително благодаря!

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Има в МОЛ-а,ама аз,там не бих си оставила детето Peace
Друг вариант няма ли?

# 70
  • Мнения: 1 033
Тц, за съжаление Sad От там трябва да потегляме за София и няма как да се връщам във Варна Sad
Само в Мола ли има?
Мерси за бързия отговор!

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 533
Май да newsm78
Писах на лични!

# 72
  • Мнения: 5 362
pepi-to,
Честита ти дъщеричка  bouquet

# 73
  • Мнения: 500
pepi-to,
Честита ти дъщеричка  bouquet
И от мен,и от мен:!ЧЕСТИТО!  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 567
Янич, може и тук да погледнеш. Води се занималня за деца до 8 години и гледат почасово.
http://www.zanimalnia.com/
В Мола къта е супер малък и на детето ти ще му е много скучно толкова часове.

Общи условия

Активация на акаунт