Либеро,Хъджис или Памперс?

  • 15 806
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 183
До скоро залагах само на Памперс,но сега Хъджис ми харесват много повече  Peace

# 31
  • Мнения: 27 524
Либеро от изброените  Peace

На 2 месеца 4-ка?  #Crazy Синът ми е още на 4-ка, не е ли малко рано за вас?  Thinking

# 32
  • Мнения: 753
Памперс

# 33
  • София
  • Мнения: 5 720
Блонди бе ще взема 3 ка Simple Smile ДНес ще излезна и ще взема Либеро да видя как ще са от най малкия пакет пък после ако ми харесат ще взема голям! Ако не ми Хъджис!

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 5 720
Е,навихте ме  Mr. Green Либеро взимам пък ще видим Simple Smile

# 36
  • Мнения: 9 973
От изброените  - Памперс  Peace
Аз лично ползвам едни немски ELKOS - много съм доволна от тях (взимам ги от една борса,на ул Чаталджа).
и аз съм с Елкос-доволна
ПП:италиански са-не немски!!!!! Crazy

# 37
  • София
  • Мнения: 5 720
Елкос не чъм и чувала  newsm78

# 38
  • Мнения: 814
Преди ползвах само Либеро, но последните пъти все се будеше мокър  Close.
Сега съм на Huggies Premium и съм супер доволна! Имат много разтеглив ластик, около за крачетата са направени в специална форма и са подсилени и имат готини картинки (не че на малкия му пука от това  Joy)
Знам, че има и Huggies Classic, но за тях съм чувала, че са по-обикновени (аз лично тях не съм ги ползвала)

# 39
  • Мнения: 4 447
Елкос не чъм и чувала  newsm78

И аз ги чувам за пръв път.  Thinking

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 613
Ползвам Памперс и съм много доволна. Не се е случвало да пропуска

# 41
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Вземах по 5-10 броя от марка, за да пробвам. От почти 10 месеца ползвам Либеро и съм много доволна. Peace

# 42
  • Мнения: 5 026
Памперс

# 43
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Уф как ме навивате и аз да пробвам някакви други памперси.От както се е родил все е с Памперс,въпреки че и аз от време на време не съм доволна от тях-или го стягат около крачетата,или пропускат,а тези дни се беше обринал на няколко места и съм почти 100% сигурна,че е нещо от памперса.
А тези гащички,просто никога не съм се интересувала,като памперсите ли се продават и като тяхната цена ли са или по-скъпи?Заинтригувах се,особено за през нощта с това цокане сутрин памперса е  newsm30

# 44
  • Мнения: 2 587
Либеро!
Памперс ми миришеха гадно,а всичко друго,което пробвах пропускаше да сутринта.

Общи условия

Активация на акаунт