Режим на Пиер Дюкан - 43 част

  • 22 799
  • 593
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 615
Вещи, много си права.
Аз за това съм много щастлива и имам чувството, че ще литна.

ral4e:)   Hug Praynigуспех утре.

# 541
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте отново днес! Hug
За отчета- почти с килце съм по-лека днес! Много съм доволна от това! Явно снощното подскачане на тае бо си е оказало влияние! Thinking
Браво на всички смъкнали!  Peace  bouquet
Добре дошли на всички нови!  Hug Само воля и постоянство и резултатите няма да закъснеят!
Отивам да работя, че яко бач.......

# 542
  • Мнения: 2 374
ЗлаВещица малко ме е срам да кажа колко кила съм - 65, защото ги натрупах това лято, иначе винаги съм била 53-54 най-много. Да, мернала си ме при плодолечението, но се отказах. А бях се насочила натам, защото не обичам месо, но ще свикна. Всъщност ям само пилешко и риба. Искам да сваля 10 кг и най-важното да ги запазя Crossing Arms

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 245
ЗлаВещица малко ме е срам да кажа колко кила съм - 65, защото ги натрупах това лято, иначе винаги съм била 53-54 най-много. Да, мернала си ме при плодолечението, но се отказах. А бях се насочила натам, защото не обичам месо, но ще свикна. Всъщност ям само пилешко и риба. Искам да сваля 10 кг и най-важното да ги запазя Crossing Arms
ми ти ядеш точно това, което трябва!

# 544
  • Мнения: 2 374
Да, но по принцип рядко го ям, това е проблема, но сега ще си променя режима и ще се пренастроя Wink

# 545
  • Мнения: 359
Здравейте момичета,
май групата се множи Joy
Нямам време да Ви изчета, ама следобед обещавам да съм с вас докато малката спи!
Лек и усмихнат ден на всички! Аз днес съм -100 грама, ама не се брои Blush Embarassed

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Ох, свободният свърши, отивам да работя, после пак имам два свободни и ще пием с Айсчето кафенце  Party
До по-късно момичета  Hug

# 547
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ЗлаВещица малко ме е срам да кажа колко кила съм - 65, защото ги натрупах това лято, иначе винаги съм била 53-54 най-много. Да, мернала си ме при плодолечението, но се отказах. А бях се насочила натам, защото не обичам месо, но ще свикна. Всъщност ям само пилешко и риба. Искам да сваля 10 кг и най-важното да ги запазя Crossing Arms
Ееее тук момичетата с какви килограми започват....Аз съм горе долу в твоето порожение -62 към 54  Hug

# 548
  • София
  • Мнения: 2 613
Hot Summer-Аз ако стигна твоите килограми някога, купон ще вдигна- Praynig
Но аз винаги съм казвала, че всеки си съди, според неговата камбанария, затова успех в постигането на целта- Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Mirahris- 100 грама, ама кой ти ги дава, радвай се и на това, пък по-нататък, повече- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 549
  • Мнения: 11 546
Мишле поздравления за килцето и най-вече за хъса за тренировки. smile3501Мирахрис капка по капка-вир,може 100 грама да са,но са минус. newsm10 Ралче сигурна съм,че утре ще се справиш,и без нашите палци,но за да си по-спокойна и аз ще стискам. fingerscrossed

# 550
  • Мнения: 2 374
ral4e:) deata  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 551
  • София
  • Мнения: 2 613
Благодаря. Мамаоо7 И МБМ-Мария- Grinning Grinning Grinning
Аз се притеснявам, че ще трябва да говоря през цялото време на английски и на, че нямам понятие от езика, ама все пак си е притеснение- Crazy
А и всички присъстващи там ще са някакви клечки-шефове, направо- Crazy Crazy Crazy

# 552
  • Мнения: 359
Мерси момичета, страхотни сте!
излизаме на разходка, доскоро! smile3533

# 553
  • Мнения: 2 331
                                                             

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Ох, свободният свърши, отивам да работя, после пак имам два свободни и ще пием с Айсчето кафенце  Party
До по-късно момичета  Hug
значи така, а! а някой ще работим

Общи условия

Активация на акаунт