Режим на Пиер Дюкан - 43 част

  • 22 804
  • 593
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 359
Ралче стискам палци, знам колко е притеснително да си сред такива хора и на мен ми се е налагало да превеждам и направо си гълташ граматиката от страх! Стягаш се и даваш най-доброто от себе си! newsm78

# 556
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ралче- давам ти кураж  Hug

# 557
  • Мнения: 958
Здравейте приемате ли още нови? След дълго четене аз съм 3 ден от ударния режим като първия ден прегреших с една лъжица кисело зеле щото забравих че съм на диета не се меря да не се разочаровам и да разваля диетата решила съм до неделя да съм само на протеини и после 7 дена смесен и пак така докато сваля гадните кила. 80 са килограмите натрупани от бремеността 30 свалени досега 10 остават още 20 надявам се да ги сваля с този режим. По принцип съм фен на плодолечението и разделното хранене но след бремеността не мога да се организирам и все на мръвки ме избива.

# 558
  • Мнения: 1 241
значи така, а! а някой ще работим
ами заповядайте да си починете Hug
приятен обяд на всички

# 559
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
joya - добре дошла   bouquet
вещиMr. Green..лампа ще ми търсиш а  Twisted Evil
Като каза Айс приятен обяд да ви кажа аз какво си спретнах....понеже не съм изчела всички рецепти в рецептурника и не знам дали има нещо подобно , затова го споделям първо тук и ако речете че става тогава го копвам там Wink
дробчета ,в една тенджера ,2 моркова на ивички , 1 голяма глава лук, доматено пюре , няколко пикантни чушчици киселки илеко лютички -нарязани, мащерка ,черен пипер, червен пипер и сол..всичко увира....след малко ще го хапна , но като го опитах ибеше моозък
  chef

# 560
  • Мнения: 11 547
Джоя добре дошла! welcome След ударните дни,защо не продължиш по класическата схема 5/5?  Peace Успех !  bouquet

# 561
  • Мнения: 3 640
Добър ден, сладурки!  Hug

Аз тази сутрин съм на още -1 кг и вече съм 61 кг.  bowuu Да ви кажа, явно студа оказва голямо значение, наистина.  Joy Тези дни голямо мръзнене мръзна. Все ми е студено.
Веси, Дюкан препоръчва по време на ударната фаза да се почива повече. А на особено затлъстелите хора не препоръчава да спортуват и да правят физически упражнения.  Peace
МъничкаHug Успех с намирането на подходчщата детегледачка!    bouquet
мама007, с теб сме!  Hug Успех!  Hug И аз съм в подобно положение - търся си нова работа, ходя по интервюта. И Мишето е в нашия отбор. Но ние, като силни дюканки ще се справим блестящо с всичко! Като идваш към Русе, се обади непременно.  Hug А ти откъде си?
ВещиHug Голямо тичане беше вчера, затова така се получи с количествата. Но повече няма да се повтаря, надявам се.  Rolling Eyes
VESIGH, ех колко е хубаво човек да се поглези така.  Sunglasses Много си готина, а дечицата ти са големи сладури!  Hug
Дези, мерси за кафенцето!  Hug Ееее, браво за придобивките и то какъв номер само! Хайде - демонстрация!  Wink
Хот Самър,joya,  добре дошли и успех!   bouquet
Алекс, и на мен ми закъсня предния месец МЦ, ама само с 2 дни и не знам дали изобщо да го броя за закъснение.  newsm78 Едва ли е от режима.  Peace
АбоеаHug Heart Eyes
Мария, браво!  Hug Сантиметрите са най-важни.  Peace
Ралче, успех утре!  Hug Със сигурност ще мине добре. Облечи костюм, ама да не е много строг, нито прекалено спортен. Най-добре с пола до или малко под коленете или с панталон.  Peace
Блеки, честито намаление!  Hug Дано да е наистина още по-голямо!  Heart Eyes
Мишле, честито намаление и на теб!  Hug
Мирахрис, честито!   bouquet Брои се, брои се, как няма да се брои.  Grinning

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 12:22 от Sun

# 562
  • Мнения: 11 547
Съни Hug Браво за пребореното килце! smile3501 Може и студът да е помогнал,но смятам че най-вече твоята стрикност по отношение на режима. newsm10 Благодаря за поканата!  bouquet От Разград съм и с удоволствие ще се обадя ако имам път към Русе. Hug

# 563
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Здравейте милички  Hug
Снощи ми беше втората ГАЛАВЕЧЕРЯ - ходихме на Китайски ресторант  Mr. Green, но не съм се тъпкала - взех си от всичко по малко и то без десерт, утре ще си направя "протеинов четвъртък" както казва Дюки и продължавам смело напред. За една седмица в 3 фаза имам някакъв минус, но в събота като се измеря на моя си кантар и ще се види точно.
Вещи, май тази седмица ще ми се размине Пловдив заради  #2gunfire дъжда, но обещавам като дойда (когато и да е това) да се обадя да се видим.
Добре дошли на новите попълнения   bouquet и ние тук с Дорито зарибяваме клиенти и клиентки  Joy Joy Joy, като ни видят какви хубавици сме станали  hahaha и то със стабилно хапване .... искат и те   Mr. Green
И последно, баш шефа отдавна не ме беше виждал и като ме видя в понделник Shocked, стисна ми ръка и ми каза: "Гордея се с теб" и аз  Embarassed. И взе да ми обяснява как негов приятел му подарил една "зелена книга", а аз продължавам " с цикламена точка".... и как този човек вече 2 години си задържал килограмите с този режим. Така че момичета давайте смело, бъдете стриктни и новата ви визия няма да закъснее  Peace

# 564
  • Мнения: 3 640
Съни Hug Браво за пребореното килце! smile3501 Може и студът да е помогнал,но смятам че най-вече твоята стрикност по отношение на режима. newsm10 Благодаря за поканата!  bouquet От Разград съм и с удоволствие ще се обадя ако имам път към Русе. Hug
Благодаря ти, мама007Hug А Разград е на "2 крачки". Ще се видим със сигурност.  smile3521
Креми, и моят шеф е на режима, започна го 1 седмица след мен. Има невероятен резултат и той. И двете му дъщери са на Дюкан.  Grinning

# 565
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Здравейте Hug
Цяла сутрин чета рецептите и нещо не мога да се сетя какво беше това маизена newsm78
Сещам , се че не се продава тук, но все пак какво беше?

# 566
  • София
  • Мнения: 2 245
КремиHug супер е това за задържането 2 години! Браво! И ние ще успеем! Много ме зарадва!

СънчеHug честито ти килце в минус!

Гуш на всички!  Hug И по едно кафенце, а?

# 567
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Здравейте Hug
Цяла сутрин чета рецептите и нещо не мога да се сетя какво беше това маизена newsm78
Сещам , се че не се продава тук, но все пак какво беше?
маизената е смес, която във Франция  се продава готова за употреба. Опитай да разбъркаш царевично брашно с малко сухо мляко (ако намериш обезмаслено - най-добре). И използвай в минимални количества

# 568
  • Мнения: 615
Така като слушам май скоро време всички ще сме на този режим. Grinning Аз познавам поне още 5 човеци, които дюканстват.
Свинефермите ще вземат да фалират  Joy Joy Joy

# 569
  • Мнения: 11 547
Така като слушам май скоро време всички ще сме на този режим. Grinning Аз познавам поне още 5 човеци, които дюканстват.
Свинефермите ще вземат да фалират  Joy Joy Joy
Joy Обаче пък птицефермите ще просперират.  newsm57

Общи условия

Активация на акаунт