Почти закъсняла седмична тема 5-11.11.07

  • 3 756
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 110
Добриутроооо Hug

При нас пак такива ветрове веят 4е май няма да си показваме носа навъм с малкия Confused
Коледните ги изкарах поне преди 2 седмици, а карти4ки с лопата да ги рине6, оба4е тази година малкия реши сам да ги прави Simple Smile
Е сус стикери ама сам и ве4е даже е изпратил на бабите от мерак, нищо 4е коледа е дале4е Simple Smile
А и нещо е фен сам да ближе лепилото по пликовете  Confused

# 76
  • Мнения: 1 294
пепеляшка, мале не ти е лесно, това ми напомня на мен преди да почна да карам кола. Гадост. А и сега, детската е сравнително близо до нас та ходим пеша ама с Мартин пътя е поне 3 пъти по дълъг, с всички връщания в пътя, вадене от хорските дворове и минаване да уважим всички локви.  Laughing
Вес, хаха лафа с БАнбоните е сладък.  Grinning

... опс изчезвам, един брой ревлъо ме нападна ...

# 77
  • Мнения: 2 195
Пепе , много си проницателна  Wink

# 78
  • Мнения: 1 147
Благодаря на всички за  сърдечния прием!  Laughing

Тук Коледата вече е навсякъде. Не само коледни картички, продават украси, подаръци. Вчера в мола имаше даже Дядо Коледа. Малко рано ми се струва, поне да беше дошъл края на месеца..ама не. Гледах даже, че до нас започнаха да подготвят едно място, на което всяка година продават елхи, сигурно и тях ще извадят до една-две седмици..

# 79
  • Мнения: 952
Здравейте слънчеви момичета!

Надявам се бурите и снежните виелици в Европата, да не са ви попречили на страхотния уикенд и да сте отпочинали и свежи.

Днес имам повод да почерпя - моята първа форумска годинка. (Малко съм объркала датите, но оставям това редче, че иначе ще ви се струват странни поздравите на Звезди и MamKami  Embarassed) 

Добре дошла и от мен Зора   bouquet. Радвам се, че се увеличаваме. Дано ти хареса при нас. Как се чувстваш? Виждам, че ти остават само няколко дни до раждането на твоето бебче. Стискам ти палци.

Спирам дотук, за да не ме изхвърли отново форума. Преди малко написах един дълъг пост, а той замина в небитието.

Спокойна вечер на всички, а на момичета отвъд океана вълшебна неделна вечер.
Поздравче от мен.

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 00:51 от Ralfieta

# 80
  • Мнения: 7 914
Ralfieta

честита ти годинки- още много години да ни радваш с твоите писания Hug

Зора
 и на мен ми се иска да сложа май вече елхата Crazy

pepelyashka
как мина пътя? а свекито? Hug

# 81
  • загубено
  • Мнения: 6 498
Честито и от мен Ralfieta  bouquet
Радвам се че си с нас Hug

# 82
  • Мнения: 952
Благодаря момичета, но се оказа че съм в грешка.
Заблудила съм, трябва да черпя след седмица  Embarassed  Embarassed  Embarassed Отивам да се срамувам в ъгъла.
Ама така е то като правих сладкиш до никое време и после бързах да си пусна поста преди 12. Мислех си за всеки случай да си проверя профила, но пропуснах. Той затова и форума ми се е скапал  Wink

Скривам почерпката за другата седмица, а и да не товаря темата. Сега само черпя със сладкишче

# 83
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ралфи, не си единствената заблудила се  Wink Аз миналата седмица 4еститих рожденния ден на Мамба, въпреки 4е знам 4е е родена през април  Blush  Слу4ва се, но лошото е ако стане навик  Wink  Laughing

# 84
  • Мнения: 1 147
звездичка, абе, много рано за Коледа още! Хич нямам аз настроение още, а то навсякъде украси, играчки, светлини. Ние ще изчакаме края на месеца, нека мине поне Деня на благодарността, и тогава. Ноооо.. картичките трябва да пусна скоро, че на българските пощи може да се разчита да ги забавят поне с 3-4 седмици.  Laughing Миналата година през февруари още получаваха честитки ...

Ralfieta, важно е поводи да има, не се срамувай толкова, следващата седмица пак ще почерпиш.  Laughing
Аз съм добре, от утре вече ще съм вкъщи, затова имам повече време за форума и започнах да си давам мнението тук и там. Мъничко ми остана, но се радвам, че изкарах дотук безпроблемно, така че гледам да не се оплаквам.  Grinning

# 85
  • Мнения: 952
Новата ни седмична тема, нищо че е доста позакъсняла  Wink

Общи условия

Активация на акаунт