Ирен Онтева като майка

  • 8 125
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 413
Да живееш в Германия и да живееш в България са две мноого различни неща. Не вярвам да не си го разбрала.
не6то не мога да схвана къде е логиката ти..... newsm78, излизала ли си някога от БГ???, и все пак говорим за Германия, която е известна с мнооооого голямата си строгост, ОК в софия на лети6ето разбирам, никой да не се интересува, къде си помъкнала това дете,  очаквах обаче в Германия (лети6ето) все някой да попита, ама НЕ!!!! Оставам с впечатление, че хората се интересуват детето да е с майка си, пък таткото......... Казвам го от личен опит. Не казвам че Онтева си е закарала детето в Италия, но по думите на Сираков , едвали не без неговия подпис е невъзможно.......... Надявам се в темата да пи6и някой митнически служител, та да се разберем.

# 106
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Дъщеря ми беше в Сърбия това лято при баща си.
Трябваше да се издаде нотариално заверен документ ,4е давам съгласието си тя да излезе извън България.

# 107
  • Мнения: 413
Дъщеря ми беше в Сърбия това лято при баща си.
Трябваше да се издаде нотариално заверен документ ,4е давам съгласието си тя да излезе извън България.
а ти с нея ли отиде? или таткото си е взе?ако е първото, значи навсякъде е различно, ако е второто  е разбираемо, както и аз писах че на моя мъж са6то му трябва.

# 108
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Не съм прочела всички мнения, но личното ми е, че на Христо Сираков не му е читава работата.
Гледах го в "Горещо" и ми направи супер грозно впечатление.
Та на въпроса за Ирен Онтева - мога да отговоря, само ако имам лични наблюдения.

# 109
  • Мнения: 27 524
Зависи детето с какво поданство е. Ако е с българско, никой от страните, в които живеем, не търси сметка. И тук е така, излизам и влизам сама със сина си без проблем. В България предоставям нотариално заверено пълномощно до 18-тата му година, че мога да го извеждам от страната без бащата.
На моя приятелка тук мъжът е българин, но е и с белгийско поданство, съответно и детето, и тя не може да излезе от страната без същото такова тукашно пълномощно  Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 397
Да живееш в Германия и да живееш в България са две мноого различни неща. Не вярвам да не си го разбрала.
не6то не мога да схвана къде е логиката ти..... newsm78, излизала ли си някога от БГ???, и все пак говорим за Германия, която е известна с мнооооого голямата си строгост, ОК в софия на лети6ето разбирам, никой да не се интересува, къде си помъкнала това дете,  очаквах обаче в Германия (лети6ето) все някой да попита, ама НЕ!!!! Оставам с впечатление, че хората се интересуват детето да е с майка си, пък таткото......... Казвам го от личен опит. Не казвам че Онтева си е закарала детето в Италия, но по думите на Сираков , едвали не без неговия подпис е невъзможно.......... Надявам се в темата да пи6и някой митнически служител, та да се разберем.
Не само излиза ,а си ни е такъв закона. Малко ли майки пищят за това,че децата им зависят понякога от бащи,дето не са поглеждали детето си досега и издръжка не плащат,но напук не разписват. Това имах впредвид- бг законите понякога са недомислени.

# 111
  • София
  • Мнения: 397
И да отговоря на въпхроса ти" ...???",че е доста настоятелен- да излизала съм точно до Германия, но нямах дете тогава и не знам какъв е законът там.Ти като по-запозната може да ни светнеш.

# 112
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Дъщеря ми беше в Сърбия това лято при баща си.
Трябваше да се издаде нотариално заверен документ ,4е давам съгласието си тя да излезе извън България.
а ти с нея ли отиде? или таткото си е взе?ако е първото, значи навсякъде е различно, ако е второто  е разбираемо, както и аз писах че на моя мъж са6то му трябва.
Не съм била с нея.Дадох съгласие баща й да я изведе от страната.
М/у другото моята кума още 4ака сина си от Англия.
Даде съгласие баща му да го изведе и той не го върна.
Не беше посо4ила дата за връщане.И сега трябва насила да върне детето.
За майките без брак.ВИНАГИ посо4вайте дата за връщане Peace

# 113
  • Мнения: 413
И да отговоря на въпхроса ти" ...???",че е доста настоятелен- да излизала съм точно до Германия, но нямах дете тогава и не знам какъв е законът там.Ти като по-запозната може да ни светнеш.
не го приемай  лично, просто от изказването ти........останах с впечатление че не си излизала от БГ,  и  просто не може6 да си представи6 колко не ме интересува твойто  житие и битие..... ама вооб6тееееееееее

# 114
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Дошол до точки.

Простете лошият ми руски, другарко А. Борисовна.

Общи условия

Активация на акаунт