Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 38 449
  • 479
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 965
И аз съм ползвала маската на Денис с плацента - страхотна е наистина. Допада ми и сега ме подсещате пак да се снабдя с нея. Peace
Друга, която харесвам е една с екстракт от чесън... има я на малки разфасовки в пликчета и в големи кутии... марката не се сещам вмомента, но май беше английска newsm78 Като попитате в добре заредена дрогерия, ако имате интерес, ще се сетят веднага Peace

Значи сега и маска да купувам, и кристали, и билки, и нов шампоан, и ...и ...и ... трябва ми само спонсор за удовлетворяване нуждите на косата bowuu

# 466
  • Мнения: 3 050
Така е-трябва спонсор Crazy
Аз пък намерих снимчици, но ще ги запазя за другата тема че сега нямам време докато се приготвям.
Така се замечтах пак за дълга коса Thinking

# 467
  • Мнения: 4 496
Тъй като те гледам имаш спонсор. Mr. Green

Маски.Шампоани.Балсами.Кристали.Масла.И все нови и нови.Ще се разоря. ooooh!
 Игуанка, 24 часа след пускане на новата тема Зизи ще може да добавя и редактира, така че имаш време. Flutter

# 468
  • Мнения: 965
И аз, и аз... и знам томно колко дълга я искам, независимо от подстрижките на връхчетата Peace

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig до средата на другата година дано е вече факт  Naughty

# 469
  • в.преслав
  • Мнения: 242
за маската на Денис можеш да си направиш партия с някоя приятелка,защото има голяма кутия.за някои други неща също.бе то нали знаете-косата иска жертви.

# 470
  • Мнения: 965
Жертви ли??? Цяла армия жертви  Joy Joy Joy

Само като се замисля колко пари отиват за нея и направо не ми се мисли hahaha... хора за тези пари деца отглеждат  Joy

# 471
  • Мнения: 3 050
Моята расте бързо, а аз се стрижа ooooh! Crazy Crazy Crazy защото искам да я заздравя и да не пада, ма то пустият му стрес Crossing Arms
Нали сме от притеснителните Joy
Няма значение спонсора-важната е косичката Heart Eyes Heart Eyes
Аз не разбрах какви снимки трябват-защото аз не си правя с тривитаминол маската, а пък повечето снимки с дълга коса, от преди, са когато не съм се мацала с маски,
имам от сега... но без тривитаминола.
уф що нищо не съм разбрала newsm78 Confused Confused
А за партиите-аз със сестра ми правя така, ама пак не знам дали ще свършим миосотиса защото е за 4 месеца...

# 472
  • в.преслав
  • Мнения: 242
ето аз ако не давах всеки месец по 80лв за цигари,сега вече щях да имам цяла дрогерия в къщи Mr. Greenама на пусти навик-умиране има,отърване не. smile3518

# 473
  • Мнения: 965
Има решение за цигарките... вместо 80 лв. започни да даваш по 75 - после по 60...55...50, в полза на продукти за коса Peace И когато стигнеш 40 лв.... ще имаш вече коса до кръста Naughty

 Joy дерзай...... аз като не пуша и не отелям за това пари защо нямам, а Thinking.. ще видим тая работа Twisted Evil

# 474
  • Мнения: 3 050
Докато чакам приятеля ми да тръгне от работата си най-сетне Crazy  Crazy  Crazy  #Crazy
Ви пускам една снимчица на косата ми преди Heart Eyes  bouquet


снимката съм я окрасявала преди и така си е останала Laughing
не знам кой ме би по главата да сложа такова червило ooooh!

# 475
  • Мнения: 965
Много  сладка, а такова червило ти отива на тена на кожата според мен... напомняш ми нааа.... сетих се... на Покахонтас  Flutter

# 476
  • Мнения: 39
iguanka, много си сладка!  Heart Eyes! Пу-пу-пу!!! Дано скоро да пстигнеш мечтаната коса !!!   Hug

Ох, аз малко чета отзад напред  Blush ...та сега видях и Anelia85 - и ти си много сладка, ама си те представях незнайно защо с кестенява коса  newsm78 Дано си намериш точната комбинация на съставките и преодолееш бързото омазняване  Peace

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 20:51 от calevra

# 477
  • Мнения: 965
Дано  Praynig Мечтаната коса за мен е в три думи: дълга, обемна и гъста - първото е трудно, но постижимо; второто - почти невъзможно, но си струва да се опита, колкото до третото - дано стане   bouquet

# 478
  • Мнения: 965
Момичета, как забравих, а уж вчера си мислех да ви кажа - в един вестник прочетох за някакво НОВА билкова комбинация, от която чудодейно се оправял всякакъв косопад и растяла много бързо косата. Правело се първоначално 10-дневен курс и т.н. Казва се "Ефект 2" и съдържа холин, провитамини, розмарин, латинка, репей
Пише, че който иска да попита или направо да си го поръча може да се обади директно на тел. 0893 268 269

Веднага споделям с вас, защото определено ме заинтригува, още повече, че е на билкова основа. Не знам какво мислите, но съдейки по името, това е българско производство newsm78

 Thinking

# 479
  • Мнения: X
Ей, човек да не ви остави за малко. Crossing Arms Пишете като за последно.  Shocked
Игуанка, ела да те наплюя "ПУ-Пу-пу". Много си хубава. Не помня да сме се засичали по коридорите, ама то, склерозата не прощава... Crazy

Заповядайте в новата тема (отново заби неколкократно, пускам където съм стигнала):

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240637.0  Hug



Общи условия

Активация на акаунт