Идеалната държава?

  • 2 664
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 494
Хърватска,разбира се.Има от всичко,което искаш в първия пост.Англичаните се избиват да ходят там и досега всички са много доволни.Моя приятелка-германка се изнесе да живее там,заедно с цялото си фемили-много се кефят и те.А евтинийката и условията си ги бива.И е красиво и чисто.С малко уговорки можете да изберете и Словения.По подобни причини.
Аз бих избрала ЮАР,ама то е защото хич не ми дреме,че е толкова далеч Grinning

# 31
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
За мен идеалната държава е
температурата да е 35-20 градуса. В тези граници
да е чисто и да има разумни правила, които да се спазват
да ми е красиво

# 32
  • Мнения: 3 423
Ицето не може да трае жега ти обясни момичето  Mr. Green а и ЮАР не е много близо до БГ, самолетния билет струва колкото до щатите  Tired

Не е много далече. На 12 часа път е.
Билетът е два пъти по-скъп от до САЩ.
Но пък свекървата няма да отскача често.
Както и нагли бивши съученички с децата си.

# 33
  • Мнения: 6 993
Ицето не може да трае жега ти обясни момичето  Mr. Green а и ЮАР не е много близо до БГ, самолетния билет струва колкото до щатите  Tired

Не е много далече. На 12 часа път е.
Билетът е два пъти по-скъп от до САЩ.
Но пък свекървата няма да отскача често.
Както и нагли бивши съученички с децата си.
Въпросът , Лиске, дойде баш от свекървата. Тръгнала от наше име да попълва документ за Зелена карта без наше знание ooooh! Laughing С нейния английски...Никъде няма да ни пуснат, като я видят как е попълнила на английски. Joy

# 34
  • Мнения: 677
Идеалната държава е с вечно лято, райски плажове, знойни необвързани и неискащи да се обвързват красавици и безплатни барове.

# 35
  • Мнения: 1 547
А за Русия чух,че жените си биели мъжете.Вярно ли е?
Ако не са акуратни...  Whistling
ху-ху-хе-хе, на някой още му държи влага онзи АКУРАТЕН случай  hahaha

# 36
  • Мнения: 8 999
В Черна гора е истината. И планина, и море, и топло, и студено, и едни едри черногорци, и палми, и иглолистни, и езикът - лесен, и близичко, и манджите им като нашенските, пък и екзотични рибки има /адриатика, все пак/. Пък подредено, чистичко, красиви къщички, пометени улици, старо, ново строителство /избирай и живей/. Тичай народе, че местата свършиха!

# 37
  • Мнения: 4 585
Байбиби е права. Има безброй заливи в подножието на планини с по 1-2 хотела в залив, със собствена пречиствателна станция, с 10-15м прозрачност на водата. Цените са като у нас.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
Малта.

# 39
  • Мнения: 4 585
Единственият безплатен бар, в който съм пил два часа,
беше на "Титаник", преди да потъне.
Барманчето се усети, че парите нямат смисъл и каза: "От то насетне барът черпи!"

# 40
  • Мнения: 6 993
О...20 кв. км. и най-големият град е 6000 жители Crazy
Когато бяхме във Франция, с нас имаше група малтийци. Заведоха ни французите в един огромен ботанически парк. Малтийците никога не бяха виждали толкова дървета накуп. Постоянно питаха дали в България имаме гори...

# 41
# 42
  • Мнения: 6 993
Ама знаете ли какъв им е странен езикът  Rolling Eyes
И националното им ястие е заек Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 2 840
Говорят и английски, спокойно.

# 44
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Да е топло през лятото,да трупа красиво сняг през зимата,да е близо до море,от прозорците ми да се виждат планини и гори.Да има палми.Да има и иглолистни дървета.Къщите да с френски прозорци и вечно разтворени врати.Да няма огради.Вечер да има танци на лунна светлина.Мъже да има за всички вкусове.

Ливан.

Общи условия

Активация на акаунт