Идеалната държава?

  • 2 660
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 993
Говорят и английски, спокойно.
Whistling Само така си мислят. Онези, с които аз се запознах, едва им се разбираше...
Имам братовчед в Ливан. Дали да не им хвърля едно гости... Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
Говорят и английски, спокойно.
Whistling Само така си мислят. Онези, с които аз се запознах, едва им се разбираше...
Имам братовчед в Ливан. Дали да не им хвърля едно гости... Crazy

Нали трябваше да е в Европа.
То и Малта малко към Африка, ама е в Европейския съюз все пак Crazy
Нищо, де, все около Средиземно море се въртим, май Mr. Green

# 47
  • Мнения: 6 993
В Европа, силивилисация Mr. Green bowuu

# 48
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Идеалната държава е с вечно лято, райски плажове, знойни необвързани и неискащи да се обвързват красавици и безплатни барове.

Куба.

# 49
  • Мнения: 1 479
Малта,Италия,Дубай

# 50
  • Мнения: 1 299
абе Ео, ясно е, че свекърва ти иска да те прати далеч...мнооого далеч.... Laughing
само не разбирам що и сина си също праща  Thinking

# 51
  • Мнения: 2 386
Eo, като гледам как отхвърляш наред, знам че ти се ще някой да ти занесе горещо слънце в Скандинавия..  Laughing
Е, никой не може да ти даде това, което аз мога да ти обещая.  Mr. Green


Байбиби, Волф,разкажете за Черна Гора още (моля), че ми стана интересно...

# 52
  • Мнения: 6 993
Eo, като гледам как отхвърляш наред, знам че ти се ще някой да ти занесе горещо слънце в Скандинавия..  Laughing
Ми аз още в началото си казах, че съм с претенции Joy
Мен ако ме питаш, мога да ти кажа и точния скандинавски адрес, на който да ме пратят, той Марко ще ме чака, знам аз Joy

# 53
  • Мнения: 252
Италия, миличка. Съвършената страна. Като начало се установявате в Рим. После, в зависимост от изискванията (бая на брой) може да се местите нагоре, или на Юг. Единствената липсваща брънка е английският, знае го само Берлускони и  множеството моми англичанки. Laughing А как се хапва само....

# 54
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Италия, миличка. Съвършената страна. Като начало се установявате в Рим. После, в зависимост от изискванията (бая на брой) може да се местите нагоре, или на Юг. Единствената липсваща брънка е английският, знае го само Берлускони и  множеството моми англичанки. Laughing А как се хапва само....
С "разумнити правила, които да се спазват" работата в Италия е кофтИ. Или това май беше изискване на Фам, не твое....  Party

# 55
  • Мнения: 6 993
Не помня на кого беше, моето беше да има работа с френски и за комп. инженер. Трябва да си намеря една извадка за заплатите на учителите по френски по света и у нас. У нас знам всъщност Rolling Eyes И където дават най-много - там Whistling

# 56
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Не помня на кого беше, моето беше да има работа с френски и за комп. инженер. Трябва да си намеря една извадка за заплатите на учителите по френски по света и у нас. У нас знам всъщност Rolling Eyes И където дават най-много - там Whistling
Абе където дават най-много не е добър критерий, щото стандарта е различен  Mr. Green
Мдам, Хърватска е страхотна идея, ходила съм в Дубровник на екскурзия наистина е страшно красиво, чисто е, хората са някак дружелюбни,имат много красиви църкви(като нашите,ама по-запазени) и вЕрно манджите са като нашите  Mr. Green
Ааа и не на последно място бензина дотам излиза към 150лв  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 494
Не помня на кого беше, моето беше да има работа с френски и за комп. инженер. Трябва да си намеря една извадка за заплатите на учителите по френски по света и у нас. У нас знам всъщност Rolling Eyes И където дават най-много - там Whistling
Абе където дават най-много не е добър критерий, щото стандарта е различен  Mr. Green
Мдам, Хърватска е страхотна идея, ходила съм в Дубровник на екскурзия наистина е страшно красиво, чисто е, хората са някак дружелюбни,имат много красиви църкви(като нашите,ама по-запазени) и вЕрно манджите са като нашите  Mr. Green
Ааа и не на последно място бензина дотам излиза към 150лв  Mr. Green
  Да си дойдем на думата...мда-а-а-а Grinning

# 58
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Словения и региона. Още едни глас ЗА.

Ео, какво й стори на свекито? Освен, че й отне синчето?

# 59
  • Мнения: 6 993
 Joy
Не съм и направила нищо. Тя просто обича да попълва къде какво види на банер в интернет Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт