Поредната.......

  • 10 597
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
Имах една приятелка която като се влюбеше в някои неподходящ започваше да си го представя как ходи до тоалетна и всички тези неща които правим на саме...... smile3550Започваше да търси недостатъците му и малко ги подсилваше след всички тези процедури образа на мъжкаря така се принизяваше че се чудеше с какво е привлякъл вниманието.В случаи че решиш да останеш вярна съпруга пробвай тази тактика при нея работеше безотказно smile3521

# 91
  • Мнения: 1
Тази тема позамириса, даже тръгнаха гадини по мониторите . Позабършете малко, че това е форум все пак, не обществена тоалетна. На всеки може да се случи, какво толкова се вживявате, който е безгрешен нека пръв хвърли камъка. Жената има нужда от помощ не от подигравки - всеки си има трески за дялане.


         

# 92
  • Мнения: 7 723
Тази тема позамириса, даже тръгнаха гадини по мониторите .....
Изкара ми акъла, бре! ooooh!
Помислих, че винарка ми е кацнала на монитора  Close Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 1
Тази тема позамириса, даже тръгнаха гадини по мониторите .....
Изкара ми акъла, бре! ooooh!
Помислих, че винарка ми е кацнала на монитора  Close Crossing Arms
ни бой са ножът е дървен!

# 94
  • Мнения: 463
Цитат
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: Руска в събота, 08 декември 2007, 21:28
Цитат на: NessoR в събота, 08 декември 2007, 20:15
Тази тема позамириса, даже тръгнаха гадини по мониторите .....
Изкара ми акъла, бре!
Помислих, че винарка ми е кацнала на монитора   

ни бой са ножът е дървен!
  Joy Joy Joy

# 95
  • Мнения: 19
 На всеки се случва подобно нещо!Рано или късно! Не искам да те упреквам или оправдавам,на мен ми се случи нещо подобно и това което направих е да избягвам семейството с което бяхме големи приятели! Имаш късмет! Сега е зимен сезон,децата се извеждат по-рядко навън ,така че е лесно да ограничиш срещите си  с него , стига да искаш! Успех! ..има и друга страна на нещата..но за нея друг път!

# 96
..има и друга страна на нещата..но за нея друг път!

Кое точно имаш предвид?

# 97
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Ако и когато се случи на мен, не бих търсила начин да осъществя бляновете си-просто ще ми е достатъчен флирта.  После си пренасям фантазиите в къщи при мъжа и си изживявам там сценария, както ми харесва.
Странно само, защо когато аз съм с детето изобщо забравям че има такова нещо като флирт? Някак ми е неприятно да ме види в тази светлина на сладката мацка с друг мъж, не с татко и? Не се заяждам, просто се чудя аз ли съм не наред с хормоните?

# 98

Странно само, защо когато аз съм с детето изобщо забравям че има такова нещо като флирт? Някак ми е неприятно да ме види в тази светлина на сладката мацка с друг мъж, не с татко и? Не се заяждам, просто се чудя аз ли съм не наред с хормоните?

Аз също не се заяждам,а просто ти отговарям!
В моят случай лигавене пред децата нямаше и няма и да има  Peace Ние само разменяхме погледи и когато аз го поглеждах,той отвръщаше поглед и обратното!2-3 е имало докосване,но по-скоро неосъзнато и едва забележимо!
Всичко започна с признание в смс и все още продължава да е така!Като се видим се държим нормално без да флиртуваме видно,единственото,което разменяме са погледи!Това е!

# 99
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Ако става въпрос за влюбване, можеш да си го преживееш платонично и без да вредиш и на 2-те семейства. Ако решиш да стигнеш докрай, струва ли си толкова терзания, лъжи и преструвки само за едното...Пожелавам ти да разбереш себе си и да намериш отговор на това какво точно искаш Hug

# 100
  • Мнения: 139
Щом не се праскате още няма проблем,а дори да искаш давай да знаеш жена вярна или мъж верен НЯМА,затова дерзай,ако наистина това искаш. Няма да си нито първата нито последната,но ако наистина това иска сърцето ти-послушай го.Ако ли не флиртувайте-това е още по-безобидно даже...Айде успех Peace Party Sunglasses

# 101
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
гледам отдавна не е писано тук,
дали има развързка  newsm78

# 102
Има да  Peace

Приятели сме, разумни сме...искаме се  Blush ,но не ни стиска да рискуваме това,което имаме  Peace

# 103
Извинявам се за офф-а  Blush

Изтрих без да искам всичките си емайли и не бях запаметила адреса ти!!!!!!Пиши ми пак МОЛЯ Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush

# 104
  • Мнения: 2
Ти не спомена ли, че нещо в къщи ти липсва? Защо не поработиш по него вместо да преспиваш с някакви семейни келеши? И той е същия като теб явно, ще си паснете  Rolling Eyes
я си погледни детенцето/дечицата, избери един произволен ден и си направи бележки как ще се държи съпругът ти с теб и пак си помисли за *****Редакция***** ти намерения, човек е гласувал доветието ти, посветил е живота си на теб а ти ще му се изплюваш в лицето с някакви *****Редакция***** хлътвания  Rolling Eyes
ако нещо не се разбирате или никога не сте се разбирали ясно, но така да се пъхаш наляво надясно, много тъпа история, още повече, че този мъж също има съпруга, дете чиито живот можеш да съсипеш ей така *****Редакция***** (той мъжа ако си търси се ще го направи така или иначе)

направо ми се повдига от такива *****Редакция***** (с извинение...)





Розов Пухчо: Избягвайте да използвате цинични думи, въздържайте се ОБЕЗАТЕЛНО от обиди към други потребители на този форум...

Отправям ви първо и последно предупреждение...! Сдържайте си емоциите и най-вече изказа...!

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 23:53 от Розов Пухчо

Общи условия

Активация на акаунт