Отговори
# 30
В тези случаи жената е за пердах (че го търпи), а мъжа за пребиване и затвор. А да може и огромен негър за сикилииник  Grinning.

# 31
  • Мнения: 2 950
      Не мисля че в какъвто и да е случай секса трябва да се прави по задължение, ако наистина двете страни не желаят да го правят, но желаят да останат заедно трябва да се потърси проблема и да се реши, но не и начина който предлагаш. Осъзнаваш ли наистина ако не искаш да правиш секс и си го наложиш как ще се почувстваш?

 smile3501 smile3501 smile3501

# 32
      Не мисля че в какъвто и да е случай секса трябва да се прави по задължение, ако наистина двете страни не желаят да го правят, но желаят да останат заедно трябва да се потърси проблема и да се реши, но не и начина който предлагаш. Осъзнаваш ли наистина ако не искаш да правиш секс и си го наложиш как ще се почувстваш?
Ами ако само едната страна не желае, но желаят да останат заедно?  Thinking

# 33
  • Мнения: 2 950
      Не мисля че в какъвто и да е случай секса трябва да се прави по задължение, ако наистина двете страни не желаят да го правят, но желаят да останат заедно трябва да се потърси проблема и да се реши, но не и начина който предлагаш. Осъзнаваш ли наистина ако не искаш да правиш секс и си го наложиш как ще се почувстваш?
Ами ако само едната страна не желае, но желаят да останат заедно?  Thinking

Според мен определено решението не е доставянето на удоволствие на единия за сметка на другия!  smile3516

# 34
Според мен определено решението не е доставянето на удоволствие на единия за сметка на другия!  smile3516
Мммм да... Права си, не е постоянно а временно решение, но е решение. Аз с удоволствие бих се жертвал за да доставя удоволствие на половинката си. Дори за постоянно.

Но говорим за временни решения, нали? Не ми казвайте, че след раждането на децата, нещо се е променило за постоянно. Все едно след като роди жената, вече не и се прави сека и няма да прави до края на живота си. Мъжа да носи пари и да е на разположение, ако потрябва да ги закара до някъде с колата.

Ако промяната е постоянна, значи не сте били готови за деца. И вината си е ваша. Да сте мислили когато е имало смисъл.

П.П. Не е лесно да се спори с жена. Може да говорим за едно и също и пак да не се разберем.

# 35
  • Мнения: 2 950

П.П. Не е лесно да се спори с жена. Може да говорим за едно и също и пак да не се разберем.

 Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт