За продуктите на Регал с ботокс ефект

  • 15 398
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Майка ми го ползва от няколко месеца и има видим ефект, а аз в началото бях ужасно скептично настроена;тя е на 47 години.

# 31
  • Мнения: 904
Този серум вместо за крем около очи ли го ползвате или е само помощно средство? newsm78

# 32
  • Мнения: 452
разкажи по- подробно в какво се изразява ефекта ?щото аз го ползвам вече от месец и не виждам особена разлика освен временна хидратация

# 33
  • Мнения: 663
нека да подновим мами тази темичка и мами които са ползвали тази година серума за околочен контур на регал да напишат отзиви аз лично току що си го вземах и не знам точно какво да очаквам и да очаквам ли изобщо

# 34
  • Мнения: 868
А каква е всъщност главната съставка или съставки?
Това е най-важно. Едва ли е съставката на Ботокс. Тези в кремовете могат само временно да релаксират мускулите. (Но те са козметики, не лекарства, така че някой едва ли ги изследва сериозно.)  Ако има ефект, е кратък--часове в най-добрия случай.  Съставките в тези кремове са или gamma amino butyric acid или argieline. 

Между другото, има големи еуфории свързани с Ботокс в момента. Публикувани са явно изследвания, които показват че са открили ботокс в мозъка на горките опитни плъхове. Не е ясно какво прави в човешкия мозък.  Много жени в момента не искат да се инжектират и чакат повече данни от учените. Компанията, която произвежда Ботокс разбира се казва че тия изследвания не показват истината. 

# 35
  • Торонто
  • Мнения: 837
Самият факт, че се казва ботокс ефект значи че не е ботокс.
В Регал специално съставката е argireline.

# 36
  • Мнения: 3 416
Ползвала съм една-две капсули с уж"ботокс",не знам какво има вътре,но определено третираните места на сутринта бяха супер Peace,моя приятелка ползва серума за очи и е доволна,а като гледам кожата и е изпъната и няма никкви фини бръчици или тъмни кръгове,а спи по 4-5 часа на денонощие и въобщееее.....абе има супер кожа. А мисля да си взема серума за очи,то не е тук мястото но за очи съм възхитена и то серията на "Avon"-"Anew". Както ги смятах за супермаркетна едва ли не козметика,след тестера,а и след закупените дневен,нощен и околоочен от същата серия едва ли бих си взела друго.Само "регал" за да ги редувам Peace А съм ползвала и супер скъпи козметики-пълен въздух Whistling

Общи условия

Активация на акаунт