ДиЕта с ориЗ,пИлЕ и ЯбълКи-ЧасТ 3

  • 25 282
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 45
Приемате ли нови отслабващи  Peace
Аз почвам от днес да видим до какъв резултат ще стигна.
Имам да свалям 6-7 кг. / на 170 см/  които натрупах през последната година вследствие на стоене само в офиса, късно вечеряне , а иначе сладко да ме убиеш не хапвам, НЕ ОБИЧАМ.

Преди малко си хапнах първата порция оризче - вкъщи се мотаеше една цяла кутия от този, дето се вари в пликчета. Овкусих го с една подправка на Маги "градински подправки" и малко лимон. киселина. И СТАНА МНОГО ВКУСЕН !!!
УСПЕХ !!

# 76
  • Мнения: 302
Здравейте момичета! Започвам от днес на 60 килограма и ще си правим компания с вас Grinning

# 77
  • Мнения: 411
Привеееет! Party
Тази диета съм я правила.
Наистина се отслабва.Сега след раждането имам нужда и съвсем я бях забравила.
Аз ще започна от утре.Спомням си,че първи дни беше малко трудно,но ако сте активни по принцип или имат достатъчно работа да не мислите особено какво и колко ви се яде или пие,ще се справите по-лесно.
Така,сега съм 67 кг.
Идеалното тегло за мен е 58.
Утре вечер пак ще пиша,след поставеното начало.
Успех на всички в това начинание.Ще следя и вас,така ще се амбицирвам повече.  bouquet

# 78
  • Мнения: 411
Лелеее,ама аз съвсем се отплеснах  ooooh!
Корегирам се - сега съм 57,а трябва да стана 48!
Абе,викам си аз нещо не е наред  hahaha

# 79
  • Мнения: 302
Как върви при вас, момичета? За мен вчерашният ден мина успешно. С ориза не усещах никакъв глад.

Днес продължавам   jumpuu

# 80
  • Мнения: 23
Ще пробвам и аз - сега 57 кг- цел-50кг

# 81
  • Мнения: 23
Първи 2 дни на ориз-1 кг .Трудно се издържа

# 82
  • Мнения: 77
Има ли някой в тази тема още ? newsm78Търся компания.

# 83
  • Мнения: 411
Да,бе,има  Confused
Вчера и онзи ден си позволих неща,които не трябва. Tired
Днес съм с нови сили и до сега само веднъж съм яла ориз,ама много ми е отвратителен  Confounded
Кога ще дойде частта с пилето...ами после ябълките  #Crazy
тчитам,че преди ми беше много лесно да я спазя,а сега  ooooh! newsm78

# 84
  • Мнения: 916
И аз съм с вас!
Вчера започнах диетата и съм -1 кг надолу. Сутринта не можах да повярвам Crazy. И преди съм я почвала, но само дотам Mr. Green...доста неуспешни опити имах. Сега не знам защо, но ми е по-лесно, може би заради нагласата. Смятам стриктно да я направя веднъж завинаги и да разбера струват ли хвалбите й. Кукличке, и на мен ми е противен, но по-добре хапвай повече от един път, така ще си заситена.

Дръжте се, момичета! Няма да се даваме на една диета..ние сме по-силните. Crazy Simple Smile

# 85
  • Мнения: 411
Ааа,ще устискам аз.
Само дето тази нощ съм на кръчме с приятели на жива музика  newsm45
Как да седя и да льокам само вода?! #Crazy
Какво да правя?

# 86
  • Мнения: 916
Пий вино, не мисля, че е голямо прегрешение...или другият вариант е да кажеш, че си на антибиотик. Hug

# 87
  • Мнения: 4 435
При диети не се пие алкохол,защото той стопира гореното на мазнините.Това е един  от най-големите врагове на диетите.

# 88
  • Мнения: 916
Да, това е ясно, но е много кофти всички около теб да пият, а ти да седиш на водичка, затова й предложих, ако ще пие, поне да е вино.

# 89
  • Мнения: 4 435
Да, това е ясно, но е много кофти всички около теб да пият, а ти да седиш на водичка, затова й предложих, ако ще пие, поне да е вино.

Кофти е,обаче понякога се изискват жервти.На мен в това кръчме би ми било много по-кофти,че няма да мога да ям вкусотии,отколкото пиенето.Щом може да се справи с храната,с пиенето трябва да е още по-лесно.
Кукличка* ,виж,устискай.Няколкото чаши вино са си прегрешение,заради което ще имаш застой.Те ще ти се отразяат,и няма да има имаш резултата,който би имала без виното.Стискай зъби,мисли си за целта и така. Hug

Общи условия

Активация на акаунт