Кой ви дава пари за козметиката

  • 9 871
  • 243
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 668
Мъжът ми ме иэдържа иэцяло  Peace

# 16
Е поне Дренка беше откровенна  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 020
Работя, сама си ги купувам, но не ползвам кой знае колко скъпа козметика.

# 18
  • Мнения: 17 407
РАзбирам много добре каква е целта на темата ти, само недей да се комплексираш от отговорите, които ще прочетеш Wink Peace

# 19
  • Мнения: 1 885
Тук да не е някакъв тийн сайт, че ни задаваш такива въпроси?
Какво значение има за теб кой какво може да си позволи?
 Crossing Arms

И какво ако все пак някой е казал, че ще си купи нещо (или си го е купил), а не го е направил?
То си е само за него, не виждам теб какво те засяга?   Thinking

# 20
  • Мнения: 4 435
Мене ме издържа половинката ми изцяло.Подкрепям темата ти изцяло,защото знам хора,които тука се изкарват,че едва ли не под Диор ,примерно, те не ползват.Точно затова и избягвам доста от темите тука,въпреки,че мога да покажа къде-къде по-скъпи неща.Но аз съм ги купила и си ги имам не за да се хваля,а защото са ми харесали.Не искам да задълбочавам,защото и без това все някой ще започне да спори с мене.

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 20:52 от Slav4e_Av4e

# 21
  • Мнения: 1 645
Няма да отговарям на въпроса.Живея в чужбина и нещата при мен са различни.
Но защо ще лъже някой за нещо което си е купил,това не разбрах.Каква полза от това.
И защо си мислиш,че нямат възможноста да си позволяват такива покупки.
Абсолютно съм сигурна,че във форума има хора за които това не е нищо особенно.
Ако ти е направило толкова голямо  впечатление,че чак да питаш значи нещо те дразни.
Кажи какво има ?!

И аз   имам една колежка-Тома Неверни.Ако мъжа ми ми прати цветя по куриер на работа ще каже че сама съм си ги пратила. Ако си купя нещо  скъпо задължително ще е имитация.Златните ми накити са тенекета,козметиката ми боклук...никога не съм облечена и гримирана добре,измислям си за всичко което казвам че съм купила.
Извинявай но точно за нея се сетих като прочетох въпроса ти,но нейния проблем ми е ясен
Контекста всички го разбраха докато четяха,а ти ?!?!

# 22
  • Мнения: 1 645
Мене ме издържа половинката ми изцяло.Подкрепям темата ти изцяло,защото знам хора,които тука се изкарват,че едва ли не под Диор ,примерно, те не ползват.Точно затова и избягвам доста от темите тука,въпреки,че мога да покаже къде-къде по-скъпи неща.Но аз съм ги купила и си ги имам не за да се хваля,а защото са ми харесали.Не искам да задълбочавам,защото и без това все някой ще започне да спори с мене.

За хваленето съм съгласна абсолютно Peace

# 23
Много ме кефи някой как се сасягат а защо ли? Гузен негонен бяга

# 24
  • Мнения: 1 645
''Сасягат "  се,именно както и в твоя случай Peace

# 25
Няма да отговарям на въпроса.Живея в чужбина и нещата при мен са различни.
Но защо ще лъже някой за нещо което си е купил,това не разбрах.Каква полза от това.
И защо си мислиш,че нямат възможноста да си позволяват такива покупки.
Абсолютно съм сигурна,че във форума има хора за които това не е нищо особенно.
Ако ти е направило толкова голямо  впечатление,че чак да питаш значи нещо те дразни.
Кажи какво има ?!

И аз   имам една колежка-Тома Неверни.Ако мъжа ми ми прати цветя по куриер на работа ще каже че сама съм си ги пратила. Ако си купя нещо  скъпо задължително ще е имитация.Златните ми накити са тенекета,козметиката ми боклук...никога не съм облечена и гримирана добре,измислям си за всичко което казвам че съм купила.
Извинявай но точно за нея се сетих като прочетох въпроса ти,но нейния проблем ми е ясен
Контекста всички го разбраха докато четяха,а ти ?!?!

Контекста кой както иска да го схваща.

# 26
Май други по се засягат от мен.

# 27
  • Мнения: 2 936
Май други по се засягат от мен.

съмнявам се ... Wink

# 28
  • Мнения: 2 768
Хакер съм, крада от чужди кредитни карти  Whistling

# 29
  • Мнения: 3 794
Аз също съм си задавала въпроса как някои от жените, които пишат тук, хем семейни имат толкова много пари  Thinking Не виждам лошо да си кажем кой как си поема разходите(работа или някой друг - без цифри). Има много теми за нови придобивки, ето една която ще внесе малко яснота за покупките ни.
Аз работя и мисля, че за годините ми(22) взимам добри пари  Sunglasses Сама си купувам абсолютно всичко и понякога оставям приятеля ми да ми направи подарък  smile3534 Не си поръчвам от сайтове, но не ползвам евтина козметика. Пък и всеки месец си купувам някой нов тоалет. Също успявам да си спестя част от заплатата. Не съм фен на това да се изхарчва всичко. Сигурно е от зодията - Дева (много сме практични иииии пресметливи  Whistling)
Лично на мен ще ми е неудобно да искам пари на майка ми и баща ми за скъпа козметика или за някакви други капризи...толкова за мен. Вие сте  Hug

Общи условия

Активация на акаунт