Себа Мед или Мустела?

  • 18 403
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 595
При нас не помогаше кремчето за подсичане на Себамед. Редовно и хубаво мазане на всяка смяна (честа) и пак се зачервяваше дупето. Смених го веднага с Бочко. След няколко месечна употреба и от него не съм доволна вече. Сега ползвам против подсичане на Мустела и съм доволна. Стигало се е до зачервяване (в период на никнене на зъб например), но не и до подсичане.
А иначе при подсичане, което вече е факт, съм се оправяла само с Дермалибур на А-ДЕРМА (тъмно синя серия) за 1-2 дни, а след него 1-2 дни мажех с Лансинох (чист ланолин, ползва се за зърната на гърдите при рагади), за да се възстанови кожата.

# 61
  • Мнения: 331
По-доволна съм от себа мед

# 62
  • Мнения: 143
Аз съм за Мустела, а за подсичане засега само Бочко ми помага!

# 63
  • Мнения: 790
Себа Мед са без парабени. По-добрите са за мен. Peace

# 64
  • Мнения: 168
Определено Себа Мед  Peace
Peace Peace Peaceи аз подкрепям тази марка и с двете си ръце изключително много съм доволна от Себа Мед

# 65
  • Мнения: 7
Здравейте мами няма да сбъркате ако си вземете СЕБА МЕД много съм доволна ние ползваме сапуна и лосиона за бебето а аз ползвам сапуна и лосиона за лице.  Peace

# 66
Имам олиото на МУстела,но никога не съм го ползвала.Аз съм против олиото,но това е мое мнение.ПОлзвам само лосион пак на Мустела.От козметиката им съм много доволна.Олиото го изпробвах веднъж като се прибрахме от болницата,но не повторих.Имам чувството,че бебето се "задушава" от тази мазнотия Sick #Crazy.Лосиона е 1000 пъти по добро решение.Лек е и веднага попива.А и масажа и с него се получава доста добре.Съжалявам за спама  bouquet

# 67
  • Мнения: 141
Себа Мед с всички пръсти на ръцете.... Peace

Общи условия

Активация на акаунт