При НОЕМВРИйките е веселба - дъжд от бебчета ни заваля!

  • 9 766
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 208
здравейте мамички

Просто Аз - уви аз не съм човека който може да ти помогне, но за твое успокоение - звънни.
Аз чак сега разбрах кви са тия болки в чатала - егати ужаса  Sick- добре че поне при мене не остана -въпреки че по термин съм една от последните. Май ще ви преваря, вас от клуба.

Един въпрос към Sayli и Арабела - нали сме с еднакви легълца - абе какъв матрак сложихте  newsm78 На мен от магазина ми дадоха 120/60 щото леглото е с мерки 126/63 и сега има една педя да зее дето и с обиколника не мога да я запълня.

# 286
  • Мнения: 2 126
Хайде и аз да вляза в роля.Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239681.0

При пръв удобен момент ще попроменя малко фасадата на темата,обещавам Peace

# 287
  • Мнения: 324
Един въпрос към Sayli и Арабела - нали сме с еднакви легълца - абе какъв матрак сложихте  newsm78 На мен от магазина ми дадоха 120/60 щото леглото е с мерки 126/63 и сега има една педя да зее дето и с обиколника не мога да я запълня.
И при мен е така, но се надявах с обиколника да се запълни  Rolling Eyes
Като сложиш матрака, без да го издърпваш максимално към едната страна - тогава зейват отгоре и отдолу по половин педя  Laughing Не се ли запълват с обиколниците? Аз още не съм купила такива и първоначално не смятам да слагам, затова незнам.
Най-много да се наложи да запълваме "дупката" с нещо по-нататък  Confused
С нещо подобно, ще стане идеално:

# 288
  • София
  • Мнения: 614
tsetseto как го направихте този режим от 7 хранения - моя яде между 8 и 10 пъти на ден. И не се притеснявай, че е по-редичко акито - нормално е.
Jutoo , ми нищо не съм правила, то детето само си заформи този режим. Но в повечето случаи си прави нощно хранене, и по-добре, че много има да наваксва миличката, я има, я няма 3 килца още.....
Галакси, аз мия бебешките шишета със Фрош.

# 289
  • Мнения: 295
Благодаря на всички за поздравите от предната тема. Пожелавам леко раждане на всички неродили и мноооооооого щастие на родилите! Малко набързо, но бебчо ме чака в другата стая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт