Обезвлажнител за въздух - помощ

  • 9 022
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 953
galaMa, откъде го купихте? Че нямам кредитна карта и не мога през интернет.
От Пикадили беше и ако не се лъжа още е на промоция 70лв.

# 16
  • Мнения: 320
Хайде моля Ви, кажете никой ли не си е взел това - http://www.tweuropebg.com/youlong/files/yl2005ug.pdf  дайте повече инфо  плиииийййс
Иначе видах това http://911.bg/a2/offers.asp?p=2613081&parent=6468
мисля, че и то ще върши работа, но за по-малки помещения, като баня, килер, коридор или гардеробна, а на мен ми е необходимо за по-голямо помещение.

# 17
  • Мнения: 2 467
Да се намърдам и аз в темичката  Hug

Има ли такива, които работят и при по ниски температури?
На мен ми трябва за помещение, което не се отоплява (доста под мин 15 за уреда).

# 18
  • Мнения: 17
Хайде моля Ви, кажете никой ли не си е взел това - http://www.tweuropebg.com/youlong/files/yl2005ug.pdf  дайте повече инфо  плиииийййс
Ние си взехме точно това преди няколко седмици.
Върши чудесна работа. Работи, докато достигне зададената влажност. Малко шуми, обаче, особено ако не е на много равно място. Местя го по паркета, докато му хареса  Laughing
Шуми колкото включен компютър, горе - долу.
Доволни сме - мисля,че е добро решение.
Струваше 289 лв. в Бриколаж

# 19
  • Мнения: 320
Хайде моля Ви, кажете никой ли не си е взел това - http://www.tweuropebg.com/youlong/files/yl2005ug.pdf  дайте повече инфо  плиииийййс
Ние си взехме точно това преди няколко седмици.
Върши чудесна работа. Работи, докато достигне зададената влажност. Малко шуми, обаче, особено ако не е на много равно място. Местя го по паркета, докато му хареса  Laughing
Шуми колкото включен компютър, горе - долу.
Доволни сме - мисля,че е добро решение.
Струваше 289 лв. в Бриколаж


Мерси за отговора. Май исках да чуя точно това   bouquet

# 20
  • Мнения: 35
Благодаря Ви за помощта  bouquet, още не съм взела категорично решение, така че ако има запознати по темата, ще се радвам да ги чуя.

# 21
# 22
  • MJF
  • Мнения: 8 588
тази зима е първа за мен с нова пвц дограма.застудяването и отоплението доведоха до голям конденз по прозорците в апартаментът степен ,че на 2 пъти чак се стичаха капки вода от первазите.това наложи спешни мерки.прочетох във форума всичко по темата и реших първо да пробвам вариантите без ток и без шум.взех два вида китии-хумидрай и церезит.резултата и в двете помещения е отличен.много благодаря на всички споделили опита си Hug Hug Grinning

# 23
  • Мнения: 320
продължавам да следя темата  Thinking

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз пък се чудя няма ли да е проблем сухия въздух, особенно през зимата? В хола сме с климатик, а той как изсушава, не е истина просто. На голямата ми дъщеря и тече кръв от носа от изсушени капиляри. Споделих в една друга тема за микропроветряването на дограмата. Не е ли по удачно решение?

# 25
  • MJF
  • Мнения: 8 588
здравей саверина, преглеждайки интересните ми теми за втори път те нацелих с тази екстра за дограмата.това е нещо ново за мен но е крайно време и до нас да стигнат световните решения на проблема с тази дограма.следващите дограми ще ги поръчам с тази екстра но ме притеснява дали тези от фирмите ще знаят какво ги питам.от както обзавеждам жилище току изненадам уж компетентни лица с нещо дето е в тяхната сфера а не са го чували или не знаят как се прави.гротеските нямат край.благодарение на форума се спасих от конденза за 2 дни.направо супер.за това много ти благодаря за тази новина.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
Франзела Калина, а вие откъде във Варна си купихте този обезвлажнител?

# 27
  • Мнения: 1 488
Незнам за климатиците, но обезвлажнителите за въздух имат опция за поддържане на нормалната влажност на въздуха.  Peace

# 28
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
От известно време гледам тази тема, но ми беше непонятно как така се търси обезвлажнител за въздуха!
Сега чак я прочетох и разбрах, че за някои жилища е проблем това.

Аз пък все съм се чудила как да овлажня въздуха в спалнята, защото от парното става много сух. Ние също сме с ПВЦ почти навсякъде, но конденз по стъклата има много рядко и то само в кухнята, където се готви.

Даже много често зимата като пера, простирам прането в спалнята, за да вдигна влажността и за да не се събуждаме с пресъхнали и болящи гърла.

Та въпросът ми е, защо някъде има такава висока влажност, а на други места, като у Северина и у нас, например, е сухо.

Само да отбележа, че живеем в къща - монолитни дебели тухлени стени без топлоизолация, ако има някакво значение!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Само да отбележа, че живеем в къща - монолитни дебели тухлени стени без топлоизолация, ако има някакво значение!
Iggiberry, това е разковничето -дишащи стени и достатъчно дебели за да изолират от студа. Я лепни един фибран от вътре, да видиш колко влажно ще стане Wink

Общи условия

Активация на акаунт