Имен ден на Александър/ра

  • 4 662
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 439
Синът ми е роден в началото на септември, затова празнуваме на 23.11 - тогава черпи в училище.

# 16
  • Мнения: 2 700
И Симона има два пъти. Много тъпо така.

Ама голяма част от имената имат по два празника. Въпросът е кой ще си избереш. Всички знаем, че Атанасовден е на 18 януари, но поп ни каза, че имало и летен такъв. За Мариите да не говорим.
Що се отнася до Александра, аз също знам за 30 август. Първата ми дъщеря се роди точно на тази дата и затова я бяхме кръстили Александра.

# 17
  • Мнения: 4 138
никакво избиране Mr. Greenколкото повече, толкова повече. очертава се дъщеря ми да има 4 именни дни. ми прекрасно. винаги съм искала да имам рожден ден всеки месец.

# 18
  • Мнения: 56
Аз също имам два именни дни и то през 6 дни  Laughing Единия е на 11, а другия на 17 декември. Даниела се казвам.

# 19
  • Мнения: 4 447
На 30август. На 23 ноември е на Сашко и Сашка.
Виж ти,за пръв път чувам newsm78.В църковния календар пише,че е на Александър и на 23 ноември.

И на двата дни празнуват Александър, Александдра и т.н.  Peace

# 20
  • Мнения: 13 512
На 30август. На 23 ноември е на Сашко и Сашка.
Виж ти,за пръв път чувам newsm78.В църковния календар пише,че е на Александър и на 23 ноември.

И на двата дни празнуват Александър, Александдра и т.н.  Peace
И според мен е така. Синът ми е роден на 16 ноември и е редно на 23 да се празнва, но ние го празнуваме на 30 август. Някъде бях чела, че се избира датата, следваща рожденната дата .

# 21
  • Мнения: 4 447
На 30август. На 23 ноември е на Сашко и Сашка.
Виж ти,за пръв път чувам newsm78.В църковния календар пише,че е на Александър и на 23 ноември.

И на двата дни празнуват Александър, Александдра и т.н.  Peace
И според мен е така. Синът ми е роден на 16 ноември и е редно на 23 да се празнва, но ние го празнуваме на 30 август. Някъде бях чела, че се избира датата, следваща рожденната дата .

Така ли? Това не го занех, какво значи "дата, следваща рожденната"?  Thinking Брат ми има 2 или 3 именни дни, поради факта, че името му е производно на Серафим (огън,пламък), който пък от своя страна е Архангел.... та.... се почудих дали е редно да празнува всички или трябва да се избере, както ти казваш?

# 22
  • Мнения: 13 512
Значи- първата дата след рождения ден. Например синът ми е роден на 16 ноември, би трябжало на 30 ноември да празнува

# 23
  • Мнения: 4 447
Значи- първата дата след рождения ден. Например синът ми е роден на 16 ноември, би трябжало на 30 ноември да празнува

Ясно, забравих да спомена, че е роден на именния си ден, тогава май официално има 2 именни дни, нали  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 13 512
Значи- първата дата след рождения ден. Например синът ми е роден на 16 ноември, би трябжало на 30 ноември да празнува

Ясно, забравих да спомена, че е роден на именния си ден, тогава май официално има 2 именни дни, нали  Mr. Green
Ееее,,той си е дошъл с името! Празнувате си ги 2 в 1 тогава.

Общи условия

Активация на акаунт