Момиче или момче?

  • 3 102
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 421
 ooooh!   стига де...и аз постоянно четях такива глупости,но ги четях да се забавлявам .. цяла тема за такива бабешки истории...

# 31
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
цяла тема за такива бабешки истории...
Има цели теми за къде къде по-безсмислени неща, не виждам какво й е на тази. Да не говорим, че има едни и същи теми, които се пускат през ден.

# 32
  • Мнения: 188
На мен са ми го правили когато бях малка. Получиха се две момчета. Едното вече е факт. Ще видим следващото.
Може да ми се смеете  Confused , но честно казано бях подготвена за момче, именно от този тест.

# 33
  • Мнения: 1 264
 Joy hahaha Joy hahaha Joy
Разбира се, че не е вярно.
Дори не съм пробвала. Първо, исках детето ми да е живо и здраво без значение на пола. Второ, има един уред, ехограф се казва. Малко по-надежден е.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 337
И аз измислих метод , вземете монета и я хвърлете на висооооко
ези-момче
тура-момиче
ха сега кажете за колко от вас е вярно Joy

# 35
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И при мен показа вярно(макар, че не съм родила де) но е било случайност-може би подсъзнателно определях как да се мърда за да е момиче Mr. Green

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз знам, че не е задължително да си бременна,за да си направиш този "тест", може и тези които вече са родили да опитат,само че вместо над корема се прави над дланта - за първото дете:ръката е обърната с дланта надолу,конеца с халката се пуска между палеца и показалеца един път и като го вдигнете над ръката я обръщате с дланта нагоре така,че халката да се падне в центъра и движенията са както написа авторката, за второ дете е същото, но конеца се пуска и вдига два пъти и ръката се обръща след втория.
Незнам дали го описах, така че да се разбере, но при мен излиза вярно.
Нека някоя не бременна мама да опита и да напише.

По този метод излиза, че първото ми е момче (момче е), второто ще е момиче (ще се разбере след някоя и др. година), а тртото пак момче (след още някоя и др. година) Mr. Green

# 37
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Познат ЛЕКАР на кумата ми й е показал този метод с дланта и й е казал, че той винаги е верен. Тя беше решила да провери за себе си дали е така и е направила теста на всички свои познати и колежки. После сподели, че при всички е било вярно.
Ще видим и при мен.

Така че може да се смеете, но някои неща наистина не могат да се обяснят. А пък и не виждам какво лошо има в това.

Общи условия

Активация на акаунт