хапчета за отслабване

  • 1 483
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 454
 hahaha Joy hahaha

Сладур...добре, ще бъда добра ученичка ще прочета малко и после ще задавам въпроси...
а ти ще кажеш от коя дрогерия си ги взимаш Simple Smile

# 16
  • Мнения: 125
Получих "мъмрене",че не съм отговорила на въпроса за Minceur24,така че сега поправям грешката:

Действието на Minceur24 е да пречат за пълното усвояване на мазнините от храната,така че голяма част просто да напуснат организма.Освен това дават и чувство за ситост,така че бързичко се засишташ. Цената е 35лв, за 28 таблетки. Пият се по 2 на хранене-1,2 или 3 пъти на ден,зависи как се храниш и колко мазнини искаш да елеминираш.

А пък аз ще се опитам да намеря повече време за нета,дано бебо ми даде... Flutter

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
prinzesata , точно отворих и баш уцелих където са си говорили за страничните ефект   Confused Confused Confused

И пише, че се купуват от някакви китайски магазини, което ...е малко съмнително...даже много... Thinking

Аз не успях да погълна и една опаковка от тях.Бях като дрогирана - обливаха ме топли вълни, адско безсъние и жесток задух.Месеци минаха, докато почна отново да дишам нормално.
Това не значи, че при всички е така.
Споделям само своя опит.
Категорично заявявам, че и по 2 кила на ден да се слабееше с тях, след моя опит, лично аз не бих ги пила за нищо на света.

# 18
  • Мнения: 3 360
Пила съм преди какви ли не,докато не осъзнах че със стабилно и неконтролируемо ядене и вълшебно хапче няма да ми помогне Rolling EyesИ диети правих с кратки резултати,които се връщаха двойно после.....Засега се спрях на режим и  внимавам какво ям-и по колко bowuu

# 19
  • Мнения: 1 454
Благодаря ви момичета, че споделихте това...явно при всеки е индивидуално...
аз сега си пия като хранителна добавак - даже не за отслабване едни пробиотици и няма засега да купувам хапчета...
ПО-добре да сме здрави!

Модерна Лейди, да ти е жичо и здраво детенцето и да се забавлявате по цял ден...ние с нашите хапчета... Hug

# 20
  • Мнения: 6 958
Нема такова  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт