Да ви се похваля - една осъществена моя мечта!

  • 2 683
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Хей, браво!
Моя приятелка като дойде на бригада в САЩ скочи и гледах клипчето (съпругата на Дилян от Сървайвън, за клюкарките  Mr. Green), беше страхотно, мисля че от 5000м, но после се боеше да се качи на самолета за България.. Laughing Та тя каза, че преди скока мъжът леко я побутнал ( т.е. направо си я засилил надолу) .. и това било най-страшния момент, вярно ли е?

# 31
  • Мнения: 332
Браво за смелостта аз едва ли бих се престрашила  Peace
И Честит Рожден Ден на малката ти принцеса!!!   bouquet(виждам от линийката ти, че днес е рожденничка)

# 32
  • Мнения: 463
И сега да питам нещо, понеже още преди да отворя темата знаех за какво е...споеляла ли си някога тук за тази своя мечта, щото се притесних че получавам дежаву или полудявам  Crazy
Споделяла съм, да, още преди година и повече споделих, че искам, не полудяваш  Hug

Хей, браво!
( т.е. направо си я засилил надолу) .. и това било най-страшния момент, вярно ли е?
И аз мислех, че ще ме хване шубето, когато застана на вратичката и видя облаците под, а не над себе си, но не, явно много съм го искала...


Я кажи, как е там, горе   Wink
Студено, красиво, просторно, разпалващо...

# 33
  • Мнения: 463
Има една приказка - Only the skydivings know why birds sing  Simple Smile
Перфектно казано !!! И много вярно  Heart Eyes
Супер!Много си смела!Много е хубаво,че си осъществила мечтата си,но още по-хубаво е,че човекът до теб ти е помогнал за това!
Наистина, той винаги прави всичко възможно, за да съм щастлива! Знаеше колко много искам и ме изненада - това ми беше подаръка за рожденния ден!!! А той самият никога не би скочил...Обичам го!
  О, божествено е! Как е снимано тва беее? Честит скок, красива Ив!
Снимано от един невероятен сладур, камерата беше на каската му, той скочи с нас.

# 34
  • Мнения: 463
Еха! Браво Ив, завиждам съвсем неблагородно!
Дай малко повече инфо, разкажи как е с подробности, моля тееееееееееееее

Защо си мисля, че ти и за ралитата ме беше питала...?! Вярно е, нали. От моята кръвна група си, знам  Wink
Точно такова е, каквото го виждаш на клипчето! Трябва да го изживееш, думите са слаби. Най-хубавото е, когато си в тандем, не мислиш за нищо, нито гледаш висотомер, нито се шашкаш кога да отвориш парашута, ниииищо!
Остава само да преодолееш себе си, за да почерпиш максимално от емоцията и да се кефиииииш!!!!

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а на мен ми показва, че филмчето е недостъпно...

и аз не мога да го видя.  Tired

Но все пак - поздравления Ив   bouquet, щото се сещам за какво иде реч. Екстремална маца си и туй то  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 063
И аз не го виждам, но звучи страхотно! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 15 232
Браво на теб, Ив! Поздравления за куража.

Моля те, кажи ми коя е втората песен на клипчето. Страхотна е, а мисля,че не съм я чувала преди.

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 19:00 от Vivi

# 38
  • Мнения: 5 370
Не виждам и аз нищо, за жалост. Ив, би ли се включила, моля? Иначе поздравленията са ясни.  bouquet

# 39
  • Мнения: 463
Не разбирам  newsm78, и на мен взе да не ми се отваря newsm78 Странно

# 40
  • Мнения: 2 199
Честито!!!   bouquet  Но не ми се отваря клипчето  Tired на всички ли се отваря?

# 41
  • Мнения: 463
Линкът с клипчето е активен отново! Благодаря за проявения интерес  Grinning http://video.google.com/videoplay?docid=-2106398865644420575& … rch&plindex=1

# 42
  • Мнения: 99
Мила Иви, радвам се че си успяла да реализираш още една своя мечта.
Изглеждаш направо неземно щастлива и искрено ти пожелавам да продължаваш да мечтаеш с пълна сила, защото имаш до себе си човек, който ще ти помага да осъществяваш мечтите си.
Поздрави и много прегръдки от мен и Дона.
  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 108

Мамууууууууууууууууу
Страхотно е!  bouquet
Моля те изпрати ми на лични къде точно осъществи мечтата си! Това описание 10 км от Монтана ме устройва като място. Искам и аз!

Общи условия

Активация на акаунт