Керамична преса за коса !

  • 209 713
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 75
Смайли, честита ти придобивка!

Аз по принцип съм с чуплива коса, преди година пък си я накъдрих и напоследък ставаше все по-трудна за поддържане. Откакто си взех пресата направо се родих! Толкова лесна е за поддържане, лъскава, гладка и мекичка.
Неприятният момент е този, че живея във Варна и влагата е убийствена, та трябва да слагам мазила за да поддържам ефекта на изправянето, иначе веднагически косата се начупва тук-там.

Поздрави и да се похвалиш и ти! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 912
Смайли, здрасти!  Mr. Green Изглеждаш страхотно на новата ти снимка в профила  Wink Sunglasses
Да ти е честита пресата и да ти е жива и здрава Дара! Heart Eyes Blush
Аз се разписвам, за да кажа, че моята керамична преса на Филипс купена за около 70лв. не ми върши добра работа, защото не е достатъчно силна изглежда, липсва и терморегулационния механизъм и йони явно Tired Вероятно за моя тип гъста и чуплива коса трябва по-сериозна и професионална преса. А продуктите на Лакме и Лонда Тренд за изправяне не ми правят косата мека, а напротив- на усещане е още по-сламена и не забелязвам да допринасят за по-гладко и бързо изправяне ooooh! Cry

# 77
  • Мнения: 1 568
Здравей, Марина  Hug Къде се загуби? Благодаря за комплимента  Wink Благодаря и за пожеланията за Дара  Simple Smile

Моята коса не е нито гъста, нито твърда, но пък държах на пресата да има регулация на градусите, защото както съм изрусена до бяло като нищо мога да я изгоря. В книжката на пресата пише, че за моя тип коса най-добре е градусите да са 100, максимум 120. За по-трудни за обработка, твърди, къдрави коси се стига до 160 градуса.

На мен пък ми трябва някакъв продукт за изправяне, който да НЕ ми омекотява косата, а напротив. Затова изключвам течните кристали. Може би ще пробвам онова на OSIS.
Тия дни си мия косата все във фитнеса и не стигам до пресата, но скоро ще се похваля тук с изправена прическа  Wink

# 78
  • Мнения: 2 936
И аз вчера си купих пресата за коса с йони на Филипс. Пробвах я веднага макар и на неизмита току що коса и стана супер. Днес ще пробвам пак, нямам търпение.
и аз съм с тази преса  Peace страхотна е!
ползвам един продукт на Лореал-текно арт,от професионалната серия-купувам го от мойта фризьорка цената му е към 30лв.250мл. мисля че е  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 568
Камелия, това е серията на Лореал, която се продава само във фризьорските салони, нали? Едни малки цветни /розови, зеленки, жълтички/ шишенца? Нали не бъркам  Thinking Можеш ли да нашишеш кой точно продукт позлваш?

# 80
  • Мнения: 912
Хорааа, и аз се присъединих към пристрастените към пресата с йони на Филипс (120лв) Heart Eyes Laughing
изправя ми косата както като излизим от фризьорски салон, и ми държи дори в дъждовно и гадно време като днешното! Peace
Тази керамичната на Филипс (без йони-72лв) ще я подарявам май Wink

# 81
а някой гледал ли е рекламата на Rowenta за тази "четка" която е сешоар и същевременно изправя косата, rowenta activ brush се казва, бихте ли ми дали мнение дали е добра и дали изправя косата, струва ми се по безопасна от пресите, мерси Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 341
Аз съм с Ровента и съм доволна, а на сестра ми подарих Филипс (120лв) и тя също е очарована.
Използвам само балсам за изправяне на коса на Лореал. Кристали не съм си купувала. Не се оплаквам да  ми се е изтощила косата или нещо от рода.

# 83
  • Мнения: 511
Хорааа, и аз се присъединих към пристрастените към пресата с йони на Филипс (120лв) Heart Eyes Laughing
изправя ми косата както като излизим от фризьорски салон, и ми държи дори в дъждовно и гадно време като днешното! Peace

Толкова хубави отзиви за тази преса, изкушавате и нас останалите Embarassed Laughing Когато остане ред до нея и си взема ще споделя впечатления Praynig

# 84
  • Мнения: 534
И аз съм с Ровента и съм много доволна-изправя ми косата като праз и ми я къдри като на овчица  newsm03

# 85
  • Мнения: 511
И аз съм с Ровента и съм много доволна-изправя ми косата като праз и ми я къдри като на овчица  newsm03

За кой модел става въпрос?  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 4 629
Kakъв е номера и модела на тази йонна преса на Филипс, за която говорите?

# 87
msbilt, благородно ти завиждам, че ефекта от изправянето на косата ти държи дори и при дъждовно време. При мен усети ли се влага и веднага се начупва по по-късите краища на косата. Та за това вече си трябват допълнителни препарати за фиксиране.
Наскоро си взех един Антифриз (ама че име на продукт хихи) на Лора, изпробвах го един път, още не мога да усетя разликата.
Това на Лореал засега не го откривам за да го пробвам....

А на останалите да кажа, че пресата е наистина вълшебна. Дори когато имам мнооого мъничко време да се приготвя да изляза, пресата не ме забавя, зарежда за секунди. Препоръчвам я! Wink

# 88
  • Мнения: 912
Всъщност по време на дъжд не си остава изцяло изгладено права  Blush, но все пак се задържа в много приличен вид в сравнение с преди. Аз още не ползвам никакви продукти за изправяне на косата с тази преса, освен оранжевия шампоан и балсам на Sunsilk с липиди, които ползвам...пробвала съм преди с другата преса на Филипс (за 72лв, която е само керамична) да се изправям с продукти на Londa Straight и Lakme, но не съм доволна..и аз още не съм попадала на продукта L'oreal Straight.

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 10:17 от msbilt

# 89
  • Мнения: 1 568
msbilt, честито!!!
И аз не намерих Лореалския продукт, но си взех


Schwarzkopf Osis Flatliner Iron Serum Spray for ultra flat styles. Heat stable ingredients up to 200 C. Ultimate heat protection. Humidity protector for 30% longer lasting results.

Поръчах го при фризьорката ми. Цената е 20 лева.
Слагала съм го само веднъж за сега, но съм доволна. Препоръчвам го!

Общи условия

Активация на акаунт