ВРАЦА - 5

  • 20 834
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Само при нея ходя и само на нея имам вяра. НЕвероятен човек и специалист е  Hug

Не мога да не кажа, че и Партовска е голем специалист, но като човек я няма никак.  Sick

# 226
  • Мнения: 556
на мен ми се иска да раждам при лекаря при когото ходя,но като чета Петкова не работи в болницата,може би ще се ориентирам към Партовска-нейния кабинет къде се намира?

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 13:59 от litle angels

# 227
  • Мнения: 2 425
Помогнете за строеж на една къща(в нета) само цъкнете на линка http://www.internetmap.info/cgi-bin/go.cgi?site_id=45088
Там даже може да я видите с име Враца отгоре. Благодаря.

# 228
  • Мнения: 728
на мен ми се иска да раждам при лекаря при когото ходя,но като чета Петкова не работи в болницата,може би ще се ориентирам към Партовска-нейния кабинет къде се намира?
на булевард демокрация ама кой номер беше ще те излъжа май 40 не съм сигурна, към края на първата алея от стадиона като тръгнеш към суми, то си пише на портата.
аз ходя при нея и мога да кажа че съм доволна, работи там от 16.30 до 18 мисля ама ти препоръчвам още преди 16 и 30 да си там че иначе като се наредят мн хора има да чакаш..
ама да знаеш че си се плаща при нея

# 229
  • Мнения: 337
Добро дъждовно утро  Hug

Сестра ми преди години ражда при Партовска и каза, че е голяма касапка и не иска да я чуе даже. Сега ще ражда при доктора, който ми направи секциото в Шейново, но той е в София...иначе е мнооооого добър професионалист, че и хубав на все отгоре  Thinking

# 230
  • Мнения: 301
Добро утро и от мен момичета!!! По въпроса за докторите и двете ми раждания са при Боби Петров и трето да имам пак при него ще отида.Първото ми беше с уговорка,а второто щастлива случайност.Златен човек.Хем спец хем шегаджия. Joy

# 231
  • Мнения: 728
Добро дъждовно утро  Hug

Сестра ми преди години ражда при Партовска и каза, че е голяма касапка и не иска да я чуе даже. Сега ще ражда при доктора, който ми направи секциото в Шейново, но той е в София...иначе е мнооооого добър професионалист, че и хубав на все отгоре  Thinking

сериозно..  не ме плашете аз при нея ще раждам.
толкова ли е било лошо? На мене ми казах че била една от най-добрите във враца и аз за това към нея се ориентирах

# 232
  • Мнения: 1 460
Ами аз раждах при нея преди малко повече от 3 месеца/ както се вижда Blush/ и съм доволна. Раждането ми беше с уговорка и по време на него тя беше при мен през цялото време. Говореше ми и се шегуваше даже понякога. То много не ми беше до смях ама....  После докато стоях в болницата всеки ден минаваше да види как съм и да види бебо. Тъй като след раждането взеха бебо и зяла нощ не ми го дадоха и сутринта се бавеха, тя се качи горе и малко позабърза нещата.
Като цяло съм доволна от нея.

Тони в какъв смисъл е касапка  Shocked

# 233
  • Мнения: 2 425
Ами аз раждах при нея преди малко повече от 3 месеца/ както се вижда Blush/ и съм доволна. Раждането ми беше с уговорка и по време на него тя беше при мен през цялото време. Говореше ми и се шегуваше даже понякога. То много не ми беше до смях ама....  После докато стоях в болницата всеки ден минаваше да види как съм и да види бебо. Тъй като след раждането взеха бебо и зяла нощ не ми го дадоха и сутринта се бавеха, тя се качи горе и малко позабърза нещата.
Като цяло съм доволна от нея.

Тони в какъв смисъл е касапка  Shocked
А ти платила ли си и?

# 234
  • Мнения: 1 101
Red_Sonya, ne se 6a6kai! Rajdai si pri kogoto si re6ila. Az li4no za absoljutno vsi4ki lekari i gonekolozi sym 4uvala kraini mnenija - edni sa super dovolni,drugi dosta sa izstradali zaradi tjah. I ot Bobi Petrov i ot Partovska imam postradali prijatelki, no sym 4uvala i dosta dovolni jeni. 6tom si izbrala Partovska, nastroi se poziztivno i ne se 6a6kai na finala. V interes na istinata s na6ite vra4anski lekari trjabva da se moli6 za goljama doza kysmet,kogato nastypi rajdaneto. Az re6ih da ne rajdam s ugovorka,imenno za6toto ne znaeh kogo da izbera. No vjarvah,4e 6te imam kysmet i se moleh da slu4a na lekar, na moment i razbira se,da njama njakakvi uslojnenija.

Otnovo se izvinjavam za latinicata Embarassed

# 235
  • Мнения: 105
Смятам ,че всичко е въпрос на ксъмет при раждането. Аз си платих в София, доволна съм, нямаше никакви проблеми, но всико е въпрос на късмет. Касапите, стават такива когато трябва спорде мен. Живот и здраве второто ще го раждам във Враца и ще се върна да прочета това което сте писали за генеколозите.
По въпроса с жилището нищо още не става. Ще се похваля като успеем първо с наема. Все още си търсим, а времето напредва много, до коледа трябва да сме намерили. Пуснах обява във вестник Партньори..дано започнат да се обаждат,че идея си нямам какво ще прами. Таткото ни започва работа на 02.01, а още няма къде да си пренесем багажа. Всичко съм стегнала и чакам само. Ще съм много благодарна да помогнете.

Хубав ден ви желая на всички, целувки на всички Врачански бебоци! Само да се примистим и искам да си направим една срещичка!!!

# 236
  • Мнения: 2 425
Red_Sonya В крайна сметка ако слушаш само негативните неща за докторите и болниците няма да ти се иска да родиш никъде и при никой. Аз когато ходех на консултации в Шейново и там родих се намериха хора да ми говорят лошо за там и как после съм щяла да съжалявам. Но аз не им обърнах внимание. А и раждането при всеки е индивидуално. Все пак бройката на успешните раждания е повече от неуспешните. А и каквото да стане като видиш малкото слънчице всичко се забравя.

# 237
  • Мнения: 728
до сега само при нея съм ходила на консултации и наистина съм доволна, пък и имам приятели които са мед работници и те също ми я похвалиха, обаче като прочетох това за касапката направо се уплаших.
вярно че раждането е различно при всички, ама на мене нали скоро ми предстои и е нормално да се шашкам

# 238
  • Мнения: 2 425
Цаката е да не се шашкаш. Мисли само хубави неща. Всичко ще мине добре.  Peace

# 239
  • Мнения: 1 460
Red_Sonya, ne se 6a6kai! Rajdai si pri kogoto si re6ila. Az li4no za absoljutno vsi4ki lekari i gonekolozi sym 4uvala kraini mnenija - edni sa super dovolni,drugi dosta sa izstradali zaradi tjah. I ot Bobi Petrov i ot Partovska imam postradali prijatelki, no sym 4uvala i dosta dovolni jeni. 6tom si izbrala Partovska, nastroi se poziztivno i ne se 6a6kai na finala. V interes na istinata s na6ite vra4anski lekari trjabva da se moli6 za goljama doza kysmet,kogato nastypi rajdaneto. Az re6ih da ne rajdam s ugovorka,imenno za6toto ne znaeh kogo da izbera. No vjarvah,4e 6te imam kysmet i se moleh da slu4a na lekar, na moment i razbira se,da njama njakakvi uslojnenija.

Otnovo se izvinjavam za latinicata Embarassed

Точно така е  Peace И аз бях чувала различни мнения за всички и преди това бях пообиколила почти всички гинеколози във Враца с изключение на мъжете. Всичко си е до късмет и аз съм от доволните  Grinning

А ти платила ли си и?

_baby платих си- да. Но тя не ми поиска никакви пари  Wink Платих и около седмица след раждането, толкова пари колкото бяхме решили предварително че ще й дадем  Peace

Сетих се и още нещо: Направи ми впечатление че в болницата шиеха без упойка след епизотомията. Бях наколко дни за преносване и преди това ходих за слушане на тоновете, та успях да присъствам почти на няколко раждания. На мен ми сложи лидокаин и при епизотомията и при шиенето след това, за което също съм й благодарна, защото от това ме беше повече страх. Предполагам че всеки д-р с уговорка би го направил

Общи условия

Активация на акаунт