Юлските деца, чакат Надето /здрава/ у дома

  • 11 547
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Виждам, че една мама ни шпионира Laughing и като гледам трябва и тя да се включи в нашият отбор baby_neutral! Хайде МП82 Hug

# 271
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Hug Hug Hug
НАН, кой е на аватара ти- имам съмнение за една мома, но чакам ти да кажеш? Thinking

Еее, Дидка, не ме издавай де...мислех да мине за мен Sunglasses Това е Росица Иванова - мис България за някоя си година. Не че съм й фен, просто ме кефи усмивката й Grinning

# 272
  • Мнения: 39
Ехо, появихме и ние днес!
Нита- и на нас щипките са ни любими. Ако тръгна да простирам тоъй седи до мен с кошничката и ми пидава щипки и се сърди, че бавно ги вземам Party
Дидка81 - браво за чурата, нашана е до никъде, пък и ме е страх да не стане гаф. Само лекичко бутам. Дано всичко при вас се нареди както искате. Мисля, че 24 е хубава дата. дано ви донесе късмет Peace
Пингвина  - и ние ще ходим преди НГ. 14,15 и 16.12. На 14 имам РД и годишнина от запознанството ни с мъжо. Резервирахме си хотел на Узана/Габровско/ Миналата зима също ходихме там за годишнината от сватбата. За нас това е добър вариант, защото не е много далече от Русе и може да се кара ски / ако сте фенове  Wink/
Нан - това е добра идея за хижа, но сигурно трудно ще се реализира. дано успеем. Аз със удоволствие бих дошла, ако имам възможност.
Изчезвам, че на Лъчко му доскуча - взе си одеалцето, зави се  и легна на килимчето си hahaha

Браво на всички мами, които намериха време да се включат в коледните базари!!!  bouquet

# 273
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Hug Hug Hug
НАН, кой е на аватара ти- имам съмнение за една мома, но чакам ти да кажеш? Thinking

Еее, Дидка, не ме издавай де...мислех да мине за мен Sunglasses Това е Росица Иванова - мис България за някоя си година. Не че съм й фен, просто ме кефи усмивката й Grinning
Знаех си, че е тя! Peace В първият момент като видях снимката ми заприлич за секунда на Ивана! Whistling И аз не съм и фен- хубава е, но нещо много надута ми се струва ooooh!

# 274
  • Мнения: 1 294
Днес черпя за здравето на вече 30 годишният си мъж!Да ми жив и здрав! Heart Eyes
Весело си икарахме снощи, още ме цепи кратуната Mr. Green




Нанич, аз също съм ЗА хижата PeaceАко е след Нова Година, при нас ще е отминала кампанията и най-вероятно ще успеем да дойдем Grinning

.......а пък ние ще си говорим глупости и ще си пийваме всеки според зависимостите си!
Joy Joy Joy
Pingwina, сайта ви е с повече от добър дизайн PeaceВаша ли е идеята или някой друг  ви го сътвори?Харесах си фланелка(за това ще ти пиша на лични)!

Ети, тортичката е станала разкошна HugИ да не забравиш да разкажеш как е минала веселбата. Grinning

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 17:36 от Asya_

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Здравейте мацки.
Ети,тортата е страхотна smile3501
Дидито,благодаря  ти  Hug.не съм срещала такива във Варна.Виждала съм само от тези с буквичките или с цифрите.Ама като ги знам моите колко са чевръсти вечно ще  са разглобени.
Asya_,честит ти рожденник.Да ти е жив и здрав и много да те слуша.А почерпката е м...супер. smile3521

Около нас нищо интересно  Crossing ArmsДецата на нашите познати са вече големи и на гости не може да си ходим.А в това време за друго не става.

# 276
  • Мнения: 2 484
ооох чак сега ни пуснаха нета,днес цял ден нямаше! Shocked

Ети да разкажеш как мина празника!

Искам и аз на хижааааааа със мъжо и с провизии за да не излизаме от леглото!На топло,и само до някой басейн бих слезнала да се накисна и пак в леглото,но това май няма да стане с Юл! ooooh!

Ася честит ти Юбиляр!Здрав и щастлив за да сте и вие така! Peace

# 277
  • Мнения: 845
Момичета, Hug да ви се отчета Wink
Очаквах, да се натоваря от срещата като видя тези две дечица -така болнички, но да ви кажа, не ми се оправдаха очакванията Simple Smile Толкова мило семейство не съм виждала. Такъв домашен уют.... Децата се гледат с такава топлина и обич... личи си в мъничките очички на Радостинка и Емко. Бяхме за 3 часа и гласчетата им не се чуха. Севдито и Росен са прекрасни родители и шапка им свалям да упоритостта и положителните начини на мислене. Нямам думи да изразя срещата си с тези хора. Това трябва да се изпита-не може да се опише. Simple Smile Само едно- само позитивизъм в душата ми и по-добро мислене.
Казаха, че може да им пишете на емейлите. Ето и тях:
на тати роска: rosmusic@abv.bg
                         christov.ros@gmail.com
на мама севди: mami_sevdi@abv.bg
И най-важното, тортата им е харесала, а аз имах малко притеснения относно външния вид. Grinning
п.п. казаха, че сме събрали много подаръщи, сякаш е било Нова година Wink Благодарят ви от сърце  Hug

# 278
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Ася, жив и здрав да ти е мъжа, много да ви обича и глези!  bouquet Hug

Ети, много се радвам, че сте си изкарали хубаво и че са харесали подаръците! Hug

# 279
  • Мнения: 1 294
Ети, благодаря ти, че представи достойно, нашата дружинка Grinning
Аз бях сигурна, че ще харесат много тортата!Незнам защо си се съмнявала в това. Rolling Eyes
Хвърлих око и на останалите вкусотии от линка ти...ммммммммммм CrazyСтрахотна си!От къде намираш време за всичко? Crazy

Сега говорих и с мъжо за хижата.Отряза ме newsm45Довода му беше, че колата ни е голяма баба Яга(Лада Самара е Embarassed) и наистина не можем да разчитаме на нея, на дълъг път и зимно време.Уффф, ами прав е наистина Confused
Незнам, може и да измислим нещо, защото наистина много искам да ви видя всичките Grinning

п.п. Ама хапвайте де, не се притеснявайте. Mr. GreenВсичко си стои както съм го оставила Confused

# 280
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Довода му беше, че колата ни е голяма баба Яга
Аз пък кво да кажа, като нямаме кола Sad, но разчитам, че брат ми ще ни закара, ако е близо.

Асе, големи трапези си разпънала ooooh! Да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша!  bouquet

# 281
Момичета, Hug да ви се отчета Wink
Очаквах, да се натоваря от срещата като видя тези две дечица -така болнички, но да ви кажа, не ми се оправдаха очакванията Simple Smile Толкова мило семейство не съм виждала. Такъв домашен уют.... Децата се гледат с такава топлина и обич... личи си в мъничките очички на Радостинка и Емко. Бяхме за 3 часа и гласчетата им не се чуха. Севдито и Росен са прекрасни родители и шапка им свалям да упоритостта и положителните начини на мислене. Нямам думи да изразя срещата си с тези хора. Това трябва да се изпита-не може да се опише. Simple Smile Само едно- само позитивизъм в душата ми и по-добро мислене.
Казаха, че може да им пишете на емейлите. Ето и тях:
на тати роска: rosmusic@abv.bg
                         christov.ros@gmail.com
на мама севди: mami_sevdi@abv.bg
И най-важното, тортата им е харесала, а аз имах малко притеснения относно външния вид. Grinning
п.п. казаха, че сме събрали много подаръщи, сякаш е било Нова година Wink Благодарят ви от сърце  Hug
Здравейте на всички бг-мами и татковци,които от сърце направиха весело изкарването на рожденния ден  newsm59 newsm38  bigdance2  ura  на скъпоценната ни :принцеска Радостинка!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Вниманието,със което ни обгърнахте, тортата Барби- newsm38 и подаръците newsm67 Gift newsm18 Tada ни накараха да се почувстваме специални,приемани,обичани! txtloves
 Едно голямо благодаря от цялото семейство:принцеска Радостинка,бати Емко,мами Севди и тати Роска!
П.П.Специални благодарности на eti_31 ,която е толкова мила майка,донесе ни тортата Барби-за първи път някой да направи торта за нас,донесе и подаръците от всички вас!Който желае,може да ни пише на посочените имеили!
Спорна и благословена седмица ви желаем! newsm10

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 20:32 от tati Roska

# 282
# 283
  • Мнения: 433
NAN-че,ние снощи говорихме с Ронка за почивка на планина след Нова година,защото по празниците е голяма цифромания #2gunfireАз съм много за особено ако има и ски писта за мъжо,че иначе не мога да го навия.А аз си търся компания за чайната за топло чайче с ромче Mr. Green Колата ни е голяма,така че можем да заберем някой Hug
Ети,страхотна си Peace

# 284
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
 Hug

Здравейте и от нас,вече сме си в София,3 дни без парно в къщи и до преди малко беше 13 градуса,умирам от студ Tired

Бетта,телефона ми не е показал,че имам неприети повиквания,иначе щях аз да ти звънна,кога ще ни дойдете на гости?

Ети,страхотна си,нямам думи  bouquet

Дидка ако още имаш нет и четеш,весело изкарване на празниците и много,много успехи Hug

Асе,честит празник на мъж ти да е жив и здрав и много да те слуша и уважава Heart Eyes

Още нещо щях да пиша,но от студ ми змръзнаха мислите,ще бягам да лягам,лека на всички Wink

Ето ни на морето:Ето такова мрачно беше Tired


Този път Снимка бг са ми орязали страхотно  качеството на снимките,като сдъвкани и изплюти са Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт