Декемврийски майки сватосват щерки и мъжаги

  • 18 157
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 567
Смайли, 3.95 евро е. Това дето си го избрала, нали знаеш, че са комплекти за апликации? В смисъл на еленчетата например пише, че се препоръчва да си купиш и бои, за да ги оцветиш.

# 46
  • Мнения: 1 568
Дааа знам ... чорапчетата трябва сам да ушиеш и декорираш, за отпечатъците сам правиш рамката, само за еленчетата не бях разбрала щото няма и картинка за тях. Тях ги махни, но прибави:
Форма за мъфини - защото не съм виждала тук, но със сигурност има, ако някой знае да каже от тук да си купя:
http://www.walzkidzz.com/v2/artikel,DE,de/150-152-822086820-Muffin_Backform.htm

Някой не иска ли нещо да си поръча да си делнем доставката  Wink

Мони, не сме ходили на хирург. Тази седмица бяхме на офталмолог, подсещаш ме, че точно сега се уговорихме да звънна за резултатите. Едно по едно ...


# 47
  • Мнения: 987
http://www.walzkidzz.com/v2/artikel,DE,de/150-152-822086820-Muffin_Backform.htm

Нели, такава форма си купих лятото от един магазин в пловдив. беше 6-7лв. ако искаш да проверя и да ти взема от тук. по евтино ще ти излезе.  Laughing италианска беше май.... Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 1 062
И аз искам да се включа в поръчката Simple Smile

Нелка, делкаме доставката.

След малко ще пусна какво искам.

http://www.walzkidzz.com/v2/artikel,DE,de/115-117-821357820-Klei … r_Motivlocher.htm

http://www.walzkidzz.com/v2/artikel,DE,de/115-122-846694820-Holz … lperlen_Natur.htm

http://www.walzkidzz.com/v2/artikel,DE,de/170-173-862851818-Aufraeum_Wagen.htm - това само ако не е обемно. Ако е голямо, без него.

Thank you in advance, както се казва     bouquet

Сега за сополите - не, не преувеличавам. Точно от навършването на 10 месеца започнаха сополите. За тези две години са спирали три пъти - два пъти на морето, като смръкне солената вода и веднъж с хомеопатията, което продължи 1 седмица някъде. После всичко започна наново.
Неви, аз я водя само в Транспортна болница. Смея да твърдя, че са най-добрите в УНГ областта. Проф. Едрев е национален консултант по УНГ болести. Но аз не мисля, че Савко е за операция. Щом няма постоянни сополи и не се буди нощем по 100 пъти, значи или няма трета сливица, или е малка все още.  Освен това трябва да прави поне 3-4 ангини, ако не и повече годишно, по няколко отита и т.н. Един отит не е показание за наличие на трета сливица. Не бих го водила в ИСУЛ в никакъв случай. Друг добър УНГ - доц.Лолов. Но в Транспортна все пак имат и най-добро оборудване. Ето ти телефона: 9323765. Това в кабинета за прегледи. Дано не е трета сливица, но аз съм почти сигурна, че не е.

Нелка, Дара в къщи ли е днес? Има ли нещо интересно в детската?






Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 14:23 от eleksir

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 3 663
И аз седя и чакам да се появите, а то нова тема. Голямо сватосване е паднало Laughing Болничките бързо да оздравяват. Да чукам на дърво Виктор откакто ходи на градина не е боледувал, дано така и да бъде.

Имам една молба, може ли да ми дадете номер на карта за да разгледам каталога на Метро. Мерси предварително.

# 51
  • Мнения: 987
http://www.walzkidzz.com/v2/artikel,DE,de/115-117-821357820-Klei … r_Motivlocher.htm

 Шоши,   аз искам и това , ако може .   Embarassed

Асе , ето ти моя - 20-013-152325-90-5

# 52
  • София
  • Мнения: 3 663
Минимо, мерси  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 568
Мони, провери, моля те за тая джаджа, че са ми са се дояли мъфини Simple Smile
Ако Мони ми намери форма за мъфини ще си поръчам една форма за кекс като замък.
Мноого сладък сайт е този! Много ми хареса количката за играчки, ама ми се струва обемна наистина.
Шоши, до кога най-късно трябва да направиш поръчката?

Дара днес не е на градина. Добре е, не дриска, няма Т. Вирусче някакво, нищо особено.
Тигъра обаче е много неспокоен, когато е тарапана в къщи. Превъзбужда се от крясъците, не ще да спи, не ще да яде, мрънка, реве, дремва за по 10 мин и айде пак ... Иначе се разбираме много добре с него.
Преди малко офталмоложката ме притесни зверски, а педиатърката ме дообърка съвсем. Изолирана е Streptococcus pneumoniae в окото, много рядка, много устойчива бактерия. Според офталмоложката трябва антибиотик, според педиатърката - не. Едната мисли много хард, другата - много софт. Питах Бърди. И при друг лекар ще ида, ако трябва, но картинката хич не ми е ясна - кокошката ли е първа или яйцето. Писна ми!

Елексирче, не знам как са се развили нещата при вас ... защо се наложи пак антибиотик, какво стана и как се влоши ... ако ти се пише де ...
с хомеопатията трябва търпение - особено когато става въпрос за дълго влачени симптоми - но търпението е относителна величина, когато детето е с 39 ... затова не коментирам...

# 54
  • Мнения: 987
Нели, утре ще отида и ще ти го снимам даже , ако има , за да го видиш дали ще ти хареса   Laughing

# 55
  • Мнения: 1 568
няма нужда, направо ми купи Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 1 062
С 40, ако трябва да сме точни. Няколко дни. Както и да е. ХомеоПАТКАТА каза, че аз съм виновна, трябвало да си пазя детето. Абе, не попадам аз на хора в тази област и това е.

Streptococcus Pneumoniae е може би най-често срещаната бактерия след Стафилококите. Живее нормално в органинзма по принцип, но прави проблеми. Трябва да я излекувате, според мен. Има си антибиотични капки за очи, да не се прави на луда педиатърката. Има ли антибиограма?

# 57
  • Мнения: 1 568
Има антибиограма, утре ще я взема.
Проблема е, че тази бактерия била резистентна на всички гентамицини като тобрекс и т.н. Имало някакви капки, но те били с кортизон и са напълно неподходящи за бебета. Имало и други, но те били с 2 единици някакви флоксацини, а на нас ни трябвали поне 3. В голяма чуденка била офталмоложката и ми звучеше уплашена. Все пак имало някакви дето ставали. Утре ще знам подробности.
Ядосах се, защото двете са на напълно противоположни мнения. Аз искам изследване на носа и гърлото също, а джипката вика, че нямало нужда. Искам да знам! Баси ...

Не си си пазила детето ... това и аз го чувам мноооого често. Аз съм била виновна, че Ясен е с бактерии /и то какви!/. Не съм била правела масаж и не съм капела офталмосептонекс ... е на какъв език да кажа, че чегъртаме по очите поне по 5 пъти на ден!!!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 062
Хахах, офталмосептонекса гаранция щеше да помогне при стрептококи Simple Smile .

Спокойно. И да, аз бих пуснала и гърлен секрет. Ще капеш капки и ще се разкарат. Не се притеснявай.

# 59
  • Мнения: 2 567
Ще изчакам до др. седмица, ако някой иска още нещо и поръчвам. Елексир, размерите на количката за играчки са 55,5 x 45 x 48,5 cm, така че ще мога ти я взема, влиза ми в куфара.  Simple Smile
Само отсега молбата ми е после някой да дойде до нас в Мусагеница да вземе всичко  и после да разпределя, че аз съм за 3 дни и едва ли ще мога да доставя на всеки   Hug

Общи условия

Активация на акаунт