На новаците с любов

  • 14 243
  • 492
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 720
Toppolinka, аз съм във форума от февруари миналата година. Колкото пъти е ставало дума за отношенията стари-нови, винаги по-новите потребители са го превръщали в конфликт. Не може ли просто да си пишете, без постоянно да питате Ама що не ни обръщате внимание?
Ами,аз ако искам да водя монолог,едва ли ще се регна във форум. Тук съм останала с впечатлението,че хората влизат за да разговарят..  newsm78
Разговорите не са ли за в чата  newsm78

# 391
  • Мнения: 1 224
Не, разговарят в Спамо-чата. В останалите теми се изказват мнения. Когато го изкажеш добре, без да нападаш инакомислещите, може и да не те забележат от първия път. Но от третия, петия... ще стане. И ще дойде един момент, в който ще усещаш кой съфорумец мисли като теб. И няма да имаш нужда от одобрение, защото ще си имаш хора "от твоята кръвна група".
 За Спамо-чата въобще не искам и да коментирам,там са кръвопийци  Crossing Arms Пък останалото.. с времето ще видим. Не съм се регнала за да дразня някой или да се заяждам, просто изолацията към "новаците" малко не ми допада..

# 392
  • Мнения: 3 447
Тук не е "на живо" , пък и ако ще 100 000 да сме,не разговаряме вкупом .. Какво значение има колко сме ?
Напротив, на живо е Simple Smile Ако това, което кажеш, и начинът, по който го кажеш, се чуе... Simple Smile
И не, не става въпрос за "кръвна група". Ако кажа "оригиналност и собствен стил", ще е изтъркано, но...

# 393
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И няма да имаш нужда от одобрение, защото ще си имаш хора "от твоята кръвна група".

Стигнахме и до масонската ложа  Laughing

Мдааа, теми от този тип винаги опират до Масонската ложа. Ама те още не знаят. И налитат.

# 394
  • Мнения: 4 586
Форумът е като град, разделен на квартали. Ако едно поведение в една махала е нормално, същото поведение в друг квартал може да е неприемливо, да не се толерира.
Ако бъдат пуснати теми с еднакви заглавия и първи постинг в различни подфоруми, те ще се развият различно.

# 395
  • Мнения: 1 224
Toppolinka, аз съм във форума от февруари миналата година. Колкото пъти е ставало дума за отношенията стари-нови, винаги по-новите потребители са го превръщали в конфликт. Не може ли просто да си пишете, без постоянно да питате Ама що не ни обръщате внимание?
Ами,аз ако искам да водя монолог,едва ли ще се регна във форум. Тук съм останала с впечатлението,че хората влизат за да разговарят..  newsm78
Разговорите не са ли за в чата  newsm78
Разговор - обсъждане на дадена тема . За теб мога да го едит-на на Обсъждане,ако тогава ще ме разбереш какво искам да НАПИША  Crazy

# 396
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 347
Toppolinka, аз съм във форума от февруари миналата година. Колкото пъти е ставало дума за отношенията стари-нови, винаги по-новите потребители са го превръщали в конфликт. Не може ли просто да си пишете, без постоянно да питате Ама що не ни обръщате внимание?
Crazy ей това не го разбрах ooooh! защо да питам? кого? и за какво?
не питам, защото знам - пиша и всички влизате в темичката само за да прочетете каво съм написала аз, за да ми се възхитите и да ме потупате по рамото, да си кажете боже, боже - какъв ум, какъв интелект" и засрамено да свиете платна, т.е. да спрете да пишете и темичката да замре
нали така става  bouquet

# 397
  • Мнения: 1 224
Вече тотално изгубих връзката    #Crazy

# 398
  • Мнения: 3 447
Toppolinka, аз съм във форума от февруари миналата година. Колкото пъти е ставало дума за отношенията стари-нови, винаги по-новите потребители са го превръщали в конфликт. Не може ли просто да си пишете, без постоянно да питате Ама що не ни обръщате внимание?
Crazy ей това не го разбрах ooooh! защо да питам? кого? и за какво?
не питам, защото знам - пиша и всички влизате в темичката само за да прочетете каво съм написала аз, за да ми се възхитите и да ме потупате по рамото, да си кажете боже, боже - какъв ум, какъв интелект" и засрамено да свиете платна, т.е. да спрете да пишете и темичката да замре
нали така става  bouquet
Кое не разбра, бейби?

# 399
  • Мнения: 720
Разговор - обсъждане на дадена тема . За теб мога да го едит-на на Обсъждане,ако тогава ще ме разбереш какво искам да НАПИША  Crazy
Не е нужно да го едит-ваш, просто се изразявай правилно. Сега да се чувствам виновна, че не чета мисли ли?  newsm78

ПП: Аз също съм нова във форума.

# 400
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Да, понякога така става. Ама не разчитай много...

# 401
  • Мнения: 1 224
Поне хубавото знаете ли кое е от този цял спор ? Проведох си първия истински РАЗГОВОР във форума   bouquet

# 402
  • Мнения: 1 586
Виждам спора продължава, кой бил новак,кой не бил ,кой колко дразнел- стига бе хора ами сигурно всики понякога дразни другия ама такъв е живота ,всички сме различни.Аз съм тук от май2006 ама нито се чувствам новак нито пък ветеран просто ми е готино да ви чета и да пиша. Peace

# 403
  • Мнения: 2 829
Моята регистрация  във форума е от тази година-януари месец.
Не съм срещала пренебрежително отношение като новак
на всички мои конкретни въпроси съм получила отговор

пиша най-често в спамочат темата,където бях посрещната с отворени обятия--това е истината,нямаше отрицателно отношение към мен там като към новак

Де Ваня е права-според мен


В интерес на истината все още си се чувствам новакSimple Smile

-
Toppolinka, аз съм във форума от февруари миналата година. Колкото пъти е ставало дума за отношенията стари-нови, винаги по-новите потребители са го превръщали в конфликт. Не може ли просто да си пишете, без постоянно да питате Ама що не ни обръщате внимание?












# 404
  • Мнения: 15 858
И няма да имаш нужда от одобрение, защото ще си имаш хора "от твоята кръвна група".

Стигнахме и до масонската ложа  Laughing

Сори за спама, но аватара ти е УНИКАЛЕН  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт