На новаците с любов

  • 14 225
  • 492
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 451
Не се старая да изпъквам, нито да съм харесвана... Пиша, когато темата ми допада, не деля съфорумци на стари и нови. Хубаво ми е тук.

# 406
  • Мнения: 145
И аз съм новак все още, поне така си мисля.
Но мисля и нещо друго - човек получава такова отношение, каквото дава. В тази връзка и аз не съм имала сблъсъци с по-старите кучета тук.  Peace

# 407
  • Мнения: 4
Аз съм новак, и като такава не се чувствам дискриминирана

# 408
  • Мнения: 15 766
Ами аз например от както съм тук не съм си позволила да прескоча границите на добрия тон. Имало е случаи, когато са ме засягали малко или много, но много важно, на края недоразумението се оправя. Но днес една дама, която имаше доста публикации, направо ме настъпи по мазола. Толкова ме ядоса, че започнах да изливам по нея каквото се сетите /без грозни обиди разбира се/. То човек си трае, но пък чак на главата да му се качат не става нали  Crossing Arms
Иначе като цяло форума е супер и хората тук много ми харесват - всеки със своите странностти и аз с моите  Hug

# 409
  • Мнения: 1 224
Ами аз например от както съм тук не съм си позволила да прескоча границите на добрия тон. Имало е случаи, когато са ме засягали малко или много, но много важно, на края недоразумението се оправя. Но днес една дама, която имаше доста публикации, направо ме настъпи по мазола. Толкова ме ядоса, че започнах да изливам по нея каквото се сетите /без грозни обиди разбира се/. То човек си трае, но пък чак на главата да му се качат не става нали  Crossing Arms
Иначе като цяло форума е супер и хората тук много ми харесват - всеки със своите странностти и аз с моите  Hug
И аз имам такъв случай с една дама Simple Smile Колкото до форума.. Наистина е доста колоритен и интересен Simple Smile

# 410
  • Мнения: 15 766
Ами аз например от както съм тук не съм си позволила да прескоча границите на добрия тон. Имало е случаи, когато са ме засягали малко или много, но много важно, на края недоразумението се оправя. Но днес една дама, която имаше доста публикации, направо ме настъпи по мазола. Толкова ме ядоса, че започнах да изливам по нея каквото се сетите /без грозни обиди разбира се/. То човек си трае, но пък чак на главата да му се качат не става нали  Crossing Arms
Иначе като цяло форума е супер и хората тук много ми харесват - всеки със своите странностти и аз с моите  Hug
И аз имам такъв случай с една дама Simple Smile Колкото до форума.. Наистина е доста колоритен и интересен Simple Smile

Твоята дама да не е от Спамо-чата. Аз май присъствах на словестния бой тогава, но пък изобщо не разбрах за какво се сдъвкахте вие двете тогава  newsm78

# 411
  • Мнения: 1 224
Ами аз например от както съм тук не съм си позволила да прескоча границите на добрия тон. Имало е случаи, когато са ме засягали малко или много, но много важно, на края недоразумението се оправя. Но днес една дама, която имаше доста публикации, направо ме настъпи по мазола. Толкова ме ядоса, че започнах да изливам по нея каквото се сетите /без грозни обиди разбира се/. То човек си трае, но пък чак на главата да му се качат не става нали  Crossing Arms
Иначе като цяло форума е супер и хората тук много ми харесват - всеки със своите странностти и аз с моите  Hug
И аз имам такъв случай с една дама Simple Smile Колкото до форума.. Наистина е доста колоритен и интересен Simple Smile

Твоята дама да не е от Спамо-чата. Аз май присъствах на словестния бой тогава, но пък изобщо не разбрах за какво се сдъвкахте вие двете тогава  newsm78
Точно Simple Smile Ами .. защото съм "новак" , ходила съм да пиша там за да имам някаква си номинация.. А на мен просто ми беше скучно,приятелят ми беше на курс и бях сама вкъщи . Видях , че там се пише най-много и се набутах и аз Simple Smile И от там се започна..  Close

# 412
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Тези "чаршафи", дето сте ги опнали, стават за спамо-чата само. Не се заяждам.
Аз съм Buba Mara. И съм новак.

# 413
  • Мнения: 1 224
Тези "чаршафи", дето сте ги опнали, стават за спамо-чата само. Не се заяждам.
Аз съм Buba Mara. И съм новак.

Това ми прозвуча познато,като от някое предаване,но кое беше..  newsm78

# 414
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 273
Тези "чаршафи", дето сте ги опнали, стават за спамо-чата само. Не се заяждам.
Аз съм Buba Mara. И съм новак.

Това ми прозвуча познато,като от някое предаване,но кое беше..  newsm78
бубамара не е ли калинка на сръбски?
 Heart Eyes лека нощ на новаците - а старите пушки май спинкат вече  Mr. Green

# 415
  • Мнения: 15 766
Тези "чаршафи", дето сте ги опнали, стават за спамо-чата само. Не се заяждам.
Аз съм Buba Mara. И съм новак.

Това ми прозвуча познато,като от някое предаване,но кое беше..  newsm78
бубамара не е ли калинка на сръбски?
 Heart Eyes лека нощ на новаците - а старите пушки май спинкат вече  Mr. Green

Буба Мара е героиня от култовия сръбски фил Черна котка-бял котарак  Joy Joy Joy

# 416
  • Мнения: 17 546
Смятам се за новак все още. Пиша където ми харесва. Не ме притеснява, че не ме забелязват или пък забелязват, но не коментират написаното от мен, но е факт, че го правят. Когато вляза в тема, пълна със "стари" потребители и напиша едно две неща, те разменят по пет думи с мен и после ме игнорират или пък изобщо не ме забелязват и дори това, което да съм написала да е съвсем по темата, го подминават. Е, какво да правя там където не съм желана и ме изключват от общия разговор!? Напускам естествено и си пиша на друго място. Някой от време на време прояви симпатия ли, любопитство ли, при някое мое по-шантаво изказване и разменим 2-3 думи и толкова.  Някои хора се познават от форумските срещи и вече са заформили "кръгове по интереси и симпатии" - щом така им харесва - нека. Нека някой от ветераните и популярните форумци да каже как се става пълноправен член на това общество, за да не се чувства никой като натрапник или досадник, когато пише някъде с желание и старание, пък остава винаги "глас в пустиня" Wink

# 417
  • Мнения: 2 070
Така като я чета тая тема си правя извода, че има много хора, които имат ниско самочувствие и нужда от одобрение. Кво ти пука забелязал ли те е някой или не. пишеш, за да си кажеш мнението или за да ти се обърне внимание... Ама не е само във форума така.

# 418
  • Мнения: 281
И аз да се отчета.
За мен хората в този форум се делят на типажи, а не на стари и нови.
Има хора, които ме радват, когато ги чета и изпитвам удоволствие от комуникацията си с тях. Има такива, които съм забелязала и следя като мнения, но те не го и подозират даже.
Има такива, които са ми чужди като мислене. Нормално. Обикновено те приемат думите буквално и се хващат за тях.
 
Не разбирам от всичко, не раздавам съвети, не поставям диагнози, не анализирам хората. Всеки си има недостатъци и моите не са малко.
Има теми и форуми, където не влизам, защото не ми е там мястото.
В други се чуствам уверена и съм категорична, но като лично мнение, защото все пак е въпрос на вкус.
Упражнявам си правописа. Проверявам думи как се пишат. Образовам се. Simple Smile
И най-вече се забавлявам. В теми, в които това е уместно, разбира се.
 Simple Smile

# 419
  • Мнения: 3 423
Има някои нови потребители, за които
бих казала, че ги познавам, че не са ми
никак нови. Даже понякога се чудя, къде
ли са се крили досега. Мария Лу е от тях.
Доня Флор също. И други има, и други.

Общи условия

Активация на акаунт