Колко ток плащате?

  • 39 668
  • 553
  •   1
Отговори
# 540
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
За декември - 106лв.
За януари - 161 лв.
За февруари - 101 лв.

# 541
  • Мнения: 47 993
50 лв, имам миялна, сушилня, но готвя на газ, имам тец

# 542
  • София
  • Мнения: 2 687
Може ли някой от Бургас и региона да ми каже дали е нормално да плащаме 40 лева ток за къща, в която никой не живее - става дума за Созопол. Единственото включено нещо са нагревателите на слънчевите батерии, но те харчат минимално.

Дали някой не ни краде ток или за морето такива цени са нормални (едва ли!).

# 543
Не повече от 50 лева,на парно сме.

# 544
  • Мнения: 1 197
 Зимата стигаме до 100-тина лева ,а лятото около 50

# 545
  • Мнения: X
Може ли някой от Бургас и региона да ми каже дали е нормално да плащаме 40 лева ток за къща, в която никой не живее - става дума за Созопол. Единственото включено нещо са нагревателите на слънчевите батерии, но те харчат минимално.

Дали някой не ни краде ток или за морето такива цени са нормални (едва ли!).
НЕ само в централната част на страната, а и на морето се краде ток ! Но преди да правиш прибързани заключения виж от къде идват тези 40 лв. Ти дори и да не живееш там, уредите, които си оставила включени (хладилник, фризер) smile3506 smile3511 smile3506 се захранват на ток.

# 546
  • Мнения: 7 947
От декември хасам плащаме по 500-600 лв ток - но ние сме в кьща, имаме 2 бани и локално парно на ток...лятото плащаме по около 80-100 лв.

# 547
  • Мнения: 40
До сега се  топлехме на дърва и плащахме 60-70лв., но на на мъжо му писна хамалогията по дървата (цепи,носи,пали) и сложи климатици- сега плащаме 100лв.,ако разликата си остане толкова,то за 30лв.сме си вадили душата,но ако скочи другата година може и да се върнем към твърдото гориво newsm78

# 548
  • Мнения: 7 947
А колко стаи топлите, защото с климатик все съм мислела 4е идва пове4е?

# 549
  • София
  • Мнения: 2 687
Може ли някой от Бургас и региона да ми каже дали е нормално да плащаме 40 лева ток за къща, в която никой не живее - става дума за Созопол. Единственото включено нещо са нагревателите на слънчевите батерии, но те харчат минимално.

Дали някой не ни краде ток или за морето такива цени са нормални (едва ли!).
НЕ само в централната част на страната, а и на морето се краде ток ! Но преди да правиш прибързани заключения виж от къде идват тези 40 лв. Ти дори и да не живееш там, уредите, които си оставила включени (хладилник, фризер) smile3506 smile3511 smile3506 се захранват на ток.

Нали това казвам - няма никакви уреди освен нагревателите на слънчевите батерии. Ние сме там само лятото.
Засекохме показателите на електромерите миналата седмица, следващия път ще видим какво е положението.

# 550
  • Мнения: 1 243
А колко стаи топлите, защото с климатик все съм мислела 4е идва пове4е?
Топлим две стаи и кухня.И аз очаквах огромна разлика и честно казано камък ми падна от сърцето,когато получихме сметката за тока.Има значение какъв е климатика 6,8,12 и т.н,но това се изчислява и според кубатурата на стаите - не е толкова сложно ,колкото изглежда,но е най-добре да се извика фирма.Поне аз така мисля newsm78

# 551
  • Мнения: X
АМИИИИИИИИ
[/quote] НЕ само в централната част на страната, а и на морето се краде ток ! smile3506 smile3511 smile3506
[/quote]

# 552
  • Мнения: 3 036
При предишните 145 лева,
сегашната сметка от 84,47 е страхотна.
От два дена не пускам климатика - сега да ги видя какво ще засекат.
То по скоро аз ще видя  и то звезди посред бял ден.

# 553
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Много странно. Днес е излязла новата сметка, странно малка - 65 лв. и вече пише, че е платена. Ама аз не съм я плащала. Какъв е тогава номера, някой знае ли нещо? Да не би нещо да прехвърлят от друг месец, нали вече електромерите ще ги отчитат на 3 месеца  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт