целенасо4ено посягане към игра4ки

  • 1 098
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 230
Като не си записвам....
Мисля, че бяхме от по-бавните Laughing, т.е. чак при навършен четвърти месец посегна, а със здравото хващане, без да му се изплесва и да го удря - 5-ти

# 16
  • Мнения: 943
Посегна към едно мече от активната гимнастика на 3 месеца и 2 дни.

# 17
  • Мнения: 2 616
Едва в началото на 3 месец започна да се ОПИТВА да си кординира ръцете. Посягане и заиграване - едва към 4 месец.

# 18
  • Мнения: 558
Като навърши 3 месеца преди това я хващаше ,но като и я подам в ръцете.

# 19
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
След 3-тия месец към 4-тия вече си ги местеше от едната в другата и в устата.
Party А като навърши 4 месеца започна да ми дърпа телефона от ръката  Joy

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Вие съвсем ме притеснихте. Лекарката казва, че е рано и аз бях спокойна, но като гледам вашите малчугани, вече  newsm78....Моето гардже е на 3м и 2седмици, а грам интерес няма да хваща.

# 21
  • Мнения: 6 029
Абе колко посягат на три месеца не е ясно. И дали не е случайно. Синът ми е на 5 месеца и половина и мога да кажа, че вече знае, че има ръце. Преди изглеждаше случайно.

# 22
  • Мнения: 2 677
След третия месец започна да посяга целенасочено.

# 23
  • Мнения: 400
Я не се притеснявай, всяко дете си е само за себе си, ще започне, когато на него му се прииска:)Не се сравнявай, скроро ще се чудиш как да му изкараш предметите от устата:)
Хайде, приятна радост:)

# 24
  • Мнения: 4 546
Хм, мойто още няма такива амбиции. Ако му набутам нещо в ръката, ще я държи, но без желание.
и моя така прави . обаче, има една, на която й виси една звездичка отдолу и съвсем целенасочено си я хваща. обаче само на тая играчка, другите иска да ги бута. Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Когато си поиска... Между 2 и 4 месеца, като междувременно продължават и да стискат, каквото им се сложи в ръчичката, или да си дърпат дрешките, или каквото друго докопат, напълно несъзнателно. Но като забележат нещо, искат да го изследват подробно... Става някак постепенно, неусетно. Не можеш да посочиш дата и час.

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Я не се притеснявай, всяко дете си е само за себе си, ще започне, когато на него му се прииска:)Не се сравнявай, скроро ще се чудиш как да му изкараш предметите от устата:)
Хайде, приятна радост:)

Опитвам да не сравнявам, още повече че сестра й беше коренно различно бебе. Но започвам да я мисля, когато масово бебетата са " на друго мнение".

# 27
  • София
  • Мнения: 5 743
Ние след 1 ден правим 3 месеца а беб започна да хваща преди 15 дни и да се заиграва! Party

# 28
  • Мнения: 4 447
Започват да посягат към 3-тия месец. След това е въпрос на време да започнат да ги хващат и държат. А в последствие и да ги дрънкат.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт