ТУТРАКАН4ЕТА ИГРИВИ,ВИНАГИ СА ТЕ ЩАСТЛИВИ!

  • 13 541
  • 253
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 470
  Честит Рожден ден на Калина, да е жива и здрава ,да расте весела,засмяна за радост на тати и на мама.

# 241
Честит рожден ден и от нас на Калина!Да порасне много голяма,да е здрава и да е късметлийка в живота.    bouquet

Ние сме добре ,като изключим варицелата,която изкара Данчо ,а в момента и малкия-провалиха нис е някой планове,но здраве да е.Малкия има много пъпки и го сарбят,жал ми става за детенцето....
Ще ставам,че Радо е беладжия от класа,опитва се да събори елхата Rolling Eyes

# 242
  • Мнения: 826
На патерица- честит рожден ден на  Калина!  newsm67 Да е жива и здрава момата, а мама и татко още много години да разпъват богати трапези в нейна  чест! Снощи  с варварите уважихме събитието, /може в останалата част на града да се е усетило като лек земетръс  Mr. Green/ Само ако знаете каква торта беше спретнала мама chiges   newsm38 Страшен талант, казвам ви! И къде ли се е крила досега- толкова години ни е зълъгвала с "купешки" торти.  newsm78

# 243
  • Мнения: 1 065
Благодаря ви много за поздравите  Grinning. Ще взема да ви почерпя и вас (и да се изфукам всъщност  Blush
Момичетата от готварския няма да се впечатлят изобщо, но пък като за пред хора, непипвали марципан, направо мога да заблестя  hahaha.
Яна, лесно ли се адаптираха децата? А вие?
И у дома Калина е фен на елхата. Като я украсявахме Яна окачваше играчките, а Калина обикаляше след нея и ги скубеше  Laughing.

# 244
  • Мнения: 8
Ха здравейте и от мен ЕЕЕЕ как само бутнахме темичката напред!Ние сме добре,децата са много добре,Стефан от месец и половина ходи на у4илище и се справя пове4е от добре.Има грамота "КРАЛ НА МАТЕМЕТИКАТА"-абе взе им акъла дето се вика,те тука в 4-ти клас у4ат това дето нашите деца учат във втори.Аз за сега си стоя в къщи и се гледаме с Маги,но от януари ще почне полека лека да ходи на забавачница.Мойта мома  не пипа елхата щото е на високо,но много се радва на светлинките.chiges Яна много хубава бе,4е и фотогенична а Калина поотслабнала ми се вижда,абе да са здрави .Диде на твоито мом4е по бързо да му минат пъпките,не мажете ли със ментов спирт?Хайде лека от мен!

# 245
  • Мнения: 1 037
Яни,мажа с пудра за варицела и отделно давам фенистил капки против сърбеж.А едно голямо браво за вашия батко умник Hug
Я кажете какви подаръци подготвяте за вашите деца!Ние купихме всичко,което си пожела Данчо,надявам се да е доволен

Не мислите ли,че е време за нова тема?Само някой трябва да я пусне,тази я пишем точно една година Crazy

# 246
  • Мнения: 8
Честита Коледа!Дано на всеки се сбъдне поне по едно желание,да сме здрави и много щастливи с любимите си хора!
едно позрдавче от Мадлен! http://www.dancingsantacard.com/?santa=3608046

# 247
  • Мнения: 1 065
Честита Коледа и от нас! Бъдете здрави, приятели, и нека домовете ни са пълни с топлина!
Яна, Мадлен има прекрасна усмивка  Grinning.

# 248
  • Мнения: 1 037
Весела Коледа и от нас!Здраве,щастие и късмет ви желая!

Яни,Мадлен е страхотна красавица,много готин поздрав! Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 1 037


За много години!Здрава и щастлива да е всички ви Новата 2009 година!

# 250
  • Мнения: 470


Честита Нова година!
Успех във всичко, което умеем,
късмет във всичко, което не зависи от нас,
сбъдване на всичко за което мечтаем!

# 251
  • Мнения: 0
Zdraveite Grinning .ZA mnogo godini ,jivi i zdravi. didka 6te se radvam ako pi6e6

# 252
  • Мнения: 1 037
Що така не пишете вие тутраканки сладки?
Как сте?При нас нищо интересно,караме си по старому,боледуват малчовците,изкараха варицела,след това от грипния вирус-единия се размина леко,но радо направи бронхиолит! ooooh!Та така,лекуваме се.При нас има многооо сняг,но си мисля че и в Тутракан е така,като помня какви зими съм виждала!Разчистено ли,в Търново е трагедия по пътищата.Аз уж съм смел шофер,ама тия дни не смея да си изкарам колата,няма къде да се спира!
Иначе съм замислила едно пролетно гостуване,но още не съм решила кога!
Айде пишете,че май сме най-пасивните!  bouquet

# 253
  • Мнения: 55
Побут побут.
Как сте?
Пишете ей!

Общи условия

Активация на акаунт